Прескочи до съдържание

неявяване на летището при полет


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

налага ми се да пропусна резервиран полет с Райън еър. Някой правил ли е опит да си изиска част от парите при положение, че не ползва услугата? Досега не бях попадал в такава ситуация. И все пак, ако някой знае дали има начин това да стане ще съм благодарен да ме просветлите.

 

Благодаря.

Връзка към коментар

Здравейте,

 

налага ми се да пропусна резервиран полет с Райън еър. Някой правил ли е опит да си изиска част от парите при положение, че не ползва услугата? Досега не бях попадал в такава ситуация. И все пак, ако някой знае дали има начин това да стане ще съм благодарен да ме просветлите.

В общи линии - кауза пердута. ;)  

Теоретично би трябвало да ти възстановят летищните такси, но нискотарифните компании са се подсигурили с разни административни такси, които прилагат в такива случаи, и на практика не можеш да получиш нищо.

 

Цък

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако извадиш късмет, може да променят някой полет и да ти дадат възможност да избереш възстановяване на сумата. На мен ми се е случвало, но с "Air Asia".

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.