Прескочи до съдържание

Еднопосочен от България до Осло (началото на август)


Препоръчани мнения

Здравейте,

Заглавието е "Еднопосочен от България", но ако има някаква далавера от Солун/Скопие/Ниш/Букурещ (обожавам Истанбул, но точно сега...), също бих се заинтересовал.

Принципно последният полет на Уиз е на 29 юли и се надявам да се оправя дотогава, но ако не, ще ми трябва нещо.

1. Еднопосочен билет
2. Тръгване между 1 и 7 август. Ако има някаква много добра цена за малко по-късна дата, също бих се интересувал.
3. Не държа на градове (както на тръгване, така и на пристигане - може и някъде другаде из Норвегия или даже Швеция, стига цената да е по-добра)
4. Нямам против прекачване (нямам чекиран багаж), но все пак ми е интересно каква е степента на риск
5. Само ръчен багаж
6. Момондо ми изкара на 4 август - София-Милано/Бергамо (Уиз), Милано/Бергамо-Краков (Райън), Краков - Осло/Риге (Райън) за 189 евро.

7. Visa Electron (кредитна), Mastercard Debit и Visa Electron (дебитна). Маестрота, Дайнърс и АмЕкс нямам.


ed: майтапът настрана, ама ми се струва, че автобус от София до Полша (!) и оттам нещо евтино с RyanAir може да е изгодно...

Редактирано от turtlefloyd
Връзка към коментар

http://azair.me/2a5BIll

 

Цените са кеширани, кликвай на всяка за обновяване. София - Осло е 131.

 

Отделните отсечки можеш да вземеш с намаление, струва ми се си видял как.

 

Виж тук за другото:

Прекачвания когато полета е с 2 билета - как да преценим рисковете?

 

 

Тук също, като имат и застраховка за връзката, ама чети условията:

https://www.kiwi.com/en/search/43.14-25.6-272km/oslo-norway/2016-07-29_2016-08-08/?sortBy=price

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар
Дани Магелани

В посочения интервал с полет на уиз може да се пътува от Полша напр. Гданск - Ставангер 175 лв без членство. Всичко друго е по-скъпо. До Гданск може да се отиде пак с уиз със смяна в Малмьо или Лондон. За Полша, а може би и за Норвегия, може да се търсят и ефтини чартъри през туроператор. Все пак е сезон и идват с чртъри на нашето Черно море.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.