Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

То не е ли все едно дали ще ти изтече преди да го подновиш, цената нали е една? Като букваш гледаш дали има отстъпка и ако ти е изтекло, плащаш. Така го имаш когато ти трябва

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

То не е ли все едно дали ще ти изтече преди да го подновиш, цената нали е една? Като букваш гледаш дали има отстъпка и ако ти е изтекло, плащаш. Така го имаш когато ти трябва

 

Точно така, няма смисъл от подновяване, освен ако със сигурност знаеш, че през следващите 12 месеца ще ползваш "виолетовите" и решиш да се възползваш от намалението при предварително подновяване на членството...

Връзка към коментар

20 евро е цената за увеличаване, 30 е нормалната. Ако го разделим на месеци нормалната цена прави по 2.5 евро на месец. Т.е. ако смяташ, че ще летиш с тях идните 4 месеца е рентабилно да го подновиш промоционално. Ако не  - оставяш го да изтече и подновяваш, когато купуваш следващия билет. 

 

А иначе в пощата си може да видиш кога си станал член, пращат поздравителен имейл. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

20 евро е цената за увеличаване, 30 е нормалната. Ако го разделим на месеци нормалната цена прави по 2.5 евро на месец. Т.е. ако смяташ, че ще летиш с тях идните 4 месеца е рентабилно да го подновиш промоционално. Ако не  - оставяш го да изтече и подновяваш, когато купуваш следващия билет. 

 

А иначе в пощата си може да видиш кога си станал член, пращат поздравителен имейл. 

 

Това 20 евро никъде не е описано, сигурно е нещо под масата.

 

http://wizzair.com/bg-BG/useful_information/service_fees

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Това 20 евро никъде не е описано, сигурно е нещо под масата.

 

http://wizzair.com/bg-BG/useful_information/service_fees

 

Като тръгне да изтича членството го получаваш като промоционална оферта на мейла, нищо под масата, просто не е обявено публично колко е подновяването, за да може като получиш мейла да се чустваш специален :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Aко

 

Като тръгне да изтича членството го получаваш като промоционална оферта на мейла, нищо под масата, просто не е обявено публично колко е подновяването, за да може като получиш мейла да се чустваш специален :)

 

Ако не го махнат, защото не може да има два вида цени, както изгоряхме с Уиз сметката.

Връзка към коментар

То  от толкова капани, сега и за това ще трябва да се гледа. Някой подновявал ли го скоро това членство и колко се търгува ?

Аз го поднових преди една седмица и ми струваше 60 лева, понеже ми беше изтекло преди около 3 месеца... Иначе малко преди да ти изтече ти пращат имейл, че може да го подновиш до "еди кога си" на промоционалната цена от 40 лева :) , но може да се направи само по време на резервация, така че изпуснах прИмоцията ;) !

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз го поднових преди една седмица и ми струваше 60 лева, понеже ми беше изтекло преди около 3 месеца... Иначе малко преди да ти изтече ти пращат имейл, че може да го подновиш до "еди кога си" на промоционалната цена от 40 лева :) , но може да се направи само по време на резервация, така че изпуснах прИмоцията ;) !

 

Значи трябва да купиш поне един билет на нормална цена, за да продължиш членството.

Връзка към коментар

Не. Ползваш си преференциите от старото членство и можеш да подновиш на преференциална цена до 45 дни след изтичането му. Изчакай си мейла, там пише всичко. Т.е. ако членството ти изтича на първи януари, ще можеш да го подновиш за 40 лева, правейки резервация до 14ти февруари. Тази резервация също ще бъде на клубна цена, защото още в началото на процеса на резервиране ще ти бъде предложено подновяване на членството.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако членството ти вече е изтекло, по време на резервацията можеш просто да добавяш ново и цените автоматично се променят. Тоест още с първия полет ползваш отстъпката.

Редактирано от eve
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Значи трябва да купиш поне един билет на нормална цена, за да продължиш членството.

 

Както казва Eve, когато членството е изтекло просто го прибавяш по време на резервацията и автоматично ползваш отстъпката още от първия полет. Те дори те подканват любезно, ако желаеш да направиш членство  ;) !

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Няма никакво добавяне, подканване и т.н., просто при всяка резервация, независимо дали си имал и ти е изтекло, или никога до момента не си бил член на клуба, след като си избрал полета, и натиснеш "Продължи", автоматично ти изскача един поп-ъп, на който е достатъчно да натиснеш "ДА", и си готов член. :) Без да е нужно да правиш каквото и да е повече, на следващия екран цената вече автоматично е намалена с по 19 лв. на посока, и увеличена с цената на абонамента за клуба (членството).

