Прескочи до съдържание

До Испания с дете


Препоръчани мнения

Планували сме а заведем малкия (6г.) на "животински туризъм" във Валенсия, идния Юни. Гледам, че вмомента цените са 50 евро в посока. Кога горе долу е най-добрия период за купуване на билетите. Предполагам, че цените се менят постоянно и се чудя колко време е удачно да се изчака. Ще съм ви благодарен да дадете едно рамо, че Ryanair са ми малко тъмни. До сега не съм летял с тях.

Връзка към коментар

Ако имаш предвид Кастейон, хващала съм полети дотам за 15евро и връщане за 10евро но сега, есенно-зимния сезон. Предполагам, че лятото ще е по-скъпо по подразбиране. От друга страна-има доста време, пускат непрекъснато промоции и намаления.В сайтовете с отстъпки с различните карти цените до и от Испания са с по 10-11евро надолу на билет от цените на Райън.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Планували сме а заведем малкия (6г.) на "животински туризъм" във Валенсия, идния Юни. Гледам, че вмомента цените са 50 евро в посока. Кога горе долу е най-добрия период за купуване на билетите. Предполагам, че цените се менят постоянно и се чудя колко време е удачно да се изчака. Ще съм ви благодарен да дадете едно рамо, че Ryanair са ми малко тъмни. До сега не съм летял с тях.

С какъв багаж ще пътувате? Вероятно сте прочел за скъпите трансфери от/до летищете.

Връзка към коментар

Планували сме а заведем малкия (6г.) на "животински туризъм" във Валенсия, идния Юни. Гледам, че вмомента цените са 50 евро в посока. Кога горе долу е най-добрия период за купуване на билетите. Предполагам, че цените се менят постоянно и се чудя колко време е удачно да се изчака. Ще съм ви благодарен да дадете едно рамо, че Ryanair са ми малко тъмни. До сега не съм летял с тях.

Извинявай, малко офтопик, би ли споделил какво е това "животински туризъм", че ако е интересно да водя и моето дете ?

Връзка към коментар

Извинявай, малко офтопик, би ли споделил какво е това "животински туризъм", че ако е интересно да водя и моето дете ?

 

След като се изразява толкова евфемистично, най-вероятно става дума за терариум, от която дума някой може да се засегне... :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Първо извинявам се, че пуснах въпроса и после последва мълчание от моя страна, просто бях много ангажиран тези дни. Мисля наистина да изчакам може би до към Януари, Февруари.

 

Колкото до "животинския туризъм", във Валенсия е най-големия аквариум с Европа, бяхме там 2007, наистина е разкошен. Освен това има уникален биопарк, разбирайте зоопарк, но животните са в максимално естествена среда, няма клетки, а естествени прегради, като канали. За хищниците преградите са стъклени панели. Там не сме ходили, но малкия е абсолютно обсебен от всякакви животни и динозаври и сме му обещали да го заведем във Валенаия. Иначе се оказва, че има динозаври почти на всякъде. Дори в Неапол намерихме скелет, от което той беше много щастлив. В Копенхаген примерно имат уникален "zoological museum", в който има секция с най-различни черепи на животни, които можеш да хванеш, да ги разгледаш, за им разчекнеш устите. Малко се отплеснах от темата, но и динозавърски скелети ще търсим в Музея по естествени науки.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.