Прескочи до съдържание

Седмица в Япония, моят план


Roje

Препоръчани мнения

Roje, сподели за полета Мадрид - Токио: плюсове минуси. Спази ли се разписанието за кацането в Токио? Летя със същия полет след месец и ще гоня връзка.  

Камене, извинявай, че чак сега виждам въпроса ти, но като си го задавал бях в Япония :)

Пък аз като пътувам много, много не влизам в интернет и във форуми, още по-малко пък да пиша и публикувам снимки, с много малки изключения и само ако е нещо дето си заслужава. За нета има време, а на път реалността ми е по-ценна :)

За минуси по време на полета не бих могъл да говоря, сигурно има такива ако човек гледа под лупа и търси кусурите, но за мен всичко бе нормално. Ето го самолета, готов да ни приеме за полета към Токио.

 

post-662-0-37647500-1480167786_thumb.jpg

 

Излетяхме навреме, самолетът бе Airbus A330. Две редици с по две седалки до прозорците, и четири седалки в средата.

 

post-662-0-00799400-1480167869_thumb.jpg

 

Благодарение на Фичо, благодаря ти, Фичо още веднъж :) и неговия опит с Иберия не купих запазени места, а направо на летището при издаване на бордовите карти ни дадоха  безплатно местата. 

Изглежда че бяхме симпатични на служителите, защото и двата пъти без да сме искали ни дадоха места до прозорците на двойката седалки.

И двата полета бяха пълни. Към Токио имаше повече европейци. Обратно към Мадрид бяха доста японци, отиващи на екскурзия в Европа. Стюардесите бяха испанки и японки, имаше и мъже. Всички бяха внимателни и откликваха на всяка молба. 

Стандартно раздадоха одеяла /червени / и възглавници. 

Храната бе много вкусна. Имаше избор от две менюта при основното хранене,

 

post-662-0-80434200-1480167931_thumb.jpg

 

а  при закуската направо раздаваха готовите кутии, пълни с вкусотии.

 

post-662-0-92970700-1480167955_thumb.jpg

 

post-662-0-46644200-1480167970_thumb.jpg

 

Имаше вино в малки бутилки, бира, сокове, коли, мин.вода, чай, кафе. 

За твърд алкохол не съм сигурен, предполагам, че е имало но ние не сме искали.

През нощта на отиване стюардесите бяха оставили бюфета в задната част почти на самообслужваре и всеки си наливаше каквото иска. Имаше и бисквити, фъстъци и разни др. дреболии за хапване.

И двата полета кацнаха навреме, по разписание, така че ако бързаш с трансфер мисля, че ще успееш.

И Мадридското летище, и Нарита са изключително лесни за ориентиране с безбройните си указателни табели, буквално на всеки метър, така че няма място за притеснение, дори и да искаш не можеш да се объркаш :)  :) .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.