Прескочи до съдържание

3 седмици в Латинска Америка - Перу и ?


Geppy

Препоръчани мнения

Здравейте, обмислям пътуване до Перу за три седмици (април-май). Иска ми се да не е само Перу. Знам, че традиционно май се съчетава с Боливия. На мен ми беше мерак и Куба, но гледам, че билетите са скъпи.

Някакви идеи? Събирам и идеи за полет до Лима. Летим от Германия.

Мерси!

Връзка към коментар

От Германия Куба я има периодично на много изгодни цени било само за полети или пакетни почивки.

Перу се съчетава наистина перфектно с Боливия и три седмици са оптимални за да видиш основното там.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Привет! 

Ние бяхме в Перу септември т.г.

Съчетахме с САЩ и круиз из Карибите.

За Перу бих могъл да помогна с някой практични съвети, макар че тук явно много се е писало по тази дестинация.  :)

Редактирано от К.Александров
Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

Здравейте, започвам вече сериозно планиране на пътуването. Последно ще бъде Перу и Боливия. Тръгване от Германия. Планирам да е през Юни, като за да имаме макс време, ми се иска да тръгнем петък-събота и да се върнем събота-неделя.

 

На първо време се интересувам за евтини билети. Засега намирам на еър европа, но са за по 800-900 евро, което ми се струва доста.. благодаря предварително за всякакви предложения!

 

Основните въпроси, които ме вълнуват:

- полети до Перу/Боливия?

- бюджет - за 3 седмици Перу и Боливия какви сметки би трябвало да си правя? Искаме да видим М.П. задължително, оттам нататък нямам никаква идея, почти никакви проучвания не съм правила. Тепърва сядам,

- език - никой от нас няма понятие от испански.. :( ще имаме ли успех с английския там?

- ваксини и болести - какви препоръки имате? за какво да се внимава?

Редактирано от Geppy
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.