Прескочи до съдържание

Сърбия, Цариброд - Дни на Царибродската шушеница 2016


Candus

Препоръчани мнения

В Цариброд (Димитровград - Сърбия) на 19. Ноември, начало 12.00 часа, ще се проведе манифестацията дни на Царибродската шушеница. Фестивал на пушеното месо, виното, бирата, млякото и млечните изделия... Много хубаво месо, пушено, музика, много хора и хубаво изживяване в красотите на Цариброд ни гарантират организаторите. Елате в Цариброд, в Спртния център Парк, в Спортната зала на 19.11. в 12 часа и изживейте мига... :) ...

post-6952-0-02788300-1479110678_thumb.png

post-6952-0-26547100-1479110692_thumb.png

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Как стои въпроса с паркирането в Цариброд? Мисля, че имат зона, но ако може повече пояснения за пристигане с кола.

Взе ми буквите от клавиатурата. През останалото време (говоря за уикендите) съм паркирал по централната и наоколо без проблеми, ама в тази ситуация и на мен ми е интересно какво евентуално се случва? 

Връзка към коментар

Когато са такива манифестации паркинг зона е на пазара, това е много близо до спортния център Парк и спортната Зала където се провежда мероприятието. Вижте снимката.

И ето един видео как да стигнете от границата до  залата... :)

post-6952-0-13474500-1479366266_thumb.png

Редактирано от Candus
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ето един текст и малко снимки от тазгодишнтата току-що минала Шушеница... icon_smile.gif
http://far.rs/index.php/sr/2016/11/19/n ... huhsenica/
До следващата година.
Всеки уикенд има много хора от Българоя в Цариброд. Можете да дойдете при нас когато си решите... icon_smile.gif

Много поздрави.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.