Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

преди 25 минути , Georgi_G каза:

........"Подарете на приятелите си безплатна карта и 20 Bgn, като ги поканите в Revolut. Ще получите 20 Bgn, след като те потвърдят самоличността си и поръчат карта на Revolut".

Да, това е ясно...помислих, че има възможност и за допълнителна безплатна карта за стари клиенти.

Връзка към коментар

а аз като дам мой линк, там излиза следния надпис

You've missed the deadline for the cash reward, but you can still claim your free card!

 

това в смисъл, че новият юзър няма да получи кеш, а само карта, но даващият линка ще получи 20 кинта, ли да го разбирам, или?

Връзка към коментар

Снощи инсталирах на любимата, и веднага си получих моите 20 по акаунта, а за нейните 20 си пише, че ще ги получи след като направи първото си плащане в 14 дневен срок. Вече си чака и картата, безплатно.

 

Отделно, в приложението ми си пише "Подарете на приятелите се 20BGN и ще получите 20BGN. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Преди доста време си бях направил револют акаунт,но чак сега добавих лична карта и 25лв,като съответно заявих физическа карта за срещу 11лв. такса. В приложението ми към момента има възможност да препоръчам приложението на други,като те ще получат безплатна карта,но за мен като препоръчващ нищо не ми пише че ще получа. Дали има някой друг с подобен случай се чудя. Това че съм платил доставка го отчитам като доста тъпо 🙂 ,но предвид това че ми беше направен от доста време акаунта, не ми даваше опцията да приема препоръка от някой друг.

 

Връзка към коментар
преди 2 часа, Ilian359 каза:

А забелязахте ли, че новите карти са с 5 години валидност?

Да, поръчах нова преди няколко дни и чак сега погледнах. Страхотно!

Връзка към коментар
преди 2 часа, chandni каза:

Старите са с 3. Моята е от 2016 и сега в края на 2019 предстои да изтече.

Моята е издадена през декември 2016 - специално погледнах, и изтича януари 2023.

Друг е въпросът, че започнах да я използвам едва от една година...

Връзка към коментар
преди 7 часа, T.E.Lawrence каза:

Да, поръчах нова преди няколко дни и чак сега погледнах. Страхотно!

Подновяването автоматично ли е или не? Моята изтича септември.

Връзка към коментар

Онзи ден ми излезе нотификация, че ако препоръчам приятел и двамата печелим по 20 лв.

По този повод жена ми се сдоби с Revolut. Само дето твърди, че всичките пари (40 лв.) били нейни. Моите заслуги били никакви -  само един линк съм бил натиснал.:wink:

Както винаги - Права е!:grin:

  • Браво 3
  • Смея се 12
Връзка към коментар
Преди 1 час, Ilian359 каза:

После чакаш още 2 месеца да я получиш 🙂

Това мисля беше покрай истерията изведнъж кусурнайсе хиляди хора като се юрнаха да поръчват. Вече рядко се случва. 🙂

Връзка към коментар
14 minutes ago, ven62 said:

Онзи ден ми излезе нотификация, че ако препоръчам приятел и двамата печелим по 20 лв.

По този повод жена ми се сдоби с Revolut. Само дето твърди, че всичките пари (40 лв.) били нейни. Моите заслуги били никакви -  само един линк съм бил натиснал.:wink:

Както винаги - Права е!:grin:

Снощи и аз питах мъжо дали иска да спечелим едни бързи 20€ . :)

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 13 часа, T.E.Lawrence каза:

Това мисля беше покрай истерията изведнъж кусурнайсе хиляди хора като се юрнаха да поръчват. Вече рядко се случва. 🙂

Абе май и сега ще има такъв период 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 22 часа, ven62 каза:

Онзи ден ми излезе нотификация, че ако препоръчам приятел и двамата печелим по 20 лв.

По този повод жена ми се сдоби с Revolut. Само дето твърди, че всичките пари (40 лв.) били нейни. Моите заслуги били никакви -  само един линк съм бил натиснал.:wink:

Както винаги - Права е!:grin:

Приятел... пфу! То с такива приятели не ти трябват врагове! :grin:

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Има ли начин за премахване на таксата за зареждане от  ПИБ, вероятно и на другите банки?

Нали вече зареждаме в лева, защо пак има такса? Или то си го брой като плащане на ПОС в чужбина винаги.

Връзка към коментар
7 minutes ago, Alexander said:

Има ли начин за премахване на таксата за зареждане от  ПИБ, вероятно и на другите банки?

Нали вече зареждаме в лева, защо пак има такса? Или то си го брой като плащане на ПОС в чужбина винаги.

ЦКБ, Пощенска, ДСК нямат такси, редовно прехвърлям по 3-4к, то докъде ще излезе сметката, ако трябва и процент бакшиш да плащам 😉 ...

Ще ги видим и Дайнърс сега след промяната на условията, дали съвсем ще ни откажат ...

Връзка към коментар
15 minutes ago, antea said:

@georgebg от ДСК Wizz със сигурност ли няма такси за захранване, че и на мен вече ми писна от тия 0,25 на ПИБ?

Няма, но няма и кешбек, което е нормално.

По принцип доколкото знам Револют "поемат" таксите по зареждане, за своя сметка, и затова е ненормално картовия ти издател да те чаржва по какъвто и да е начин. Други като Bunq, Transferwise си има такси при зареждане от карти.

Реално транзакцията е в посока "търговеца" Револют, а MC и Visa събират от търговеца такси ...

Май @Ilian359 тук е по-компетентен ...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • bobbyfm
    • Zornitsa
    • 3 i
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.