Прескочи до съдържание

Партньорства в magelanci.com


Препоръчани мнения

преди 18 часа, Георги каза:

Понеже за сега е само за нерегистрирани и може и да не забележите...

 

За мен е интересно колко ли карти са извадени само от хората в този форум.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Подкрепям идеята за рекламата! Не става като опълченците на Шипка само с ентусиазъм.

 

Обаче рекламата да е НЕНАТРАПЧИВА. За мен такава реклама са освен мигащите, анимираните и интерактивните банери, а също банери в средата на дискусията. Например: 3 мнения в темата и на мястото на четвъртото - хоп, реклама, пак 3 мнения и още една... Така зрението не може да обхване дискусията и се разсейва.

 

Радвам се, че рекламата ще е само изрично одобрена, а не във форум за пътешествия да виждам реклами за уголемяване на разни човешки части. 😀

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Zaro каза:

 

За мен е интересно колко ли карти са извадени само от хората в този форум.

Тук е най-ефективната реклама  на ДСК. Аз от най-върлия скептик им станах най-ревностния фен 😋

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Нямам против ненатрапчивите реклами, но ползвам няколко ad-blockers, просто защото другите сайтове прекаляват. Имам и такива сайтове, които никога повече не бих отворил точно заради рекламите. 

Ако започнат да ме дразнят - ще подкрепя сайта с членство. 

Направи каквото е необходимо за сайта да съществува!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 8 месеца по-късно ...

От днес в списъка с активно участващи партньори се включва и Банка ДСК.

 

Доста бързо техният кобрандиран продукт с Wizz навлезе в ежедневния ни арсенал от инструменти, а със това дойдоха и много въпроси. Не случайно темата дискутираща картата е с повече от 1000 отговора. И в типичен магелански стил, много от въпросите са толкова специфични и детайлни, че може да затруднят и най-опитния служител. Точно за това и ще имаме техен представител тук, който ще е запознат в детайли, а ако се стигне до консултация с екипа от разработчици на картите, също ще има нужните контакти за да намери необходимата информация. 

 

С течение на времето след като изградим взаимното си доверие съм сигурен, че ще успеем да повлияем както на развитието на този продукт, така и на другите карти на банката. 

 

Пожелавам успех и на двете страни и за много години, много полети и много натрупани Wizz точки по картите 🙂

 

 

  • Харесвам 22
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

След 2 години прекратяваме партньорството си с Diners Club България. Мога само да съм им благодарен за възможността и се надявам да са получили достатъчно добра обратна връзка и позитиви от партньорството ни. 

 

Темите за Diners вече са обединени в една и преместени в общия форум за онлайн разплащания и финтех. Изключение правят двете теми с ревюта на бизнес салони, които не са обединени в общата. 

Връзка към мнение
  • 9 месеца по-късно ...

От днешна дата спираме партньорството с Банка ДСК. Благодаря за търпението, съдействието и за това, че "държаха лампите на magelanci.com включени" през последната година. 

 

Темите за кредитната карта са обединени и преместени в общия подфорум за онлайн разплащания. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.