Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

Аз съм с iOS, но все още не мога да top-up-на в BGN с карта. Дава ми само опция за банков превод, както преди. Проверих, приложението е up-to-date.

 

Edit: Сега видях, че @cybersimo е обяснил причината. Все пак това е добра новина! 🙂

Редактирано от yordanov
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 10 часа, MonTiz каза:

Здрвейте,

Имам следният казус:

Поръчах си първата карта револют на 4 април 2019г. Получих съобщение че на 5 април 2019г. е изпратена картата на адреса, който съм посочил. Живея в Пловдив. Днес е 22 април 2019г. няма никаква вест от тази карта. Питах пощальона на моят район, ходих до пощата на моят район, никой нищо не знае.

Имали ли сте такива проблеми, колко сте чакали за доставка до Пловдив? В приложението всичките опции на картата ми станаха активни преди 1 седмица, но карта ЙОК. Да чакам ли още, на кого мога да се обадя да видя какво се случва в тази скапана България?

Благодаря предварително.

Нашите от декември изобщо не дойдоха, а и не ни дава опция за поръчване на нова безплатно. 

Връзка към коментар
3 minutes ago, EliDion said:

Нашите от декември изобщо не дойдоха, а и не ни дава опция за поръчване на нова безплатно. 

По принцип я заявяваш като непристигнала, поръчваш нова с плащане, после говориш с чата и те връщат парите .... поне така беше, когато аз поръчвах

Връзка към коментар

Абе и аз съм с тестова версия, но все още няма за съжаление. Да смениха малко интерфейса при топъп и от там и аз се обърках, но ако си избереш карта и валута BGN все още е само с превод. 

Връзка към коментар
преди 6 часа, cybersimo каза:

Да, всъщност забравих, че аз ползвам developer версия за iOS, която върви няколко крачки преди официалната. Извинявам се

И аз съм с последната бета 5.4.4 на iOS , но няма опцията!?

Редактирано от 招き猫
Връзка към коментар

Имам един въпрос като лаик. Сега ще пътувам за Унгария и искам от там да си тегля пари и да плащам с картата. Как е най-добре, да открия нова сметка във флоринти и да сменя и тогава да плащам/тегля на място или да си държа само еврова и да ми превалутира всеки път, когато тегля там и плащам? 

Връзка към коментар
16 minutes ago, Loverboy said:

Имам един въпрос като лаик. Сега ще пътувам за Унгария и искам от там да си тегля пари и да плащам с картата. Как е най-добре, да открия нова сметка във флоринти и да сменя и тогава да плащам/тегля на място или да си държа само еврова и да ми превалутира всеки път, когато тегля там и плащам? 

Като гледам курса последната седмица се е движил между 319 и 321 за EUR, така че няма голямо значение, освен допълнителния процент през уикенда при превалутиране ...

Връзка към коментар
преди 38 минути , georgebg каза:

Като гледам курса последната седмица се е движил между 319 и 321 за EUR, така че няма голямо значение, освен допълнителния процент през уикенда при превалутиране ...

Тоест е напълно ок директно да плащам с евровата, без да си правя нова унгарска? 

 

И друго - да ползвам Curve или Револют в Унгария?

Редактирано от Loverboy
Връзка към коментар

Нали в magelanci са експертите по 'минаване'  на системата, търся идеи как по-лесно би могъл да се възползва човек от новото промо на Revolut- "Invite 5 friends in 7 days and we'll give you a 12 month Metal subscription for free". 

Да, принципно всичко е ясно ама се оказва че хората като цяло не са много навити да опитват нови неща, особено във връзка с парите си и за 7 дена 5 нови човека да се регистрират и да си заявят кара от моя линк едва ли ще намеря. А тази Метална карта хич няма да ми е излишна в пътуванията, с по-високите си лимити и т.н. 

Има ли начин един човек да си направи няколко валидни регистрации и сам да си бъде реферал, както при други платформи само с различен имейл примерно? 

Връзка към коментар
преди 2 минути , goldroks каза:

Нали в magelanci са експертите по 'минаване'  на системата, търся идеи как по-лесно би могъл да се възползва човек от новото промо на Revolut- "Invite 5 friends in 7 days and we'll give you a 12 month Metal subscription for free". 

Да, принципно всичко е ясно ама се оказва че хората като цяло не са много навити да опитват нови неща, особено във връзка с парите си и за 7 дена 5 нови човека да се регистрират и да си заявят кара от моя линк едва ли ще намеря. А тази Метална карта хич няма да ми е излишна в пътуванията, с по-високите си лимити и т.н. 

Има ли начин един човек да си направи няколко валидни регистрации и сам да си бъде реферал, както при други платформи само с различен имейл примерно? 

Не. Всички нови клиенти трябва да се верифицират с ЛК и селфи преди да ти дадат бонуса

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На ‎22‎.‎4‎.‎2019‎ г. в 13:08, Фичо каза:

Мдаа, Фичо си признава (без бой) че KK MC-Wizz беше маркирана в лева в Curve...,
Втори опит, вече с маркирано евро за картата KK MC-Wizz  и вече курсът е по-добър от предния път - 1.60 , обаче пак не е като на chandni 19.56 :rolleyes: , пак нещо не съм направил съвсем както трябва, аман :scratch_one-s_head:image.png.d4b7255c0adad15f9cd00e31a37f4258.png 
 

Преди няколко дни се дискутираше курса  на еврото при зареждане на Revolut с карта на ДСК - индиректно, през Curve, но обявена в Curve в евро и съответно в лева.

@Фичо, показа резултати, но преди осчетоводяването.

Ето ги и след осчетоводяването.

 

22.04.2019 11:37 ПЛАЩАНЕ НА ПОС 10.00 EUR GBR london CRV Revolut ??????  1? 1? Bloom
Авт. код:6EE7CY
Номер на у-во:h0000623
19.60
22.04.2019 11:43 ПЛАЩАНЕ НА ПОС GBR london CRV Revolut ?????? 1? 1? Bloom
Авт. код:4231HY
Номер на у-во:h0000623
19.68

 

 

 

 

Изводът е, че аз и Фичо не успяхме да се докараме толкова "красиви и богати" като @chandni

:biggrin:

 

Редактирано от ven62
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 5 часа, ven62 каза:

Изводът е, че аз и Фичо не успяхме да се докараме толкова "красиви и богати" като @chandni

Отивам да се срамувам виновно в ъгъла... :flirt:

Screenshot_20190425-190226.jpg

 

Screenshot_20190425-190241.jpg

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 час, georgebg каза:

Ясноо май защото ние сме с Мастъркарти ??

Не би трябвало да е това, тъй като Curve картата ми е MasterCard, дебитната и кредитната на ДСК са вързани като левови и дефакто конверсията се прави от Curve, които задължават картите отзад със съответната сума в лева, която според тях струват тези 10€. 

Връзка към коментар
преди 5 часа, ruil4o каза:

Питай съпорта. По спомени, можеш да се откажеш по всяко време, но имаше някаква неустойка. 10-20-30€  - не помня точно, колко беше, но не беше нещо страшно.

16Евро е таксата за отказване питах - тоест би трябвало да върнат остатъка от месеците неизползвани.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.