Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

46 minutes ago, Limoncello said:

Добре, значи да разбирам, че ако получавам сума във валута от чужбина мога да им давам револютската ми сметка в съответната валута, превалутирам си ги в лв и пращам превод към ДСК сметката. И това няма да има такси от страна на ДСК? Целта ми е да избегна превалутирането по фиксинга на ДСК, който е по-неприятен от този на револют.

Точно така.

Връзка към коментар
Преди 1 час, EliDion каза:

Мисля, че в ДСК имат такса за входящ над 1500лв. Проверете за да няма грешки.

Проверете.

За Сибанк/ОББ за 203 лв превод в долари към левова сметка ми взеха такса 20 лв.

Връзка към коментар

В случая говорим за превод от лева в лева. Таксите са тези, които има съответната банка за левов входящ превод, независимо дали е от револют или от сметката на съседа. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

точно така, преводите в лева се изпращат от местна банка и такси не трябва да има. Правил съм много пъти такива преводи от доларовата ми сметка в Револют към левова сметка в БГ банка и такси никога не е имало. Превалутирането става още при Револют и се изпращат левове.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
11 minutes ago, Vyara said:

Здравейте,

мисля, че беше коментирано но не намирам къде. Брои ли се за оборот за салоните ако от Дайнърс картата заредя Револют-а?

Да, брои се.

Връзка към коментар
преди 15 часа, Мари Николова каза:

Револют не приема Дайнърс класик.Само ако имате Evolve,може да заредите с Мастъркард половинката.

 То това брои ли се за оборот за салоните?

Връзка към коментар
преди 18 минути , logist13 каза:

 за зареждане на Револют от Дайнърс, последните ще взимат по 1% от сумата считано от 07 октомври.

а до тогава без такса ли е? :rolleyes:

Връзка към коментар
преди 3 минути , Фичо каза:

а до тогава без такса ли е? :rolleyes:

До момента минаваше като плащане на ПОС без такси и комисионни. Но от 7-ми октомври ще имат промяна в тарифата.

Връзка към коментар
преди 1 час, logist13 каза:

Имайте предвид, че за зареждане на Револют от Дайнърс,

 

Преди 1 час, logist13 каза:

До момента минаваше като плащане на ПОС без такси и комисионни.

То това най-вероятно вече е коментирано някъде по финансово-картовите теми (не съм проследил вниматено всички, и не съм сигурен, че помня къде какво е коментирано  :blush: ) но зареждането на Револют май не може да става точно от Diners-а, а само от Мastercard компонентата на Evolve.  А някои сме си още на стария, чист, монотеистичен :grin:  Diners Calssic. 
Чудя се обаче (то сигурно е това е коментирано вече) дали не може да се направи врътка за зареждане на Революта с Diners през Curve? :rolleyes:  Че нещо последно време не ми достига оборот в Diners-a, понеже с него вече плащам почти само битови сметки, а иначе основно ползвам DSK-Wizz за точки.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
2 hours ago, Vyara said:

И аз като Фичо и няма от къде да го докарам тоя оборот. Та явно няма да ползвам салоните.

С картата си може и без оборот - цената от 30 лв. на салон е съвсем приемлива в определени ситуации ...

Но май е добре последните дискусии да се преместят в правилната тема ...

 

Връзка към коментар

Здравейте, направих си регистрация в Revolut, заредих я с 25 лв, какъвто беше минимума, но за физическа карта иска 14 лв/месец? Четох малко в темата и доколкото разбрах плащате някаква сума еднократно. 

Отделно, че не мога да си вкарам тази виртуална карта в wallet , за да ползвам Apple Pay. 

 

Едит: видях как да поръчам физическа стандартна карта срещу 11.00 лв , но тя безконтактна ли е? Работи ли с Apple Pay?

Връзка към коментар

Има ли начин да се виждат анализите (извършените плащания) в евра- в евро. Дава ми ги в лева, а са направени в евро и искам да си виждам статистиката в евро.

 

Връзка към коментар

С Apple pay работи, но аз не можах да сборя Google pay? Мислех, че все още не работи за България? 

Теглих кеш в Турция. На първия банкомат ми поиска 42 евро такса, на втория 7 лв, на третия изтеглих без такса. 

  • Браво 1
Връзка към коментар

Здравейте,

вие как зареждате Revolut сметките си? Днес добавих 1000 лв и изглежда че ДСК са ми взели 12 лв  такса плащане на ПОС в чужбина. Аз ли бъркам нещо, или просто това е нормално?

 

  • Шок 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.