Прескочи до съдържание

Виза за Дубай с полет на Wizz


Препоръчани мнения

Откровено казано това гонене почва да ми играе по нервите, може да сглобя официално изказване скоро. Име и линк към български агенции няма да има, ще си помисля до колко ограничението да се разпростира. И не ме карайте да обяснявам разликата между трип.бг и ХХХтурс.

Връзка към коментар

ОК търсиш виза за Дубай , някой посочва агенция с определени условия. Друг посочва по-добра оферта , трети е ползвал друга  и всеки си прави сметката.

 

Сега някой споменава митичните 75 долара с ползване на хотел и всеки заинтересуван трябва да звъни по десетки агенции ли та белким я нацели ... :)

Връзка към коментар

Не става въпрос примерно да пишем "Пешотурс" ООД - евтини ексурзии до Луната , а само за конкретни полезни неща.

 

stenk, най-нормалното нещо на света преди да си изплескаш фирмичката тук е примерно да се свържеш с мен, да питаш дали е ОК и такива неща. Няма как да оставя някой току що регистрирал се, пуснал два линка и заминал, по-ясна дефиниция на спам от това няма. 

 

Но ще гледам да си изясня позицията кристално и подробно довечера. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте, аз имам билети за Дубай за периода 12-17 декември 2013 за мен и приятелката ми. Купил съм билетите сам и съм направил сам резервация за хотел. За визата съм подал само сканирано копие от страницата със снимката на задграничния паспорт и резервацията на самолетния билет също в електронен вариант. Цената е 105 евро на човек, ако не се ползва друга услуга от агенцията - резервиран чрез тях хотел или самолетен билет. Това е единственото необходимо. Няма никакви депозити за визата.

Връзка към коментар

stenk, най-нормалното нещо на света преди да си изплескаш фирмичката тук ....

 

Но ще гледам да си изясня позицията кристално и подробно довечера.

 

Конкретният случай наистина беше грубо , но не затова ми беше думата.

Всяка БГ фирма е табу , а не може човек да си извади виза през Орбиц или Експедиа например.

 

Както има доказано надеждни агенции за самолетни билети и застраховки , така има доказани и надеждни агенции съдействащи и за визи не конкретно само за Дубай.

Може да се каже -това е лесно и сами да си го направите без ви е нужнен посредник , ако пък пътувате за еди къде си ще е необходимо съдействие и ето списък с доказали се корекни посредници на базата опита на магеланци. Не виждам лошо и противоречие с духа на форума.

Редактирано от stenk
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.