Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

преди 4 минути , Shlosera каза:

Ок. Това е добър повод за разследване отново. От май насам не съм зареждал революта през ДСК Уиз кредитна карта точно поради тази причина.

 

Като излезе извлечение за юли, ще видя пак, че имам няколко захранвания на револют през юли.

Връзка към коментар
На 10.08.2019 г. в 19:06, Климент каза:

Някой получил ли е бонусите за поканен приятел ?

Изпускам ли някое условие .

Жената се с сдоби а 2 карти , виртуална и другата пътува , плати през телефона с една от двете карти , но бонус няма , нито при нея, нито при мен

 и при мен е така, не получих нищо за новия им потребител с карта

Връзка към коментар

при мен има даже 2 плащания.

Писах на съпорта , казаха че има трябва до седмица да осчетоводят транзакциите и като стане ще дойдат парите. Но след като прочетох какво ми е писал за условията има следния текст  "Top up via p2p are not valid".

Новата карта е заредих с изпращане на пари от моята.

Явно това се изключва от промоцията. Новия потребител трябва да си зареди пари от банкова сметка или карта. 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Опитвам се да заредя Револют с мастъркард дебит на ПИБ.Натискам плащане,праща ми 3Д код,въвеждам го и плащането не минава,като изписва,че ми трябва 3Д код за да завърша плащането,а аз реално вече съм го въвела.Така два пъти.Свързах се с ПИБ,казаха,че проблема не идва от тях.И друг път съм зареждала Револют с карти на ПИБ,не е имало проблем.Някаква идея да имате за причината,освен да говоря с Револют?

Връзка към коментар

Съвети за начинаещи 🙂

Ще пътувам в Турция сега. Правя си значи сметка в ТЛ и си слагам там каквото преценя.

После какво се случва - ако искам да плащам на ПОС пита ли ме нещо, ако искам да тегля на АТМ пита ли ме от коя сметка? 

 

Връзка към коментар
3 hours ago, jul said:

Съвети за начинаещи 🙂

Ще пътувам в Турция сега. Правя си значи сметка в ТЛ и си слагам там каквото преценя.

После какво се случва - ако искам да плащам на ПОС пита ли ме нещо, ако искам да тегля на АТМ пита ли ме от коя сметка? 

 

Нищо не пита - тегли от ТЛ, ако има за цялата транзакция, ако не достига превалутира цялата сума от друга валута, където има достатъчно ...

Връзка към коментар
преди 5 часа, Мари Николова каза:

Опитвам се да заредя Револют с мастъркард дебит на ПИБ.Натискам плащане,праща ми 3Д код,въвеждам го и плащането не минава,като изписва,че ми трябва 3Д код за да завърша плащането,а аз реално вече съм го въвела.Така два пъти.Свързах се с ПИБ,казаха,че проблема не идва от тях.И друг път съм зареждала Револют с карти на ПИБ,не е имало проблем.Някаква идея да имате за причината,освен да говоря с Револют?

Свързах се с чата.Първо ми казаха,че проблема може да идва от по-стара версия на Андроид,която ползвам, после посочиха възможността интернета да е слаб и най-накрая,че банката може да има проблем със системата за 3D кодове.

преди 5 часа, Ilian359 каза:

Едно време имаше подобни проблеми с Visa Electron. Пиши на Revolut.

А какво се оказа,къде беше причината?

Връзка към коментар
На 14.08.2019 г. в 18:55, Мари Николова каза:

Свързах се с чата.Първо ми казаха,че проблема може да идва от по-стара версия на Андроид,която ползвам, после посочиха възможността интернета да е слаб и най-накрая,че банката може да има проблем със системата за 3D кодове.

А какво се оказа,къде беше причината?

Още го прави тоя номер с Фибанк карти...

Връзка към коментар
преди 58 минути , Loverboy каза:

Още го прави тоя номер с Фибанк карти...

Тази,с  която пробвам е новоиздадена.Преди това с Маестрото на ПИБ нямах проблеми.И тогава ползвах същата система за 3D динамичен код.Истината е някъде там,но е факт,че не мога да използвам тази карта в Револют.

Връзка към коментар
  •  

 

 

 
Някой да го е пробвал вече ?
Start free. Pay as you grow. 
Switch any time.
Free_Business_Account_1_confetti.gif
Revolut for Business launches free accounts! 🤩
Hey Albena, grab your party hat and put on your dancing shoes, because to celebrate our recent 2nd anniversary, we're launching FREE business accounts. Yep, no monthly account fees! Nada. 

When you're starting out as a small business, we know first-hand that every penny counts. That's why we're launching our brand new free plan for businesses and freelancers!
With our free business accounts, you'll get
  • Accounts to hold and exchange 28 currencies
  • Local GBP and EUR account details and payments
  • International IBANs
  • Physical and virtual cards
  • Easy integrations with Xero, FreeAgent, Slack etc.
  • Unlimited, free transfers to other Revolut users
All that, and so much more! Sign up online in minutes and join over 100,000 businesses who have switched to Revolut for Business.

 

 

 

 

Връзка към коментар
преди 17 минути , atrencheva каза:
  •  

 

 

 
Някой да го е пробвал вече ?
Start free. Pay as you grow. 
Switch any time.
Free_Business_Account_1_confetti.gif
Revolut for Business launches free accounts! 🤩
Hey Albena, grab your party hat and put on your dancing shoes, because to celebrate our recent 2nd anniversary, we're launching FREE business accounts. Yep, no monthly account fees! Nada. 

When you're starting out as a small business, we know first-hand that every penny counts. That's why we're launching our brand new free plan for businesses and freelancers!
With our free business accounts, you'll get
  • Accounts to hold and exchange 28 currencies
  • Local GBP and EUR account details and payments
  • International IBANs
  • Physical and virtual cards
  • Easy integrations with Xero, FreeAgent, Slack etc.
  • Unlimited, free transfers to other Revolut users
All that, and so much more! Sign up online in minutes and join over 100,000 businesses who have switched to Revolut for Business.

 

 

 

 

 

Виж тази тема:

 

Общо взето нямат български ИБАН, което ги прави неприложими като заместител на този етап. 

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 28 минути , jujo_si каза:

При промоцията за 20лв бонус с нова карта на самата карта доставката безплатна ли е или искат пак £4.99 което ще изяде голяма част от бонуса?

Безплатна е.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имам въпрос относно плащане с виртуалната карта Revolut. Директно ли се плаща в сайт с нея или трябва  предварително да вкарам в нея необходимата сума от сметката си, както е при виртуалната например на ДСК? Не съм я ползвала досега и не ми е ясно. 

Връзка към коментар
6 minutes ago, a6olq said:

Имам въпрос относно плащане с виртуалната карта Revolut. Директно ли се плаща в сайт с нея или трябва  предварително да вкарам в нея необходимата сума от сметката си, както е при виртуалната например на ДСК? Не съм я ползвала досега и не ми е ясно. 

Сумата в сметката ти в Револют се ползва от всички карти - физически и виртуални, ням как да  се "зареди" отделна карта.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.