Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте!

Искам да си купя билет на Турските авиолинии през Трипста, защото от там е с 20 евра по-евтино, отколкото през сайта на турците.

Билетът е Сф- Занзибар за 330 евра, 18.03.-26.03.2017, има сега промоция, през турците ми го дава 350 евро.

Въпросът ми е: къде да видя условията в Трипста? По време на букването никъде няма информация какво се включва в тази цена- колко багаж, храна и т.н.

През сайта на турците всичко си пише- има инфо за всички условия.

Моля за съвет от някой боравещ или боравил с този сайт. 

Благодаря предварително!

 

Връзка към коментар

Условията трябва да са същите, 1:1. Ще си имаш право и на куфар и на храна. Може да се срещнат разминавания на теория, но не и когат цените са толкова близки, на практика купуваш същия билет от друго място. За избирането на места само не знам как е. 

 

Виж на последния екран дали спестяването няма да излезе криво, че на повечето карти имат такса. Внимавай освен това за застраховките и допълнителните услуги, доста са им подли. 

Връзка към коментар

За трипста не мога да кажа, но билет, купен от expedia за Турските авиолинии, имаше право на 32 кг. багаж, вместо 23 или 20, забравих. Специално се обаждах в офиса и явно с някои сайтове за продажба е договорено това условие.

Връзка към коментар

Tripsta нямат добър имидж като customer service - проучвах ги веднъж. Ако ти се наложи да контактуваш, може да е тегаво, но ако всичко е на шест - както и вярвам ще бъде, няма разлика със стандартната авиокомпания. Приятно пътуване :) 

Връзка към коментар

Въпросът ми е: къде да видя условията в Трипста? По време на букването никъде няма информация какво се включва в тази цена- колко багаж, храна и т.н.

 

Храната и багажа ще са същите, ако има разлики ще са в таксата за промяна.
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.