Прескочи до съдържание

Ориентировъчни поръчки на календарите ни за 2017


Препоръчани мнения

За сега 3 стенни, аз пък не знам за какво служи настолния. 
Две питания, ще може ли да си увелича бройките по-късно и цената може ли да падне ако тиражът стигне някакви прилични бройки?

Връзка към мнение

За сега 3 стенни, аз пък не знам за какво служи настолния. 

Две питания, ще може ли да си увелича бройките по-късно и цената може ли да падне ако тиражът стигне някакви прилични бройки?

 

Миналата година процедирахме по следния начин. Беше поръчан тираж малко по-голям от заявеното в темата. Приоритет на поръчките имаха хора, които са направили заявка тук, след това останалият тираж беше за всички останали. Всичко мина като цяло добре и имаше предостатъчно време всеки да направи поръчка и да я получи, мисля че накрая останаха един-двама разочаровани, но то беше чак към края на декември. 

 

Едва ли цената може да падне - в рамките на тоя тираж, който поръчваме вариациите в цените не са големи. Стават такива, ако вместо 100 поръчаш 1000. Всичко зависи от предложението, което ще дадат печатниците. Ако е по-ниско от миналата година, може и да паднат цените, ако е по-високо може и да се покачат, но като цяло очаквам да са същите. 

Връзка към мнение

Може би не е станало ясно, не е до късмет. Просто кои снимки са в големия и кои в малкия ще стане ясно на малко по-късен етап. Но няма да има различни тиражи с различни снимки, просто в големия календар ще са едни, в малкия други. 

 

Да, да разбира се. Аз се пошегувах. Както решите така ще бъде. Уважавам целият труд, който влагате за да си имаме уникални календари. Успех на всички, които се занимавате с тази кауза.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.