Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

Може да свалиш приложението, стига да излъжеш телефона къде си. Аз отдавна го правих, ама спираш достъпа до телефонната мрежа и в настройките му даваш друга държава и часов пояс. Има и някакво приложение fake gps, ама май не беше нужно.

Връзка към коментар

Аз го направих на два различни телефона, като се пуска vpn до немски адрес примерно, след това се спира и чисти кеша и данните от google play и gpay се появява. Теглите и махате впн-а и си бачка. За ъпдейте не знам дали вървят, защото телефоните не бяха мои.

Ето и оримерно описание степ бай степ https://thevpn.guru/change-google-play-store-region-country-vpn-help

Връзка към коментар

Днес набързо го инсталирах от тук: https://apkpure.com/google-pay-pay-with-your-phone-and-send-cash/com.google.android.apps.walletnfcrel/download

без vpn-и и други врътки, след това за минути се конфигурира да работи с Револют.

Направих и първото си плащане:

image.png.62cbad47aea9b6a91ed262ad01ddce56.png

Връзка към коментар

На мен не ми е ясно как работи Google Pay.

Регистрирал съм Революта, обаче като искам да платя нещо в Бразилия не работи и иска друга карта...

Връзка към коментар
2 hours ago, ruil4o said:

Виртуална карта ли добави в Гугъл Пей.

Не, добавих физическа, защото виртуалната така или иначе отвреме навреме я сменям ...

Като се добави в Гугъл Пей трябва да се появи потвърждение, че може да се плаща безконтактно.

Като се добави дадена карта, гуълг пей си казва дали може да се ползва безконтакно или само за плащане в плейстор.

От опита ми досега - стават Револют и N26,  Monese не стана, въпреки че трябваше уж, Curve, Bitwala,Transferwise не станаха.

Сега следва да се боря как да излъжа и да вържа Пейпал, защото опцията липсва, явно трябва нова регистрация, вероятно през USA ?

Знака за безконтакно плащане ->image.png.ba683da7b5d9ae3d0f70ff383b96c36a.png

Връзка към коментар
10 hours ago, Jorro said:

Вероятно акаунта ти в гугъл не е регистриран в България.... Аз го нямам наличен за сваляне. 

 

Би ли споделил как го свали? 

И при мен го няма наличен за сваляне през гугъл акаунта, ето линк https://apkpure.com/google-pay-pay-with-your-phone-and-send-cash/com.google.android.apps.walletnfcrel

Връзка към коментар

Не знам дали постът ми е за тук, ако не е, моля да бъде преместен или премахнат, но искам да споделя, попаднах на линк, чрез който се регистрирах за безплатна карта Revolut, с безплатна доставка на пластиката и подарък 20 лв. След това се генерира линк, поръчвайки си карта чрез него следващите хора получават същото, а потребителя 20 лв. за всеки регистриран.

Връзка към коментар
преди 2 минути , Dreamm каза:

Не знам дали постът ми е за тук, ако не е, моля да бъде преместен или премахнат, но искам да споделя, попаднах на линк, чрез който се регистрирах за безплатна карта Revolut, с безплатна доставка на пластиката и подарък 20 лв. След това се генерира линк, поръчвайки си карта чрез него следващите хора получават същото, а потребителя 20 лв. за всеки регистриран.

Не е нещо ново - отдавна е споделена в темата тази новина.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, 

 

Току що си регистрирах револют приложението. Изчетох доста постове в тази тема, но не ми стана ясно как мога да заредя първата сума, без това да ми коства излишни такси. Може ли някой да ме насочи към контретен пост където са описани разумните вариятни. 

 

Благодаря предварително, но не успях сам да открия това което ме интересува!

Връзка към коментар

Благодаря, 

 

Ще пробвам със ПроКредит дебитна виза електрон в лева. Ще има ли някакво превалутиране (сметката в революта ми е BGN) или ще получа точно колкото съм изпратил? Или да търся алтернатива с карта в евро?

Връзка към коментар

Благодаря, 

 

Операцията извършена безпроблемно към момента. Това ми беше най-бързото "плащане" онлайн за сега 🙂. Като ми се отрази в банкирането, ще споделя повече инфо. 

  • Браво 1
Връзка към коментар

Здравейте, 

 

Опитах се да заявя безплата  физическа карта през поста в хедъра на темата, но след като си попълних телефонния номер не ми излиза нищо в мобилното приложение. Така ли трябва да е или пропускам нещо?

Връзка към коментар
3 minutes ago, Све.Ка said:

Здравейте, 

 

Опитах се да заявя безплата  физическа карта през поста в хедъра на темата, но след като си попълних телефонния номер не ми излиза нищо в мобилното приложение. Така ли трябва да е или пропускам нещо?

Трябва първоначалната регистрация да е през линка, за безплатна карта, след като веднъж си се регистрирал, такава възможност няма вече.

Връзка към коментар

Благодаря, 

 

Чак сега прочетох "We have sent you a text with a link to download the app.". Хубавото е, че и вчера преди да се регистрирам кликнах на линка 🙂 . Сега просто си правя нова карта и то не ми взема пари предполагам 🙂 . Още веднъж благодаря!

4 minutes ago, neuromancer said:

Може да почакаш, често пускат промоции безплатна карта

Благодаря, 

 

Няма да чакам. Какво дойде 🙂 

 

EDIT:

Оказа се, че имам Free опция. Просто бързам излишно да пиша в темета. Извинете за спама 🙂 

Връзка към коментар

Здравейте. Направих плащане в Гърция в неделя на 15 септември за около 31 евро, но се оказа че бях чарджен втори път на 18 септември вечерта за същата сума. Как да процедирам? Звънях на търговеца той каза че не ме е чарджил 2 пъти. Писах на револют те ми казаха да попълня няква форма за chargeback. Някой сблъсквал ли се е с това? И колко време ще отнеме докато получа отговор за тоя chargeback? Благодаря ви.

Връзка към коментар
преди 3 минути , ven62 каза:

@neuromancer , Revolut оперират ли в Южна Америка? В смисъл, можеш ли да си техен клиент с адрес от там? Пращат ли безплатна карта. Каква е основната валута и т.н.

Аз мога само да споделя, че опитвах няколко пъти плащане с Револут в Аржентина - самолетни билети, не нещо екзотично - и всеки път картата ми беше отхвърляна като невалидна. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.