Прескочи до съдържание

Билет София - Индонезия и променена дата за последната отсечка


Препоръчани мнения

Здравейте Магеланци,

 

Мой приятел си закупи билет София - Истанбул - Сингапур - Джакарта за края на август. Първата отсечка от полета ще се обслужи от турците, а останалите две от сингапурци (доколкото знам от него).

Получил е имейл от сингапурци, че полетът му Истанбул - Сингапур се променя като ден и ще излети един ден преди обявената първоначална дата. Като нищо не се споменава за другите два полета, преди и след този. Човекът в момента се е притеснил какво да прави.

Тъй като в момента е в Южна Корея го посъветвах да провери дали няма офис на сингапурци в Сеул и да отиде на място и да си говори с тях, за да се изясни цялата ситуация. Като естествено му казах и един имейл да подготви в случай че нямат офис.

Вие какви препоръки бихте дали.

Благодаря предварително за помощта!

Редактирано от lisska99
Връзка към коментар

Би трябвало да му дадат опция за друг полет, в случай че този не му е удобен. Направо Добри да им пише един мейл и да им каже, че не му е удобно полетът да се извърши по-рано. Ама да кажат и другите, де, аз не съм експерт :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Явно нямат друга опция щом му казват директно, че полета е ден по-рано. Казусът е един билет с 3 полета и промяна на средната отсечка, а както знаеш той не може да пристигне друг ден и трябва да бъде там точно тогава ... Не му пречи да се разходи из Сеул и да им вдигне един скандал на техния готин език :P

Редактирано от lisska99
Връзка към коментар

E щом е на един билет и отсечките са несъвместими явно ще може му сменят и предхождащите полети :)

То това си е някаква вътрешна грешка. Да се свърже с тях да се разберат . 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.