Прескочи до съдържание

Полети от Русия до Бургас/Варна за 20 евро


Препоръчани мнения

Има интересни оферти за чартъри от/до Русия за 20 евро еднопосочен... чартър от Москва/Санкт Петербург до Бургас/Варна с България Еър и някои руски оператори. Ето и пример за една много приятна дата:

http://aviobilet.com/bg/tickets/#1/0/0/25-09-2016/MOW/BOJ/1/E

Точно този полет може да се комбинира с Бургас-София на 26.09., понеделник в 4ч. сутринта за 30 евро и така се връзва нощен престой в Бургас само за 4 часа. Или по-лесният вариант може би е нощен автобус от Бургас до София.

 

Уловката е, че отиването от България до Русия е от 150 евро нагоре. Спомням си, че през юни месец беше обратната схема - отиването за цена 20 евро и връщането за 150 евро. Логиката е, че лятното преселение на руснаци към морето се случва от юни и връщането им през септември.

 

Но има много приятен начин да се излъже системата, ако човек се придвижи до Русия по друг начин. Ето един пример:

- София-Рига - с многото нови полети на Райн Еър се отварят възможности за връзки от София през Хан (най-удобна), Берлин, Лондон и други. Все още се намират цени през септември за около 40 евро за двата полета.

- Рига-Талин - около 20 евро стандартна цена за самолет

- Талин-Санкт Петербург - 15 евро автобус (7 часа е пътя)

- Санкт Петербург-Москва - 30 евро стандартна цена за самолет

- Москва-София - 50 евро

ОБЩО: около 150 евро

 

За септември ми е малко сложно вече, но юни догодина бих пробвал подобна схема и с по-ранна организация дори горните цени може да паднат, за да се оправдае неприятната руска виза. Досега не съм попадал на тема свързана с този сайт aviobilet.com и ще съм благодарен някой да сподели дали има опит с тези чартъри.

Редактирано от lyubo21
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.