Прескочи до съдържание

Търся билет за Испания(септември-октомври)


Препоръчани мнения

Двупосочен.

 

Края на септември - до средата на октомври( горе-долу в тоя диапазон)

 

Предпочитам да е някой голям град Валенсия, Мадрид, Барселона.

 

Наскоро имаше двупосочен до Валенсия(WIzzAir) - 120лв (Discount club).Това е най-доброто, на което съм попадал.

 

Ще се радвам да ми помогнете и с взаимни усилия да намеря възможно най-евтиния маршрут до заветната Испания. :)

 

 

 

 

Връзка към коментар

Мисля,че няма да намериш по добра оферта от тази до Валенсия за 120 лева в двете посоки.А сега дори тези билети са изчерпани.Най-евтино ти идва пътуване на 11.10 и евентуално връщане от 16-21.10 за 70 евро двупосочен.Това е при Уиз.Ако излезе някъде нещо ще ти пиша.

Редактирано от krasen_denev
Връзка към коментар

Е, т'ва е! Типичен български песимизъм!

 

Най-обичам като споделя плановете си, някой да ми каже научно обосновано как това, дето си мисля, няма да стане!

 

Човекът написал 3 мнения, а ти го отряза през кръста!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Е, т'ва е! Типичен български песимизъм!

 

Най-обичам като споделя плановете си, някой да ми каже научно обосновано как това, дето си мисля, няма да стане!

 

Човекът написал 3 мнения, а ти го отряза през кръста!

Веднага се поправих. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

11-14 октомври е 70 евро с уиз дискаунт. Удобни часове да се губи само един работен ден. 

 

Мадрид: 24-26 септември, но с по-тъпи часове е 100 евро

Барселона: 11 - 14 октомври пак 100 евро

 

Това е положението към настоящия момент. Като за Испания мисля, че е малко мираж да се надяваш на повече, като цяло уиз са си малко монополист до там и не смъкват лесно цените :(

Връзка към коментар

Барселона Мадрид - 700 км - не е за препоръчване само за излитане!

 

 

Ако не държиш на Испания (не ми стана много ясно дали искаш Испания или просто интересно пътуване) за Италия има по-евтини оферти.

Връзка към коментар

Благодаря за инфото. А да попитам, цената крайна ли е? Т.е., включва ли багаж 20+10, разни такси и т.н. ?

 

Цената е ако имаш членство в wizz discount. Иначе трябва да заплатиш +30 евро. Членството важи за цяла година и дава по 10 евро отсечка на полет. 

 

Багаж включен е малка раничка. Ако ти трябва куфар е още 50 евро отгоре за двете посоки. 

 

При това положение, куфар и ако не си член на уиз, както подозирам цената скача на 150 евро, може би тогава ще предпочетеш нещо от рода на това:

 

2013-07-29_23-59-11.png

 

168 евро, може да включиш мини двучасова разходка из рим. Ама е малко неудобно. 

 

Мисълта ми е, че цените на нискотарифните в пвоечето случаи работят да са истински ниски, когато не пътуваш с куфар, иначе почват да доближават нормалните :)

Връзка към коментар

Аз съм се спрял на малка екскурзия. Мъж съм и нещата ми се събират в половин раница - буквално. Така като гледам цените, може и да се преориентирам към Италия(без Милано, същите характеристики по-горе).

Връзка към коментар

Аз съм се спрял на малка екскурзия. Мъж съм и нещата ми се събират в половин раница - буквално. Така като гледам цените, може и да се преориентирам към Италия(без Милано, същите характеристики по-горе).

 

София - Рим:

 

   Wizz Xclusive	   Sofia (SOF)	   Rome (Fiumicino) (FCO)		Tue, 22 Oct 12:10	Tue, 22 Oct 13:00	1 h 50	40.84	EUR
   Wizz Xclusive	   Rome (Fiumicino) (FCO)	   Sofia (SOF)		Thu, 24 Oct 13:35	Thu, 24 Oct 16:30	1 h 55	20.42	EUR

София - Болоня:

 

   Wizz Xclusive	   Sofia (SOF)	   Bologna (BLQ)		Fri, 25 Oct 06:00	Fri, 25 Oct 06:55	1 h 55	15.31	EUR
   Wizz Xclusive	   Bologna (BLQ)	   Sofia (SOF)		Mon, 28 Oct 14:00	Mon, 28 Oct 16:35	1 h 35	49.99	EUR
 

 

Това първото го слагам на главната страница след малко, мисля че Рим не се е падал толкова евтино. Околни дати също са възможни, но цената скача около 10-ина евро.

 

 

 

В тази връзка някой ползвал ли е вече услугите на Vueling? В сайта им има цени само до септември, при това изобщо не са ниски :angry:

 

Линията си беше обявена само като лятна. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@Георги, това предполагам са цените за Discount Club. Понеже виждам, че пишете постоянно как абонамента се изплаща при закупуването на двупосочен билет за двама, възможно ли е да се закупи абонамента само от един човек или трябва и двамата пътуващи да платят по 59лв?

Връзка към коментар

@Георги, това предполагам са цените за Discount Club. Понеже виждам, че пишете постоянно как абонамента се изплаща при закупуването на двупосочен билет за двама, възможно ли е да се закупи абонамента само от един човек или трябва и двамата пътуващи да платят по 59лв?

Не съм Георги, ама мога да отговоря  :) ! Абонамента се закупува само на името на един човек и няма значение дали билета е двупосочен или еднопосочен! А иначе това, което се коментира е, че членството се изплаща с двупосочен полет за двама и не е лошо да го имаш!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здрасти,

И аз да се включа. Абонамента се купува от един, съответно той е титуляра и трябва да е един от пътниците.

Аз ще ти предложа друг вариант, пак с Уиз дискаунт до Мадрид. Между 26.09-03.10. Цената в момента е 90евро, което мисля е доста добра цена, а в Мадрид има какво да се види! 

post-21-0-80780600-1375171536_thumb.jpg

Дори подобен полет и мен ме устройва и бях на път да го купя, но тука с колежката неможем да се разберем за отпуската.. та се надявам да хвана нещо друго подходящо, ако не и аз ще питам след време! :)

Редактирано от Polina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Само да добавя казаното от Zany, един човек купува абонамента, до 10 могат да се ползват от отстъпката, но титуляра на абонамента със сигурност трябва да пътува. Т.е. не може ти да имаш абонамент, а да купиш билет на брат си с отстъпка и да не летиш. Надявам се е ясно :)

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

В такъв случай си е супер оферта. Логично е титулярът да пътува. Благодаря за подробната информация. Надявам се темата да не потъне във форума, за да могат и други хора да я видят и да се възползват от ценната информация.

 

 

Редакция: @Polina, бюджетът ми е ограничен и няма да мога да си позволя 7 дни в Мадрид. Иначе доста добра оферта!

Редактирано от Vanko
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.