Прескочи до съдържание

Билет за Дортмунд - Байерн Мюнхен 19 ноември 2016 г.


Пътувко

Препоръчани мнения

Здравейте! С мой приятел от Германия мислим да отидем на мача, но не е лесно с намирането на билети. Доколкото знам на място стигат поне 100 Е, а засега имаме шанс от негов приятел за по 75 Е, но за агитката на Байерн, нещо което не ни е по вкуса. Всякаква информация ще ми е от полза, Благодаря предварително! ;)

Връзка към коментар

Онлайн от сайта на BVB и опцията print at home ?

п.с. и с хотелите е тегаво, когато имат домакински мач.Аз за 03.12 се утрепах да търся хотел до стадиона.

п.п.с. ние за "твоя" мач имаме фирмени 5 билета за вип ложата и колегите не могат да намерат 5 вип клиента, които да заведем, а половината фирма днес гледаше жално на оперативката

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ако са 100 евро за този мач, си е луда печалба, не знам какво го мислите. Във viagogo са поне два пъти по-скъпи, че и отгоре. И аз съм мн навит за този мач, но тогава съм на работа.

Трябва да направим отделна тема за билети за спортни събития. В този ред на мисли, аз търся билети за Олимпиакос - ПАО на 6 ноември :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Онлайн от сайта на BVB и опцията print at home ?

п.с. и с хотелите е тегаво, когато имат домакински мач.Аз за 03.12 се утрепах да търся хотел до стадиона.

п.п.с. ние за "твоя" мач имаме фирмени 5 билета за вип ложата и колегите не могат да намерат 5 вип клиента, които да заведем, а половината фирма днес гледаше жално на оперативката

 

Привет и благодаря :) Знам за тази опция, но от сайта шансовете са минорни....Какво означава VIP клиенти? Аз съм VIP фен, нося късмет на отборите, така че Борусия бързо да извадят по една хилядарка, за да ги подкрепям на мача :lol:  :P

Сега ще ви разкажа нещо друго, явно за Суперкупата на Германия билети се пускат на свободна продажба. Тази година беше в Дортмунд и в сайта на viagogo имаше по около 30 евро. Но за шампионата всичко е с карти и затова са така тегави нещата. Аз не се отказвам лесно, ще видим как ще преценя този път, дали и какво си заслужава.

Връзка към коментар

Ще споделя моя скромен опит по темата, пък дано съм ти полезна.

 

Миналата година купувах билети за Байерн Мюнхен - Хамбургер (да, да, знам че не е същото). С помощта на приятел запалянко изръчкашхме няколко сайта за онлайн билети за мачове, разни агенции и какво ли не. Писах до фен клубовете и на двата отбора преди това, тъй като нямаше никакъв начн да се намерят билети на свободна продажба заради членските карти.

Пробвах каквото се сетих, наистина, даже се натъкнах на феномена, че бг агенциите, които организират посещения на спортни мероприятия, продават само по 2 билета, не може 1.

 

Отвсякъде ме отсвириха с две думи и се принудих да купя от сайт. 

 

Имаше някои доста съмнителни, откровени сакмове и в крайна сметка се спрях на viagogo (първо пробвах през друг, но не мина плащането и сървисът им издиша на триетия имейл). Изръсих се 180 евро, но нямаше как. Любимият имаше рд и бяхме подготвили цяла епопея, която завършваше с мача. 

 

Едно нещо беше леко проблемно тогава и това беше срокът на доставка на билетите. Беше доста дълъг(до БГ), незнайно защо. Освен това оскъпяваше с още 20-30 евро.

Аз се сетих, че мога да ги поръчам на адреса на приятелка в Мюнхен и да си ги взема от нея след това.

 

След това щях да се гръмна от яд, защото по целия път до стадиона висяха разни хора и предлагаха билети като луди. Нищо че било забранено. Не питах колко струват, за да не получа удар.  :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Специално в Дортмунд целия град е на мач от бебета до баби и дядовци, но аз съм купувала и от сайта. Само не можах със семейната опция и детските билети да се сборя и им писах, че и щерките са се наточили за мач.

Просто трябва дебнене кога ги пускат, защото е само 2 мача напред.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ако са 100 евро за този мач, си е луда печалба, не знам какво го мислите. Във viagogo са поне два пъти по-скъпи, че и отгоре. И аз съм мн навит за този мач, но тогава съм на работа.

Трябва да направим отделна тема за билети за спортни събития. В този ред на мисли, аз търся билети за Олимпиакос - ПАО на 6 ноември :)

 

Ето я темата за спортни събития: цък

 

Иначе аз миналата година търсих билети за точно този мач и така и не намерих през официалните канали.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте! С мой приятел от Германия мислим да отидем на мача, но не е лесно с намирането на билети. Доколкото знам на място стигат поне 100 Е, а засега имаме шанс от негов приятел за по 75 Е, но за агитката на Байерн, нещо което не ни е по вкуса. Всякаква информация ще ми е от полза, Благодаря предварително! ;)

Пожелавам ти успех с намирането на билети.Ще ти е нужен.За този мач всичко под 100 евро взимай веднага.Цените на най-евтините билети в официалният сайт на клуба са 30 евро.За този мач се отпуска бройка по 1 билет на членска карта.Разните му далавераджии продаващи на черно няма да продадат билетите си за по-малко от 120 евро,но може цената да е още по-висока.

