Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Купих си изгодни билети от Париж до Мумбай с Air Seychelles. В двете посоки имам по около 14 часа изцяло дневен престой в Мае.

Ще съм благодарен ако някой сподели впечатления от авиокомпанията, както и препоръки какво си заслужава да се разгледа и посети за около 10 часа на Мае?

Редактирано от Nikolay
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Георги Матеев може да разкаже за неговите премеждия с тях. Не са много коректни, щом става въпрос за такива билети.

Следи си много внимателно състоянието на полетите.

 

На Махе си вземаш такси и го обикаляш за 4-5 часа цялото. Писали сме доста по темата.

Другият стоп отдели за дневна екркурзия до Пралин или Ла Диг.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Air Seychelles са чудесни като самолети, обслужване на борда, кетъринг и т.н.

 

Често обаче си променят графика и то без никакво предупреждение. На мен 3 пъти ми сменяха дните и часовете на полетите, като накрая ми бяха оплескали тотално билета (например третия полет беше с по-ранна дата от втория) и се наложи да правя няколко едночасови телефонни разговора с тях докато се оправи всичко - иначе нямаше да летя. Съпортът им доста куца.

 

Имай си едно наум и задължително проверявай за промени за да няма неприятни изненади.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Много благодаря за информацията!

 

Ще ги следя редовно за промени и ще отложа максимално другите резервации. Надявам се да няма изненади.

 

Полетите ми са в началото на януари, така че има доста време за реагиране.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Имам и аз един въпрос относно тази авиокомпания.При положение ,че в техният сайт онлайн чекирането е възможно само ако началната точка е Сейшели,а полетът се изпълнява от Етихад,имам ли опция за предварително онлайн чекиране или ще трябва да разчитам на това на летището.

Пробвах в сайта на Етихад ,не ми разпознава резервацията.В подобна ситуация с полет на Emirates,изпълняван от Qantas ми позволи да се чекирам от сайта на изпълняващата авиокомпания .

Връзка към коментар

Имам и аз един въпрос относно тази авиокомпания.При положение ,че в техният сайт онлайн чекирането е възможно само ако началната точка е Сейшели,а полетът се изпълнява от Етихад,имам ли опция за предварително онлайн чекиране или ще трябва да разчитам на това на летището.

Пробвах в сайта на Етихад ,не ми разпознава резервацията.В подобна ситуация с полет на Emirates,изпълняван от Qantas ми позволи да се чекирам от сайта на изпълняващата авиокомпания .

 

За съжаление чекирането е възможно само на летището. И аз имах същия казус, но както и да опитвах не можах да се чекирам предварително онлайн. Дори звънях на Etihad по телефона и пак не можаха да помогнат.

Редактирано от Георги Матеев
Връзка към коментар

За съжаление чекирането е възможно само на летището. И аз имах същия казус, но както и да опитвах не можах да се чекирам предварително онлайн. Дори звънях на Etihad по телефона и пак не можаха да помогнат.

 

Благодаря за информацията .Поне да знам да не ровя повече :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.