Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте,

Имам следния въпрос и моля за бързия ви отговор, ако е възможно:

 

Имах платен билет отиване и връщане с Уиз до Париж. Отидох там, но се наложи да се върна по-рано. Купих си нов билет и се прибрах в БГ с Bulgarain Air. Писах до Уиз с молба за отмяна на връщането ми и възстановяване на част от парите, но излъгах, че е поради заболяване, т.е. все още съм в Париж и не се знае кога ще се върна. Те ми върнаха автоматичен отговор, че трябва да представя болничен лист с обосновка защо не мога да летя. Такъв болничен лист, естествено, не мога да представя. Сега чакам да се обади техен представител и не знам какво да кажа: дали че просто нямам такъв лист и да го сметнат като "доброволно отказване" от връщане или че ми е прилошало по време на полет и затова съм се върнала / ще се връщам с наземен транспорт - автобус, автомобил? Какво ще ме посъветвате?

Връзка към коментар

Т.е. да те посъветваме как да излъжеш Уиз? Тук можем да дадем съвети по всякакви технически детайли и разяснения какво означават правилата, но не мисля, че можем да помогнем с въпроси как да лъжем най-ефективно. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И аз мисля, че ако беше тръгнала по каналния ред, без лъжи и замазвания, щеше да мине по-леко и по-успешно. Не мисля, че някой може да ти даде съвет в случая. Лично аз мисля, че е по-добре да спреш с шикалкавенето и да кажеш, че нямаш болничен лист, и после каквото сабя покаже.

Връзка към коментар

Виж си познатите по Франция. Ако си намериш и фалшив ще свърши работа. Те не ги проверяват, но има лекар, които все пак го преглежда и преценява дали диагнозата ти реално не ти позволява да летиш.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.