Прескочи до съдържание

Азори, Октомври-Ноември


Препоръчани мнения

Понеже сте подли и само ми вкарвате мухи в главата, сега ще ви тормозя с въпроси! :) Заради едни конкретни ваучери по 10Е, се вкарах в такъв филм, че накрая ще стана кривоглед от зяпане в монитора  :blink:

 

Азорите винаги са ми били мечта и след един изключително коварен пост на edbloom относно Лисабон и нови линии, иначе търпеливата ми натура, се 'фърли с плонж да търси билети...

 

Ето какво скалъпих, а вие ще кажете, дали си струва цената:

 

14/11  SOF - BGY     BGY - LIS     LIS - PDL   в рамките на деня

 

18,19/11  PDL - LIS     LIS - BGY     BGY - SOF    един ден в Лисабон и нощувка в милано

 

Общо: 103,23Е на човек

 

 

Та... скъпо ли е, периодът дали е подходящ за там... такива неща ме вълнуват :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ами в тоя диапазон са цените, може би не точно твоите полети, но и на мен такива ми излизат в aziar.eu. Като разделиш 100 евро на 6 полета, според теб ок ли е цената, риторичен въпрос се получава малко? :) Само трябва да си с ръчен багаж, че един куфар ще излезе адската сума. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Времето няма да е от най-благоприятените, ще си в т.нар. дни на четирите сезона, Проблема са честите  мъгли по всяко време на деня, както  и  честите превалявания, но от друга страна, всичко тръгва и изчезва бързо.

 

Ако това си го имаш предвид и няма да ти е голям проблем, ако за губш част от дните, може да отиваш смело.

Все пак там всичко е свързано с гледане и е важно дали времето е хубаво. Ако отидеш, дано успееш да разгледаш и имаш късмет с времето, защото мястото е страхотно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Дам... ще го обмисля малко и може би ще го оставя за по-благоприятно време, с по-дълъг престой. Мъгла и дъждовно време обичам много, но пък както каза Alexander, там водещи са гледките... :)

 

Благодаря ви! Ще изхарча ваЛчерите по друг маршрут май.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дам... ще го обмисля малко и може би ще го оставя за по-благоприятно време, с по-дълъг престой. Мъгла и дъждовно време обичам много, но пък както каза Alexander, там водещи са гледките... :)

 

Благодаря ви! Ще изхарча ваЛчерите по друг маршрут май.

 

Правилно решение!

Определено тия месеци не са най-подходящите за Азорите.

От друга страна ще пропуснеш сезонното бране на де що има цитруси изключая лимоните ( тях си ги берат целогодишно ).

Едва след като се занесох на Азорите ми се изясни една енигма от детството - защо имаше в магазините портокали и мандарини само по Коледа... Ми те тогава ги беряли хората :);)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.