Прескочи до съдържание

Тенерифе 6.9.2016


lisungera8

Препоръчани мнения

Има ли някой пътуващ на тази дата от Барселона за Тенерифе?

 

На тази дата има 8 полета със средно 200 души, това са около 1600 души ;) Ще има достатъчно пътуващи с теб ;)

 

Сори за бъзика, но не устоях ;)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Има ли някой пътуващ на тази дата от Барселона за Тенерифе?

 

Може би да дадеш повече информация какво ти трябва - някой да пренесе документ, човек за компания и т.н. С оглед на хилядите полети изпълнявани всекидневно в Европа, баш за този ден по този маршрут да има човек от форума, шанса е нищожен :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да грешката е моя.Ще пътувам с Райанеар в 21:25ч.За пръв път съм на летище Ел Прат и ако нещо се обърка си търся приятел в помощ!Също така полета ми от София до Барселона е рано сутринта на тази дата и се чудя дали да не мръдна до града!Има ли смисъл да отида до някоя забележителност?

Връзка към коментар

Да грешката е моя.Ще пътувам с Райанеар в 21:25ч.За пръв път съм на летище Ел Прат и ако нещо се обърка си търся приятел в помощ!Също така полета ми от София до Барселона е рано сутринта на тази дата и се чудя дали да не мръдна до града!Има ли смисъл да отида до някоя забележителност?

 

Определено има смисъл да се разходиш до града! Ще изкукаш ако трябва цял ден да си на летището. На летището може да си оствиш багажа за да не трябва цял ден да го мъкнеш в града цък

 

Нищо няма да се обърка, но си остави доста време преди втория полет, защото има няколко терминала и опашките за секюритито са километрични. Минимум 2 часа преди полета отиди да си вземеш багажа.

Връзка към коментар

Имах идея да си оставя багажа на Гара Сантс в Барселона,защото е значително по евтино.Идей да ли се таксува допълнително багажа в градския автобуса?

Връзка към коментар

Имах идея да си оставя багажа на Гара Сантс в Барселона,защото е значително по евтино.Идей да ли се таксува допълнително багажа в градския автобуса?

 

Само в София съм чувал да има такса багаж в градския транспорт, но не твърдя, че съм супер спец по темата. Никъде обаче не съм плащал такса багаж и не съм имал проблем от това. Това се отнася и за Барселона.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.