Избрал си възможно най-трудния за организиране мач. ;)

 

Сега те поздравявам с това!

 

post-259-0-41909600-1476820910_thumb.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@Пътувко

 

Има само един отбор, нали знаеш? Зарежи ги тези и се ориентирай към правилната страна, че тази седмица е дербито.  :P

Forza Juve ;) Този път не успях да се организирам, а и този мач ми е нещо специално....а в Германия мога да бъда с моя добър приятел.

Е най-трудният е един друг в Испания, но и този не е от най-лесните :) Според мен под 150-200 евро за този абсурд, дано ме опровергаеш :)

 

Да, на него също съм се наточил, да видим кога ще дойде момента и за това. :rolleyes:  

Имам и друга опция, ако неговия човек реши да продаде билетите за агитката на Байерн двата за 150 евро, продаваме ги за повече и с парите купуваме за агитката на Дортмунд. Като цяло съм влизал на някакви абсурдни мачове, дори след откриването на Уембли играха Англия и Германия, бяха изгонили двама немци, че викаха за Германия сред агитката на англичаните и се сетете кой се намърда без пари на тяхно място  ;) А билетите освен невъзможни бяха на баснословни цени, повече от Барса и балетистите....

Редактирано от Пътувко
Връзка към коментар

Имам и друга опция, ако неговия човек реши да продаде билетите за агитката на Байерн двата за 150 евро, продаваме ги за повече и с парите. 

Аз нищо не казах за билетиз а гостуващата агитка!!!

Ако си фен на Байерн ще си О.К.,но ако си фен на Дортмунд-нямаш работа в гостуващата агитка.Тях ги вкарват и изкарват с полицейски кордон/говоря за тези в клетката-сектора за гости/от стадиона.Не мисля,че ще ти е комфортно там.Ти сам преценяваш.

Редактирано от krasen_denev
Връзка към коментар

Аз нищо не казах за билетиз а гостуващата агитка!!!

Ако си фен на Байерн ще си О.К.,но ако си фен на Дортмунд-нямаш работа в гостуващата агитка.Тях ги вкарват и изкарват с полицейски кордон/говоря за тези в клетката-сектора за гости/от стадиона.Не мисля,че ще ти е комфортно там.Ти сам преценяваш.

Да, хич няма да ми е комфортно...моя човек го предложи този вариант, но аз съм си ултрас и искам да го изживея както хората, не само да дзяпам мача ;)

Връзка към коментар

Привет и от мен,

 

Невероятно преживяване е да си в Дортмунд на футболен мач! Дори и да не си намериш билет пак си заслужава да преживееш емоцията около стадиона. 

Преди почти две години имах късмета да съм на мача Дортмунд - Айнтрахт. Бяхме четирима другарчета и намерихме билети на черно (2 чрез хоста ни в Airbnb и 2 на място пред стадиона). Два бяха в "Жълтата" стена и ги купихме за 30 евро бройката (двойно на официалната им цена). Третият беше за сектор "В", а четвъртият за агитката на Айнтрахт - отново на двойни цени. Теглихме жребии и за късмет аз се оказах в агитката на гостите. И там беше хубаво, но имай в предвид, че те се познават и веднага разбират, че не си от техните. Не съм имал проблеми, но всички около мен ме усетиха, че съм агент. Пият бира свободно на стадиона и дори се сбиха помежду си. Изуми ме, че преди мача феновете на Айнтрахт изпочупиха едно заведение в центъра на Дортмунд и полицията стоеше и гледаше (рабира се снимаха всичко с камери, но пък и феновете бяха с маски).

Както и да е, отивай и не му мисли, супер е, дори и в агитката на гостите :)

 

П.С. Ето и кратък пътепис (http://patepis.com/?p=57338)

Редактирано от sndos
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Привет и от мен,

 

Невероятно преживяване е да си в Дортмунд на футболен мач! Дори и да не си намериш билет пак си заслужава да преживееш емоцията около стадиона. 

Преди почти две години имах късмета да съм на мача Дортмунд - Айнтрахт. Бяхме четирима другарчета и намерихме билети на черно (2 чрез хоста ни в Airbnb и 2 на място пред стадиона). Два бяха в "Жълтата" стена и ги купихме за 30 евро бройката (двойно на официалната им цена). Третият беше за сектор "В", а четвъртият за агитката на Айнтрахт - отново на двойни цени. Теглихме жребии и за късмет аз се оказах в агитката на гостите. И там беше хубаво, но имай в предвид, че те се познават и веднага разбират, че не си от техните. Не съм имал проблеми, но всички около мен ме усетиха, че съм агент. Пият бира свободно на стадиона и дори се сбиха помежду си. Изуми ме, че преди мача феновете на Айнтрахт изпочупиха едно заведение в центъра на Дортмунд и полицията стоеше и гледаше (рабира се снимаха всичко с камери, но пък и феновете бяха с маски).

