Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

 Аз съм Зара. Не на място се представих вече, ама нейсе :)

Та тук съм... защото последните няколко години открих, че удоволствието от запознанството с нови земи и култури ме зарежда с особена енергия да пътувам отново и отново. Нямам претенции за фотографски способности, но снимките събуждат емоцията от видяното и естествено...гъделичкат маратонките ми :) Вниманието ми е насочено към Стария континент, но с удоволствие бих кацнала в подножието на Андите :) Подкрепям мненията, че подготовката на пътуването е половината от удоволствието.

Поздравления за magelanci.com и Успех в начинанието!

Връзка към коментар

Здрасти, Зара и добре дошла! Ако се интересуваш от различни култури препоръчвам да разшириш хоризонтите извън Стария континент. Ще бъдеш приятно изненадана.  :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравей и от мене.Както ти е писала Теди,ще бъдеш приятно изненадана от различните култури така,че си остави вратичка за евентуално пътуване на изток или още по на изток  :)  :)  :) .Приветствам те с добре дошла при нас.Аз съм ревностен почитател на Стария континент.За мое съжаление посещението му излиза доста скъпо поради високия стандарт на живот.Но правя всичко по силите си да разгледам на първо време колкото може повече от него.Пожелавам ти много приятни изживявания,които после да споделиш с нас.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.