Прескочи до съдържание

Moby - фериботи за Сардиния и Корсика


Препоръчани мнения

Moby (http://www.mobylines.com/) са популярна италианска ферибоотна линия

 

Ползвах ги съвсем наскоро за трансфери

Ливорно - Бастия, Бонифачо - С.Галура, Олбия - Пиомбино

все с еднопосочни билети

 

Та ако някой има път в тази посока и би ги ползвал имам няколко купона за отстъпки
Валидни са до 31/12/2016 (Deal code: MO5FAQPGYJ за 15 EUR, MO7YESQ99W за 21 EUR, MO8IB4HWKZ за 19 EUR)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

УУУ супер , аз ще си купувам за  ферибота 20.10 и за 28,10 Пиза Олбия и обратно. Само не съм наясно... изписват се тези кодове при резервацията ли?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За всяко двупосочно фери можеш по един код. Но ти си се ориентирала :) Значи другите два са активни, за пътуващите в тази посока.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Благодаря, спести ми 42 евро. По някаква незнайна причина сайтът ми даде да ползвам 2 пъти кода за 21 евро.

 

Кодовете работят и за еднопосочни билети.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Имали са три предложения на 23, 24 и особено 25 декември. Трябва да следим по-често Туитър страницата им. https://mobile.twitter.com/mobyclub

Редактирано от epetkov
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 5 години по-късно ...

Здравейте,  работи ли към момента системата с кодове за намаления? Moby на мен са ми трудни за търсене. Използвах Aferry. Цените са еднакви, така че търся отнейде намаление.. 

Като чета, че сте пътували с близо 10 пъти по-ниски цени... не е за вярване!

 

ПП Моля за помощ - къде да пусна тема за ферибот да Сардиния? Прочетох всичко написано дотук🙂

 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Отново повдигам темата - къде да задам своите въпроси за изгодно пътуване с феробот? Както се намират конкретни ниски цени на нискотарифни авиокомпании, аз искам да намаля цената за ферибот до Сардиния,  Порто Торес. 

Връзка към мнение
преди 51 минути , Петрова каза:

Отново повдигам темата - къде да задам своите въпроси за изгодно пътуване с феробот? Както се намират конкретни ниски цени на нискотарифни авиокомпании, аз искам да намаля цената за ферибот до Сардиния,  Порто Торес. 

Ами в този подфорум ("Влакове, автобуси, фериботи..."

Ако няма отговори, вероятно никой не знае, не че въпроса е на грешното място...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.