Както и да е, отивай и не му мисли, супер е, дори и в агитката на гостите :)

 

П.С. Ето и кратък пътепис (http://patepis.com/?p=57338)

Добре сте си изкарали :) а пътеписа е интересен.

Връзка към коментар

Разпитах, но нямам новини - както се очакваше за този мач е трудно. През viagogо гледам някакви цени по 200 евро, които надали те устройват. Моя приятел ходи най-редовно на мачове на всички отбори във Вестфалия и има над 25-30 на Дортмунд, но си намира през приятели от фирми спонсори на отборите. Каза ми , ако намериш за 120-130 да го взимаш, но ще е трудно и че не е изключено да пробваш в последният момент пред стадиона, но не знам дали ще ти се рискува така. Айде успех :)

Редактирано от edbloom
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Като гледам цените на билетите за мачовете на Дортмунд,направо се плаша.Колко се радвам,че успях да ги гледам преди време,че сега билети срещу слаби отбори са по 120 евро.Относно мача с Байерн ето ти един вариант.Ако решиш да даваш пари си заслужава,ако ли не поне ще се усмихнеш,но си мисля,че е по добре от офертата на viagogo. ;)

 

post-259-0-39142000-1476988143_thumb.jpg


Както казах в началото супер скъп и труден за организиране двубой!!!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Разпитах, но нямам новини - както се очакваше за този мач е трудно. През viagogо гледам някакви цени по 200 евро, които надали те устройват. Моя приятел ходи най-редовно на мачове на всички отбори във Вестфалия и има над 25-30 на Дортмунд, но си намира през приятели от фирми спонсори на отборите. Каза ми , ако намериш за 120-130 да го взимаш, но ще е трудно и че не е изключено да пробваш в последният момент пред стадиона, но не знам дали ще ти се рискува така. Айде успех :)

Благодаря, знам за тези цени, но според мен не си заслужава такава цена при положение че за Суперкупата бяха 10 пъти по-евтини. И аз мислех за тези фирми спонсори, като вариант е и да пиша на фенклубовете в Германия. ;) Може бих рискувал за пред стадиона, но не месец ноември. Поне по-топло да беше хаха

Като гледам цените на билетите за мачовете на Дортмунд,направо се плаша.Колко се радвам,че успях да ги гледам преди време,че сега билети срещу слаби отбори са по 120 евро.Относно мача с Байерн ето ти един вариант.Ако решиш да даваш пари си заслужава,ако ли не поне ще се усмихнеш,но си мисля,че е по добре от офертата на viagogo. ;)

 

attachicon.gifbilet.jpg

Както казах в началото супер скъп и труден за организиране двубой!!!

Благодаря, аз също видях тази възможност, но си е скъпо ;) Аз по-добре да си взема сезонна карта, отколкото да платя тази сериозна сума. Ще му намеря цаката, аз никога не се отказвам :)

Връзка към коментар

Публикувам, в случай че някой се интересува в бъдеще:

 

Usually a pre-sale takes place 4-6 weeks before the respective game or at this time at least the information on a presale is published. You can find this information under this link.


Current ticket requests usually exceed the existing quota. In addition, the BVB has a very large number of members, currently it is over 140000. One of the rights that such membership holds is the right of pre-emption to home and away games. And that is precisely the difficulty of obtaining tickets, because most of the games are actually only available in advance for members. During the pre-sale period for members, the tickets does not appear in the online shop.

Now there are several possible ways to get the tickets:

1.            The conclusion of a membership.

This would mean an annual fee of currently € 62.00 and can be requested easily via an online form. This requires a login. Here you can find the form. If your request for membership was successful, you will receive a feedback from the head-office with a member ID. To be able to use your preemption right as a member, you must specify your membership number in the unified Tickethotline, afterwards you will be notified of the latest pre-sales. Since the hotline is a computer-controlled system, this service is only available in German. A call at +49 1805 309000 costs 0.14 € / min from the German landline.

 

2.            An order at the online shop

There is the possibility that not all tickets will be sold to the members or may be returned to the club at short notice. In such cases, these tickets would appear in the Online shop and could be purchased there as well. The possibility of this also results very quickly and cannot be assessed by us in advance.

 

3.            A written ticket request as non-member.

It is possible to make a non-committal request for tickets during the entire running season. Unfortunately this is not possible by e-mail, and is only accepted as letter or by fax. The contact details and further information on written inquiries can be found here. If you have already asked for this and have a question on your request, please contact tickets@bvb.de.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.