Прескочи до съдържание

София - Валенсия за 60 евро, двупосочен


Препоръчани мнения

Струва ми се, че Валенсия също е много добра възможност за 60Е (с Wizz discount club)

 

Датите са:

>>> отиване:

сряда 16окт

и три опции за

<<< връщане:

петък 18окт.

неделя: 20окт.

понеделник 21окт.

 

post-139-0-38641100-1374665354_thumb.jpg

 

Ако още не сте посетили този красив испански град с очарователния стар център и футуристичния "Град на науката и техниката", проектиран от световноизвестния гений на архитектурата Калатрава - не се колебайте! А ценителите-кулинари да не забравят, че Валенсия е родното място на паелята.

(На желаещите мога да препоръчам изпробван много приятен, удобен и отлично разположен апартамент с 2 спални за 4 човека ;) )

 

 

post-139-0-63421400-1374666865_thumb.jpgpost-139-0-15852800-1374666866_thumb.jpgpost-139-0-84405200-1374666866_thumb.jpgpost-139-0-88807500-1374666867_thumb.jpg

 

 

P.S. Градската управа на Валенсия и отдела по туризъм дали не ми дължат някаква малка награда за тая реклама :biggrin:



Мнението е промотирано като статия Редактирано от Фичо
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Като се загледах днес, и Букурещ - Барселона отиване 11.11 и връщане 13.11 също е 60 Евро. Просто за хората от Варна ни е по-удобно тръгването от Букурещ. Иначе офертата е супер.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Аквариума Oceanografico със съответния делфинариум е също изключително интересно място

Да, определено е впечатляващ :)

Обаче когато платихме 110 евраци за 4 човека - моят френд, който е голям зевзек, погледна тъжно  :unsure:  и заключи:

"Ауууууууу, за тия пари вместо да гледаме некви скумрии в аквариум :wacko: , найш колко бира и тапас можехме да усвоим ?!?" 

:biggrin: :biggrin: :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Това е най-големия в Европа все пак. Заслужава си всяка стотинка, освен това сравнявайки цените с нашия /хихи-30 лева за едно представление????/ сещате се...

Там влизате и си посещавате ако искате всички поредни представления с делфините- аз лично гледах 3, а през останалото време си ходите по залите с рибоци и други. Та струва си!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

ИзплъзнА се тая оферта, но ще следя с интерес за нещо подобно към Валенсия, Барселона и други испански градове :)

 

Тепърва започват офертите, но може би следващите ще са все по-напред и по-напред в есента :)

Връзка към коментар

Аз нямам големи претенции, просто ми се ходи някъде през септември-октомври. Не съм следял досега самолетните билети и не знам кога излизат изгодните оферти( за Уиз примерно). :)

Връзка към коментар

Аз нямам големи претенции, просто ми се ходи някъде през септември-октомври. Не съм следял досега самолетните билети и не знам кога излизат изгодните оферти( за Уиз примерно). :)

 

Ниските цени обикновено са средата на септември до средата на декември, като за до към октомври сега се появяват. 

Но това е само груба идея, може с наближаване на периода да паднат още, а може и да се качат.

Връзка към коментар

Аз нямам големи претенции, просто ми се ходи някъде през септември-октомври. Не съм следял досега самолетните билети и не знам кога излизат изгодните оферти( за Уиз примерно). :)

Испания е добър вариант, имайки предвид сезона и температурите.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.