Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

Само не разбрах защо се води за екстра това, че е 3 пъти по-тежка от обикновена карта?

 

Освен ако човек не държи портфейла му да тежи половин кило, разбира се 🙂

  • Харесвам 6
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 18 минути , Георги Матеев каза:

Само не разбрах защо се води за екстра това, че е 3 пъти по-тежка от обикновена карта?

 

Освен ако човек не държи портфейла му да тежи половин кило, разбира се 🙂

И аз тва се запитах, ама не посмях да го напиша....викам може да съм прост и да не разбирам 😄

 

  • Харесвам 5
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 39 минути , Георги Матеев каза:

Само не разбрах защо се води за екстра това, че е 3 пъти по-тежка от обикновена карта?

 

Освен ако човек не държи портфейла му да тежи половин кило, разбира се 🙂

Само за тежкари

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Дойде времето и при мен да откраднат данни от картата ми. Снощи 5 отказани транзакции - от Щатите, от Швеция, от Дубай  и от Пакистан. Картата беше с отметка на location based и явно това е попречило на последната транзакция, която е под 5 евро и имах само толкова налични 🙂

Сега обаче какво правим?

Да им пиша ли на тия в съпорта?

  • Шок 3
Връзка към коментар

По-интересното е, че вече ще предлагат кешбек. Засега супер минимален - 0.1% в Европа и 1% извън Европа. И аз мисля да почакам на сянка обаче, поне докато кешбека не оправдае по-високата premium такса от 13.99 евро/месец или 135 на година. За тези пари може да се избере прилична кредитна карта с по-изгодна лоялна програма

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 15 часа, t_petkov каза:

Имам една приятелка, която ако не се лъжа работи точно в тази банка. Обяснява ми буквално как с телефона си се регистрираш и си вадиш карта, снимаш се с телефона. Въобще всичко е онлайн само. Така че ако имате въпроси предполагам мога да я питам 🙂

Тези N26 не са ли само за държави в Еврозоната, т.е. ние от България не можем да ги използваме?

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към коментар

Може, зареждаш с революта и ползваш ама с двоен конверс става 🙂

 

ПП

и трябва да имаш някой който да ти прати картата.

Редактирано от 招き猫
Връзка към коментар
преди 15 часа, Георги Матеев каза:

Само не разбрах защо се води за екстра това, че е 3 пъти по-тежка от обикновена карта?

 

Освен ако човек не държи портфейла му да тежи половин кило, разбира се 🙂

 

Във всеки момент можеш да извадиш картата и да си нарежеш салатка - това е голямо удобство!

Аз се чудя какво правим с летищните изисквания за безопасност - такава желязна карта ще се води ли за острие?

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
5 minutes ago, Goal & Boss said:

 

Във всеки момент можеш да извадиш картата и да си нарежеш салатка - това е голямо удобство!

Аз се чудя какво правим с летищните изисквания за безопасност - такава желязна карта ще се води ли за острие?

За салатка не знам, но попаднах на "споделен опит":

I like the utility, and have used my Chase Sapphire Preferred to open a door when I locked myself out. It also works well to scrape ice off a car window in the winter.

Връзка към коментар
Преди 1 час, П.Кръстев каза:

Тези N26 не са ли само за държави в Еврозоната, т.е. ние от България не можем да ги използваме?

Аз я ползвам като писах адрес в Еврозоната за получаване само - след това си промених адреса домашния на БГ.

Не са искали доказателство за адрес.

Админа, ако иска да отдели и направи нова тема.

Връзка към коментар
преди 13 часа, boogy83 каза:

Дойде времето и при мен да откраднат данни от картата ми. Снощи 5 отказани транзакции - от Щатите, от Швеция, от Дубай  и от Пакистан. Картата беше с отметка на location based и явно това е попречило на последната транзакция, която е под 5 евро и имах само толкова налични 🙂

Сега обаче какво правим?

Да им пиша ли на тия в съпорта?

Атаките бяха две седмици в ден петък. Явно се отказаха след неуспехите и вече месец никви ги няма.

Връзка към коментар

В какви сайтове съмнителни си въвеждате картите или компютъра ви е овирусен, та толкоз мощтни напъни за източване?

 

ПП

поръчвай нова и тази в коша нарязана

Редактирано от 招き猫
Връзка към коментар
14 hours ago, П.Кръстев said:

Тези N26 не са ли само за държави в Еврозоната, т.е. ние от България не можем да ги използваме?

Така. Питах я, каза ми, че сметката може да се ползва в целия свят, но за да се изкара, трябва да имаш адрес в една от следните 17 държави: Germany, Austria, Ireland, France, Spain, Italy, the Netherlands, Belgium, Portugal, Finland, Luxembourg, Slovenia, Estonia, Greece, and Slovakia

Връзка към коментар
преди 22 часа, boogy83 каза:

Дойде времето и при мен да откраднат данни от картата ми. Снощи 5 отказани транзакции - от Щатите, от Швеция, от Дубай  и от Пакистан. Картата беше с отметка на location based и явно това е попречило на последната транзакция, която е под 5 евро и имах само толкова налични 🙂

Сега обаче какво правим?

Да им пиша ли на тия в съпорта?

Аз писах на съпорта, те ми унищожиха картите и си направих нови, като физическата беше безплатна. Изчаках 7 дни да минат и пуснах клейм за рифънд. За 1 ден ми възстановиха парите( при мен бяха 5-6 неуспешни по 200 евро и два успешни опита по около 40-50 евро). Странното е, че днес ми рифънднаха едната хакерска транзакция от където ми я бяха изтеглили (lee.be) и револют си върнаха това което ми бяха възстановили 🙂

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 9 часа, t_petkov каза:

Така. Питах я, каза ми, че сметката може да се ползва в целия свят, но за да се изкара, трябва да имаш адрес в една от следните 17 държави: Germany, Austria, Ireland, France, Spain, Italy, the Netherlands, Belgium, Portugal, Finland, Luxembourg, Slovenia, Estonia, Greece, and Slovakia

Това е супер - още по-хубаво е , че не искат доказателство за адрес.Да не се притесняваме.

Връзка към коментар
преди 8 минути , vinidj каза:

Това е супер - още по-хубаво е , че не искат доказателство за адрес.Да не се притесняваме.

преди 21 часа, 招き猫 каза:

България не се поддържа, на един от Малта му спряха акаунта така.

 

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.