Прескочи до съдържание

Брюксел-Занзибар 264евро


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Jetairfly


Маршрут:: BRU-ZNZ-BRU


Цена:: 264


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 16.12.16


Примерна дата на връщане:: 13.01.16


Сайт за резервиране:: kayak.es


Период на пътуване:: November 2016 – January 2017

Натъкнах се на тази оферта от таблицата - http://www.fly4free.com/flight-deals/europe/direct-flights-from-brussels-to-zanzibar-for-only-e264/

 

Миналия ден същата беше за  400евро, но при 264е реших да споделя.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А от там към континента какви са цените? Горе-долу...

С ферибота до Дар, цената е $45, после автобусите до Аруша са 20-ина долара, но се пътува 10-11 часа.

 

Със самолет от Занзибар до Аруша летяхме за по $91 на промоция с Flightlink, редовната цена е $100, а с Fastjet и някои други - $200 пак до Аруша или Килиманджаро.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

С ферибота до Дар, цената е $45, после автобусите до Аруша са 20-ина долара, но се пътува 10-11 часа.

 

Със самолет от Занзибар до Аруша летяхме за по $91 на промоция с Flightlink, редовната цена е $100, а с Fastjet и някои други - $200 пак до Аруша или Килиманджаро.

:(  - и като сметнем и до Брюксел и се обезсмисли упражнението...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не се обезмисля, с wizz е евтиния, аз ужасно съжалявам, че нямам възможност на този етап да се възползвам.

 

С Wizz...? А като добавиш и багажа...? Защото както знаеш, голям салонен се заплаща. Наскоро проверявах и цената от Рим беше 13€, от Брюксел не знам колко е.

Връзка към коментар

С Wizz...? А като добавиш и багажа...? Защото както знаеш, голям салонен се заплаща. Наскоро проверявах и цената от Рим беше 13€, от Брюксел не знам колко е.

Ми ние летяхме по същата схема до Куба и Мексико. Сега не помня колко платихме, имахме 1 куфар за двамата, но не беше много, някъде го писах тогава из форума, ама къде беше...

Че 13€ скъпо ли е?

Връзка към коментар

За мен големия проблем с Брюксел е трансферът от Шарлероа до централното летище в Брюксел. Като цяло е доста неудобен, май изобщо нямаше директен транфер между летищата, в двете посоки цената е поне 40 евро, в повечетно случаи се налага поне една нощувка в Брюксел при далечен полет. Опцията директно до Брюксел с България еър е ужасяващо скъпа, защото за там има много трафик и пълни самолети с евро чиновници. Като теглиш четрата едни 100 евро спестени от дългия полет се стопяват много бързо и дори може да излезе по-неизгодно. Изобщо Брюксел си е кофти, а много често има силни оферти за дестинации с по-слаба конкуренция и високи цени като Куба и Южна Америка.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

13€ за два куфара в двете посоки са 52€, така че не, не са малко... особено като се има предвид, че същият този багаж с Раян не се заплаща.

Ааа, говорим за различни неща. Ние когато ходихме миналата година Раян го нямаше, аз дори не съм разбрала, че летят София-Брюксел, не ми е трябвало,иначе, да, с Раян без багаж е още по добре. За трансферите, ние бяхме с Фликсбус, купих ги за 5€ билета онлайн до гарата, от там имахме цял ден из града и късно вечерта отидохме на Завентем с метро и автобус 21 за 4.50€ билета. Чекирането започна в 3.00 часа, така, че хотел не сме ползвали. На връщане спахме в Шарлероа.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.