Прескочи до съдържание

Ориентировъчни поръчки на календарите ни за 2017


Препоръчани мнения

След като вече станаха ясни снимките, събирам ориентировъчни поръчки за календарите ни за 2017. 

 

Цената не се очаква да се промени: около 5лв за настолния и 12лв за стенния. 

 

Ще се радвам, ако можете да заявите предварително дали имате желание да купите някой от календарите на тази или подобна цена.

 

Тази предварителна заявка не ви обвързва с нищо и не се брои за поръчка, просто е добре да имаме груба бройка за да знаем колко тираж да поръчаме. Ако не желаете да пишете публично, може да ми изпратите лични съобщения тук, както и на имейл admin маймунка magelanci.com

 

Благодаря предварително.

Връзка към мнение

Един настолен за мен. А получаването как става, че аз за първи път поръчвам.

 

Или по еконт, или на живо ако дойдеш на някоя среща :)

 

За чужбина също има варианти. 

Връзка към мнение

Дай инфо за чужбина.

 

Плаща се по Paypal, пращам препоръчано с български пощи. Доставката миналата година не беше нещо кой знае какво, само дето пратката до Бразилия потъна нейде из пощенските дебри. 

 

Практиката показва, че и доста чужденци или се връщат около Коледа, или някои родинини им отиват на гости, намира се начин :)

Връзка към мнение

еееее, добре, тогава дано имам късмет.

 

Може би не е станало ясно, не е до късмет. Просто кои снимки са в големия и кои в малкия ще стане ясно на малко по-късен етап. Но няма да има различни тиражи с различни снимки, просто в големия календар ще са едни, в малкия други. 

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.