Прескочи до съдържание

Лондон-Гваделупа (през NY) - 240-280 евро


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Norwegian


Маршрут:: LGW-JFK-PTP


Цена:: 240-280


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 18.02.2017


Сайт за резервиране:: kayak.it

Ако на някой му се ходи в Гваделупа или пък в Ню Йорк, има евтин (еднопосочен) билет за февруари догодина. Лети се с Norwegian от Лондон Гетуик, после има 16 часа престой в Ню Йорк, след което продължава за Гваделупа.

на jetcost.com -> edreams, govoayages и тн е 240 евро с viabuy, в kayak.it е 279 с кредитна Visa  . Пробвала съм го за различни дати около средата и края на февруари 2017.

 

За почти същата сума има и директен полет от Париж - 290 евро (на 25.02) , но друго си е да се разходиш до NY:)

 

Сега остава да измисля и връщане за подобни пари :) Най-евтиното, коетто намирам е 427 евро през Бостън. (kayak.it)

 

Не знам защо, но цените на полетите за връщане, Гваделупа-Париж , които са по-чести и директни, са доста по-скъпи за този период - над 500 евро.

Редактирано от water
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За началото на декември на подобна цена бях намерил билет от о-в Мартиник до Париж, като комбинация на един еднопосочен. Когато се добави багаж и за двата полета цената се покачва и става близка до тази на директния полет до Париж. Круиз от Европа. 20 дневен круиз от Генуа до Мартиник за 1200 евро на човек, като децата пътуват безплатно.цък


Двупосочни директни от Париж редовно има под 400 евро, 350 с разни карти.

 

Еднопосочни и за 200 евро съм виждал миналата година с директните полети, но за сега все още няма подобни оферти.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Между двата острова има ферибот. А иначе и аз ще ходя на круиз до Гваделупа и към момента най-изгодно ми излиза връщането директно от Гваделупа до Париж за около 300 евро с XL Airlines.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.