 

Единствената разлика е, че ако си в буферния период от 45 дена, цената е 39 лв, ако си пропуснал периода, или за първи път ще влизаш в клуба - цената е 59 лв. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Няма никакво добавяне, подканване и т.н., просто при всяка резервация, независимо дали си имал и ти е изтекло, или никога до момента не си бил член на клуба, след като си избрал полета, и натиснеш "Продължи", автоматично ти изскача един поп-ъп, на който е достатъчно да натиснеш "ДА", и си готов член. :) Без да е нужно да правиш каквото и да е повече, на следващия екран цената вече автоматично е намалена с по 19 лв. на посока, и увеличена с цената на абонамента за клуба (членството).

 

Единствената разлика е, че ако си в буферния период от 45 дена, цената е 39 лв, ако си пропуснал периода, или за първи път ще влизаш в клуба - цената е 59 лв. 

Да.

Най-ясно и коректно обяснено!

(само с едно малко уточнение - намалението на полет  не е 19, а точно 20лв.  )

Връзка към коментар

Е как да няма подканване? На това с изскачащия поп-ъп - как му казвате?

Точно подканяне е. А отказа как да го разбирам? Вместо "Не, благодаря", е "Не, не желая да пестя пари"

Да, бе, ще ги спестя. А ако пътувам веднъж на 2 години с тях, какво пестене е това членство?

Аз например не съм ги ползвала от 2009, сега им оглеждам Киевските полети, но пак няма да си купя членство :angry:

Много ми е рекетско :angry:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Всекиму според потребностите . Аз миналата година имах един полет с тях и беше безмислено членството.

Тази година нямам планове и съвсем не ми трябва. За в бъдеще според случая  :)

Иначе с един двупосочен полет за двама членството се избива.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Точно подканяне е. А отказа как да го разбирам? Вместо "Не, благодаря", е "Не, не желая да пестя пари"

Да, бе, ще ги спестя. А ако пътувам веднъж на 2 години с тях, какво пестене е това членство?

Аз например не съм ги ползвала от 2009, сега им оглеждам Киевските полети, но пак няма да си купя членство :angry:

Много ми е рекетско :angry:

Е, просто всеки си преценява ...

 

Аз вчера букнах 6 билета за моята компания за разходки- еми веднага се избива :)  - 6 пътника по 2 полета - 12х20лв=240лв, а членството е 60лв.

Ето ни 180лв. спестени за бира :drinks:, по 30лв на калпак :biggrin: 

Плюс че вече си имам за година напред членството.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Е, просто всеки си преценява ...

 

Аз вчера букнах 6 билета за моята компания за разходки- еми веднага се избива :)  - 6 пътника по 2 полета - 12х20лв=240лв, а членството е 60лв.

Ето ни 180лв. спестени за бира :drinks:, по 30лв на калпак :biggrin: 

Плюс че вече си имам за година напред членството.

 

В тоя случай проактивния член на компанията е най на далавера, при бъдещи пътувания дори да си сам намалението си е в теб :)

Връзка към коментар

Е, просто всеки си преценява ...

 

Аз вчера букнах 6 билета за моята компания за разходки- еми веднага се избива :)  - 6 пътника по 2 полета - 12х20лв=240лв, а членството е 60лв.

Ето ни 180лв. спестени за бира :drinks:, по 30лв на калпак :biggrin: 

Плюс че вече си имам за година напред членството.

 

Фичо, добре си напазарувал с голямата торба! :)  Остави някой билет и за нас, чакащи евентуалното намаление, което не се е появявало от май месец. :biggrin:

Връзка към коментар

В тоя случай проактивния член на компанията е най на далавера, при бъдещи пътувания дори да си сам намалението си е в теб :)

Има нещо такова ;) , обаче какво да ти кажа - първо, че проактивният член почти винаги пътува с останалите пропасивни членове и членки ;) , и второ - проактивният член може би заслужава малка награда за това, че пропасивните членове и членки разчитат основно на него да дебне за по-тънки билети, да уведомява  пропасивните за интересни възможности, да прозвънява всички пропасивни членове и членки за проверка дали ги устройват определени дати, да буква полетите, да търси подходящи места за спане, да организира маршрути и програма и пр. и пр...., а за пропасивните членове и членки остава тежката задача да си довлекат пропасивните дупета на летището в уречения час  :biggrin:;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.