Прескочи до съдържание

Софийското метро


Препоръчани мнения

преди 47 минути , ven62 каза:

- На връщане бях подготвен … обаче апаратите бяха други. Все пак запазих самообладание. Отдръпнах се на 2 метра, да не преча на хората, разучих го и … го преодолях.

 

 от

 

да си призная, ми олекна :smile: и аз си живея със смутено самочувствие от подобна случка, мисля, че 3 пъти съм се возила със софийското метро, но в един от случаите бях сама, и се опитах от станция Жолио-Кюри да ида до центъра.... и като влязох в станцията, се почувствах доста объркана, изобщо не схванах в коя посока трябва да е моят маршрут, опитвах се нещо по табели да разбера, и в този момент се изсипа тълпа от идващия влак, та някакъв господин се блъсна в мен и ме нахрани доста шумно тип "аман!  село селоооооо, невиждало метро, само пречите!!!"

 

"ама аз съм си от тук...", тихичко отроних, пък после събрах сили, амбицирах се и успях да стигна НДК

не знам защо навсякъде другаде се оправям с метрото, а тука - не, определено проблемът явно е в мен :mda:

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Може би, защото го ползвам сравнително често, но никога не съм имала проблеми със софийското метро 🙂 

Не че с други съм имала де.

 

Но, както често се оказва, аз все съм на обратно на останалите, така че... сори, нищо му няма на метрото.

 

А инциденти стават и по другите градове.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , AlexandraKo каза:

Лелееее, тъкмо си бях намислила, да ида у Софето, че да се повозя на метрото, а вие ми утрепахте  идеята:))))))

Няма страшно,щом аз се оправям....😉

Особено от IEC до летището.

Редактирано от traveler
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , AlexandraKo каза:

Лелееее, тъкмо си бях намислила, да ида у Софето, че да се повозя на метрото, а вие ми утрепахте  идеята:))))))

Аз пък бях очарована от нашето метро! Знам, че ти го казваш с усмивка 🙂 Возих се месец май - и никакви забележки. Е, имаше леко дзверене в началото, както и скоростта не е като Лондонското - почти все едно с автобус се занесох до Стадион Васил Левски, ама айде холан! :grin: Огромна придобивка е, чудесни вагони, мисля, че наистина трябва да сме доволни. 

Връзка към коментар

Метрото си е добре, но има уникални идиотизми, като факта, че може да си купиш 1 билет, който важи за 5-10 мин и трябва да влезеш само през входа от където е купен, просто не е за вярване. 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Метрото си е много готино, чисто, уютно, удобно и бързо! 

Само мразя най-много, че ако пътуваш с еднодневна карта за всички линии, трябва да се чекираш на всяко гише при влизане..... 

 

Връзка към коментар

Метрото е перфектно! Точка. Чисти станции, чисти влакове, бързо придвижване. Какво повече да иска човек? Персонален гид ли? Да му казва, че светлината мига на таблото към следващата станция?

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Емика каза:

Метрото е перфектно! Точка. Чисти станции, чисти влакове, бързо придвижване. Какво повече да иска човек? ...

Тази шега не я разбрах.

 

Персонален гид за мигащата и движеща се лампичка нямам нужда, схванал съм я.

Но за поставените от мен въпроси в предишния ми пост (на предишната страница, този със снимките) наистина имам нужда от помощ.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, lub4oo каза:

Много ти благодаря за този линк!

Браво на тези млади хора за инициативата. Много пъти съм си мислила, какво трябва да се направи , за да се спре паркирането по тротоарите. А те, вече го правят. Дано някой ги чуе...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.