Прескочи до съдържание

Европа - Аржентина/Бразилия за Септември


Препоръчани мнения

Малко късно разбрах кога ще имам възможност да пътувам, и това се оказва Септември месец.

Идеята ми за тази есен беше Филипини или Мексико, но Септември се оказва недобро време за там. Та това налага промяна в курса, мисля си за Аржентина. Мислите ли, че може да изскочи нещо от Европа за около 500 Евро? 

 

ЕДИТ: Бразилия също е опция.

Редактирано от digitalpr
Връзка към коментар
Георги Матеев

Малко късно разбрах кога ще имам възможност да пътувам, и това се оказва Септември месец.

Идеята ми за тази есен беше Филипини или Мексико, но Септември се оказва недобро време за там. Та това налага промяна в курса, мисля си за Аржентина. Мислите ли, че може да изскочи нещо от Европа за около 500 Евро? 

 

В момента LATAM имат промоция, онзи ден си взех за 580 евро билет София-Монтевидео-София за март 2017. Лети се през Бразилия.

 

Същата цена излиза и за Аржентина, което е доста добре предвид директното тръгване от София (тоест няма нужда от транзитни нощувки и допълнителни полети), включени чекиран багаж, храна и тн.

 

Провери дали и за твоите дати излиза тази цена, дано имаш късмет.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Провери дали и за твоите дати излиза тази цена, дано имаш късмет.

Промоцията им е от 1ви Октомври :)

 

Септември не е най-подходящото време и за Аржентина. Това е краят на зимата и валят дъждове. Според мен периода е удачен за Перу.

Северната половина на Аржентина не е ли ОК по това време?

 

Бразилия също е вариант. Не зная какво ще е положението в Рио буквално 1-2 седмици след края на олимпиадата. Като цени най-вече. Как мислите?

Редактирано от digitalpr
Връзка към коментар

 

Бразилия също е вариант. Не зная какво ще е положението в Рио буквално 1-2 седмици след края на олимпиадата. Като цени най-вече. Как мислите?

 

 

Сигурен съм , че два дни след олимпиадата вече ще са се върнали нормалните цени съдейки по карнавала и НГ.

Всъщност лесно може да ги провериш поримерно в booking

Връзка към коментар

Значи септември е към началото на дъждовния сезон и все още не вали много... От друга страна последните години има суша точно през дъждовния сезон. Бих казал да не ти пречи... Няма да се случи да вали по цял ден няколко дни подред, това е обикновено ноември и май. Ама времето не е каквото беше

Не мисля, че ще е хладно, особено в Бразилия, за водата не знам. Те децата влизат във водата сега през зимата, на мен ми е студена.

Цените би трябвало да са прилично високи, както обикновено, не режещи глави. Ама си провери, те Азул продаваха билети по 1000 за няколко седмици след световното по футбол, явно ги бяха забравили  :rolleyes:

Връзка към коментар

В момента LATAM имат промоция, онзи ден си взех за 580 евро билет София-Монтевидео-София за март 2017. Лети се през Бразилия.

 

Същата цена излиза и за Аржентина, което е доста добре предвид директното тръгване от София (тоест няма нужда от транзитни нощувки и допълнителни полети), включени чекиран багаж, храна и тн.

 

Провери дали и за твоите дати излиза тази цена, дано имаш късмет.

Директно през сайта на LATAM ли е това? Ако 'да', може ли конкретни дати, за които си запазвал, понеже ми се ходи пак към тоя край на света около средата на февруари? :) За Буенос Айрес ми излизат все цени от порядъка на 1200-300 евро. При миналогодишната 'грешка', изглежда четворно по-скъпо :)

Връзка към коментар
Георги Матеев

Директно през сайта на LATAM ли е това? Ако 'да', може ли конкретни дати, за които си запазвал, понеже ми се ходи пак към тоя край на света около средата на февруари? :) За Буенос Айрес ми излизат все цени от порядъка на 1200-300 евро. При миналогодишната 'грешка', изглежда четворно по-скъпо :)

Не, директно на техния сайт не излизат полети с начална точка София.

 

Взех си билета от liligo.it -> volagratis.it. Издаден е от Air Berlin, като първия и последния полет (SOF-FRA и FRA-SOF) се изпълняват от Bulgaria Air, но с code share на Air Berlin.

 

Връзките са добри и няма много висене нито във Франкфурт нито в Сао Пауло. Особено удобно е, че всичко е на един билет.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Ако цените които дават в liligo.it са крайни, най евтиното което намирам е 660 Евро до Рио през Септември.

 

Имам и едно питане. Защо в momondo графиката с Estimated price per adult не отговаря на билетите които дава. Например в графиката виждам билети за 400Е, а реално ен дава нищо под 700.

 

EDIT: всъщност намирам прилична оферта на KLM за 510E Eвро Милано - Рио + 30 Евро София Милано с Райън. Това как ви се струва? Времената също са прилични.

Редактирано от digitalpr
Връзка към коментар

.

EDIT: всъщност намирам прилична оферта на KLM за 510E Eвро Милано - Рио + 30 Евро София Милано с Райън. Това как ви се струва? Времената също са прилични.

Зависи ти от кои си - дали искаш да купиш сега и да ти се махне от главата или да гледаш и чакаш за абсолютно минималната цена (която може и да не дойде за твоите дати)
Връзка към коментар

Знам че 500+ евро не е най-добрата цена за бразилия, но това е което намирам на този етап. Мислите ли че това че е малко off-season ще компенсира с ралика в цените на хотели, ресторанти и т.н. Другото което ме гложди е времето, щеше ми се да има няколко дни плаж в цялото пътуване, а май времето не е подходящо за това.

Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.