Прескочи до съдържание

Честит рожден ден на...


Препоръчани мнения

Честит рожден ден, Мрън! 

Бъди здрава, щастлива, много усмихната и... ти пожелавам на още много сватби в Азия-та да идеш! :) 

Весел празник и много, ама много успешна година :) 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Честит Рожден ден!

Пожелавам ти следващата сватба да е примерно в Южна Америка. И така от сватба на сватба да обиколиш всички континенти  :)

Чудя се дали онази колекция със стъклени форми и интересни етикети, за която капитана беше писал още в началото, ще оцелее в първоначалния си вид и след рождения ден ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честит празник, Мрън!

 

Освен здраве, желая също и късмет при следващата форумна среща да бъдеш на прилично разстояние от мен, за да можеш да вземеш и ти думата... :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честито на Мрън. По-малко да имаш нужда да си оправдаваш прякора и повече сватби по света. За съжаление не давам модераторски позиции като подаръци, иначе щеше да си първата :))

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честит Рожден Ден, Мрън!

 

Разказа за сватбата наистина беше много интересен, жалко че нямаше и снимков материал ;-)

 

Да си жива и здрава, много любов, пътешествия и интересни приключения!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

:blush:  Уау, колко сте мили! Благодаря на всички за хубавите пожелания. Колекцията засега е далеч от мен (т.е. в безопасност :)) но пък защо да не почерпя с дубликат по време на уикенда с основателя?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

:blush:  Уау, колко сте мили! Благодаря на всички за хубавите пожелания. Колекцията засега е далеч от мен (т.е. в безопасност :)) но пък защо да не почерпя с дубликат по време на уикенда с основателя?

 

Единственото условие е да не е от уискитата с печатна грешка :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.