Прескочи до съдържание

Уикенд с Основателя!Къде?


  

17 магеланци са гласували

  1. 1. Къде бихте искали да прекараме един уикенд с Основателя?

    • Рибарица
    • Копривщица
    • Витоша
    • Друго (моля да посочите къде)


Препоръчани мнения

Гласувах за Витоша, не защото не ми се пътува до Рибарица или Копривщица, но имам усещането, че пак ще си бъдем "обичайните заподозрени" и за един уикенд не си струва да губим време в пътуване...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Гласувах за "Друго" - някъде извън пределите на родината! Например някое китно място в Сърбия в близост до границата. Ако близката чужбина не е вариант, нека да е Габровския Балкан - географския център на родината :-)

Връзка към коментар

Дадох глас за Витоша, но решите ли друго съм на линия :)(засега разбира се)

 

Това какво точно означава, че ако някой дотогава ти отправи по-съблазнителна оферта, ще ни зарежеш като малка гара, така ли? :O

Връзка към коментар

Ей, няма да ми простите дезертьорството и това си е... :(

Ще го помним цял живот!

Затова, след тази сбирка ще дам предложение до Висшето ръководство всяка следваща магеланска среща д се състои само в балкана.. за да няма отцепили се.  xD

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Гласувах за "Друго" - някъде извън пределите на родината! Например някое китно място в Сърбия в близост до границата. Ако близката чужбина не е вариант, нека да е Габровския Балкан - географския център на родината :-)

Нека първо да видим как ще се организираме в страната, пък след това ще мислим евентуално някоя Сърбия. нея я коментирахме преди няколко месеца. 

Ако не си хвърлил око на предишната темичка..там бях споменала, да не е сравнително далече тъй като няма да разполагаме с достатъчно време (само една нощувка) и за да не губим време в път сложихме приблизителните 100-140км. 

А като допълнителна подробност на 30.08. някой от нас сме на концерт. 

Връзка към коментар

Това какво точно означава, че ако някой дотогава ти отправи по-съблазнителна оферта, ще ни зарежеш като малка гара, така ли? :O

Ъпсурт - както казват колегите :) Просто всичко се случва, записвам се от сега с огромното желание за нова среща с вас, пък дано всичко е наред и да присъствам :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Като гледам другите опции вече са отпаднали. Та каква е ползата от анкетата?

Тони е права.Щом има анкета изчакайте резултата,да не се окаже накрая сметката без кръчмар :) .

 

Гласувах за "Друго" - някъде извън пределите на родината! Например някое китно място в Сърбия в близост до границата. Ако близката чужбина не е вариант, нека да е Габровския Балкан - географския център на родината :-)

От стратегическа гледна точка центъра на България е най-подходящото място.Така евентуално ще могат и живущите в източната част на страната да присъстват.

 

Аз гласувах за Рибарица, ама да си призная без бой - от чисто егоистични подбуди - просто щото не съм ходил там.

И аз не съм.Глас и от мене за Рибарица.

Редактирано от krasen_denev
Връзка към коментар

Ако не си хвърлил око на предишната темичка..там бях споменала, да не е сравнително далече тъй като няма да разполагаме с достатъчно време (само една нощувка) и за да не губим време в път сложихме приблизителните 100-140км. 

 

100-140 км откъде?  ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много плахо се включвам в темата, защото никак не съм сигурна. Може би бих гласувала за Рибарица, където съм била и искам пак да отида, защото е страхотно. Но пък за тези дати ми се очертава една Прага, но и тя никак не е сигурна.

Да си призная никак не си падам по софри, не ме разбирайте грешно, хапвам, но не пия и не бих издържала на вашия темп, но пък бих присъствала да се запознаем.

Така че, ако изберете Рибарица и аз все пак съм тук, с удоволствие ще запаля колата и ще се донеса.

Връзка към коментар

Aз за съжаление имам други ангажименти за тези дати, но ако бях тук щях да гласувам за Рибарица :) . Сигурно ще си изкарате чудесно, където и да отидете, и наистина съжалявам, че няма да мога да се включа.

Връзка към коментар

Като гледам другите опции вече са отпаднали. Та каква е ползата от анкетата?

Кои опции са отпаднали?

 

100-140 км откъде?  ;)

От София.

 

Гласувах за Рибарица само не ме питайте защо. Такива сложни казуси мозъка ми не може да обработи. Може ли с деца или ще ви дойдат много като за запой?

Теди. Нека уточним първо мястото. После бройката и транспорта,  но нека и другите си кажат.

Връзка към коментар

Жорж, откак те знам никога не сме виждали нещата еднакво. Не бой се, не ти е за пръв път. :)

Иначе, Поли, по-горе така си се изказала. Пък може и да не съм разбрала де. Сори за намесата. :)

Връзка към коментар

Аз запазвам мълчание, за да не накланям везните. А и честно казано ми е все едно, да не казвам, че от Велинград най-вероятно ми е еднаква дистанцията, освен ако не изберете Велинград :))

 

Мисля, че се получи недоразумението, защото първоначално само софиянци се бяха изказали и аз така разбрах, че ако се събират джепейци е по-добре да не се пътува. Но смятам, че ако има желаещи от централна България в крайна сметка е добре да се уважи тяхното желание, защото те може би имат шанс да присъстват веднъж годишно, а не всеки месец :) По метода на най-лекото съпротивление май никой няма против Рибарица, а има хора против Витоша, знам ли :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз съм за Рибарица, но ако се реши друго, пак няма да имам нищо против - най-важното за мен е да има гладък асфалтов път до мястото, без дупки! :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.