Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Мда сега нашите с Air Berlin ще надуят цените и като с Виена ... пак по 150 евро и трябва да си хепи :(

Добре , че и двата града съм ги разкостил и мога да изчакам и години да ми се приходи пак.

Редактирано от stenk
Връзка към коментар

Нямам кой знае какви наблюдения, но не бяха ли техните цени така или иначе по-ниски от другите? 

 

Хич не са им ниски цените. Двупосочен без багаж е 50 + евро. С багаж + 40 евро отгоре и си става бая цена. FB ги разбиха с 160лв  за двупосочен. :)  При тях е изгодно само групов билет. :)

 

 

 

 

БГ Ер имаха по за 70-80 евро .Това вече ще е минало

 

 

Има, гледай края на ноември/декември. Използвай картите и програмите на ЦКБ и ще свалиш още 10% от цената :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Да, май ще трябва да ходим до Берлин преди края на пролетта. Забелязал съм, че Air Berlin като цяло си гледат трансферния трафик, така че директните полети пак ще са полумонопол на Bulgaria Air, цените ще скочат и е силно вероятно скока да е чувствителен. 

Връзка към коментар

На Easy нещо въобще не им се занимава с БГ. Не зная защо е така, обаче е кофти, че Берлин отпада. Имаше супер добри възможности за връзки към половин Европа с тях. Дори можеше да се лети до Лондон през Берлин, на по-низки цени от директният им полет от София. :) Сега цените ще станат пак по 150-200 Евро.

Редактирано от Djgeorgie
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

На Easy нещо въобще не им се занимава с БГ. Не зная защо е така, обаче е кофти, че Берлин отпада.

 

Аз имам смело предположение защо е така, но ще се въздържа от коментар.

Връзка към коментар

Крива работа. Добре, че хванах коледна Виена с ники за 90лв. преди 2 години и мин.година на същата цена по същото време Берлин с джета. Изи са ми любимият лоукост и жалко, че ни зарязват така.

Връзка към коментар

Имате половин година да се възползвате и отскочите до Берлин на добри цени. Може и трансфер да си харесате. :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Гледам спират и STN. Започва свиването... :mad:

Гадна работа! Ама както колегата Матеев казва - очеизвадно е защо става така. Тъпо, тъпо! :mad: А EasyJet са една наистина добра компания и полетите до SXF и STN бяха наистина удобни и сравнително евтини.

Аз за жалост не успях да се възползвам от полета до и от STN, но май сега мисля да направя точно това скоро, преди да са врътнали кранчето окончателно. А аз очаквах втори полет на Ryanair от STN... :(

Редактирано от Djgeorgie
Връзка към коментар

Гледам ги сега Изитата - за декември имат цени по 15-20-25 евро до Берлин. след като при тези цени се отказват, значи проблемът не е в цените, а може би в дестинацията - дали 3 авиокомпании по тази дестинация не са много?

В други месеци могат да се постигнат комбинации за двупосочен под 20 евро на посока. Защо не върви линията? Дали германците си ползват от патриотични подбуди Еър Берлин или просто дестинацията е надценена като трафик?

Връзка към коментар

Надценена е ми. Много са три авиокомпании, нито изи, нито Бг Ер изкарват пари от тази линия на цените, на които продават редовно. Номера беше кой първи ще мигне. И явно е този, който има още една торба дестинации из цяла Европа и спокойно може да насочи самолета в друга посока от Берлин, която ще е по-рентабилна. Ер Берлин не ги включвам в сметката, при тях има доста трансферен трафик.

Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

Easyjet имат нова окраска: http://www.skyliner-aviation.de/viewphoto.main?LC=nav2&picid=9132

 

Честно казано старата ми харесваше повече, тази ми е много "дървена"...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Във връзка с факта, че вече имаме Уиз до Женева си мисля, че трябва да ги дебнем за Женева -  Рейкявик. Но към момента не са пуснали за зимата Женева - Рейкявик  въпреки, че доста зимни до края на февруари вече са в продажба . Някой знае ли въобще дали зимата правят Женева Рейкявик ?  

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.