Прескочи до съдържание

Търси се разказвач за Куба :)


Здравко Ангел

Препоръчани мнения

Здравейте, на предстоящия фестивал Sofia Biting Docs ще покажем един много приятен филм за Куба, казва се "Копнеж по стара Куба" и представя трима възрастни кубинци, които не искат американците да се завръщат по териториите. Искаме да обвържем прожекцията с една кратка презентация на някой, който е ходил в Куба, ама преди поне 2 години, когато американците още не бяха стъпили стабилно.

Има ли някой желаещ, който би споделил своите впечатления от страната.

От нас даваме пропуск за двама за всички прожекции от фестивала :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Интересно предложение, но не отговарям на условията - ходих тази година :)

Пишем те първа резерва хахахаха. Всъщност може да направим едно сравнение Куба тогава и Куба сега.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Щях да предложа Йорданка Христова, но да не обиждам жената

Ама ние познаваме дъщеря й, освен наистина да я питаме. И все пак, ако някой оттук се навие ще е по-добре за хората в залата. Забелязали сме, че когато е някаква популярна личност, хората се притесняват да задават въпроси. А пък когато си е пътешественик го приемат много по-приятелски и се получава по-добре.

Редактирано от Здравко Ангел
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

А трябва ли да е българин? Имам предвид, че във Фейсбук има групи на испаноговорящи, между тях има и доста кубинци, които могат да разкажат от първа ръка. Друг е въпросът доколко те говорят български

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А трябва ли да е българин? Имам предвид, че във Фейсбук има групи на испаноговорящи, между тях има и доста кубинци, които могат да разкажат от първа ръка. Друг е въпросът доколко те говорят български

По-добре е да говори български, че като се започне с преводите и времето минава два пъти по-бързо.

Връзка към коментар

Ние ходихме 2012, но сме на път. :)

А идеални сте вие :) Става въпрос за 29-ти септември, ако сте се завърнали дотогава - веднага ви ангажираме. Много хубави снимки от Мадагаскар, между другото :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А можете ли да намерите някой по-възрастен, който си спомня стара Куба от преди 1953г.?

 

По-точно някой преди 1 януари 1959г.

Но едва ли има останал ,защото всички които са могли да вържат цяло изречение без да се напъват са последвали Батиста.

Връзка към коментар

lyusi, да ви предложи и да не я вземете си е голяма загуба... :)

Да, ние не сме се отказали от нея. Искаме да има един човек, който е бил по-отдавна и Люси, която да разкаже за Куба днес.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мога евентуално да съм полезна. Кубинска булка съм. Ходила съм веднъж 2012, но връзката е силна:-)

E това е чудно! Как си с времето на 29 септември вечерта?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

До 18.30 съм на работа.

Няма проблем, прожекцията започва в 20.15ч. Следващата седмица се връщаме в София и ще пишем подробности. Супер, че се намерихме :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.