Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

преди 2 минути , Георги Матеев каза:

Между другото не виждам кой знае каква разлика дали пластиката ще е Visa или Mastercard.

Аз виждам, защото в Азия често правят промоции ту с Visa, ту с Mastercard, както авиокомпании, така и агода. Затова предпочитам да имам и от двете според промоцията. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Георги Матеев каза:

О не, по-добре пусни номера на картата и cvv-то 

Аз ти ги пускам и на трите карти 😉

1. **** **** **** **** и CVV ***

2. **** **** **** **** и CVV ***

3. **** **** **** **** и CVV ***

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , T.E.Lawrence каза:

Открий поне две-три цифри, да знаем, че не лъжеш. 😄

Една блондинка се обажда на своя Интернет доставчик и се жалва:
- Ало, паролата ми за Интернет не работи!
А от среща:
- А въведохте ли правилно паролата?
- Да...шест звездички.

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, Tanyo Kolarov каза:

Не съм платен потребител, както не съм и плащал за втората виртуална карта. План Стандарт.

Когато си направих регистрацията веднага си направих виртуалната и тя беше VISA. На 29 ноември (проверих точната дата, защото я вкарах в GPay) пробвах и направих втора безплатна виртуална карта, която е Mastercard . Не съм много сигурен, но май ме попита каква да е - VISA или Mastercard.

Не знам дали е било бъг или не, но като гледам датата и възможността за избор ми се струва, че са имали някаква промоция за черния петък, а ние не сме разбрали за нея. 😬

  • Шок 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Интересна случка с развитие в две противоположни посоки:

Бях задал ауто екчейндж на евро към лева при курс над 1.96 - и, О, чудо - задейства се минути след полунощ - значи и тогава курса "мърдал" в неочаквани посоки.... даже погледнах след десетиан минути се беше вдигнал на 1.962.

Да, ама греда - смятам си аз курса и ексчейнджа се е случил реално по курс 1.954ХХ, което ми докара една безкрайна кореспонденция със съпорта, и отложиха разследването за утре, не им мина номера с някакви "разяснения" как можел курса да "мръдне" при реалния ексчейндж и други глупости, като аз си държа на правилото , което съм задал - ексчейдж при курс > 1.96. То реално май е за лев-два и не си струва усилието, но пък въпроса е принципен - дали това ауто "нещо си"  работи или не 🙂 

Връзка към коментар

Казус- поканих дъщеря ми и трябваше да получим подарък по 15 лв. Тя обаче е получила 6€. Казах и да пише и да си ги иска или да е равностойност в евро. Някой имал ли е подобен казус.

Връзка към коментар

Вероятно се е писала, поне за получаването на пластиката, макар да е с БГ лична карта и да се е регистрирала с нея. Странното е, че ми писа че там промоцията била 15евро се минала като съм я поканила аз, а не френско другарче. 😄

Връзка към коментар

Аз поканих приятел, докато беше валидна промоцията, но мина време докато дойде картата му, а в това време мина и промоцията. Нито един от двамата ни не получи бонус, а преди 5 дни извърши първата транзакция.

Връзка към коментар

Това в странно. Аз получих парите веднага след оторизацията на човека. И двамата, които поканих направиха първото плащане след изтичане на промоцията. Този в Бг 15 лв след 2 дни. А щерката 6€ след 1 ден. Пишете им 

Връзка към коментар
На 13.12.2019 г. в 17:46, georgebg каза:

Интересна случка с развитие в две противоположни посоки:

Бях задал ауто екчейндж на евро към лева при курс над 1.96 - и, О, чудо - задейства се минути след полунощ - значи и тогава курса "мърдал" в неочаквани посоки.... даже погледнах след десетиан минути се беше вдигнал на 1.962.

Да, ама греда - смятам си аз курса и ексчейнджа се е случил реално по курс 1.954ХХ, което ми докара една безкрайна кореспонденция със съпорта, и отложиха разследването за утре, не им мина номера с някакви "разяснения" как можел курса да "мръдне" при реалния ексчейндж и други глупости, като аз си държа на правилото , което съм задал - ексчейдж при курс > 1.96. То реално май е за лев-два и не си струва усилието, но пък въпроса е принципен - дали това ауто "нещо си"  работи или не 🙂 

 

Преди време не се случваха такива работи и всичко беше точно, ама явно нещо са сменили механизма към по-зле. И на мен ми се случи, чаках си конкретна сума да обърна от евро в лева, пък дойде по-малко. Питах съпорта, такъв им бил механизма и не можели да гарантират курса. После гледах, получават се някакви моментни пикове на курса, които обаче явно не вършат работа и се сменя на по-ниско. Накратко - автоматичната обмяна я отписах, като ми трябва нещо си гледам курсовете и сменям ръчно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това с зададен авто обмен и при мен се случи, вместо 1.96, ми обърна при 1.954. не съм повдигал въпрос на съпорта им, защото сумата беше малка, и ме ми се занимаваше за 1лв разлика да си пиша със тях. Но при евентуален повторен проблем, не бих оставил нещата така. Какво значи че курса не е гарантиран. Това е меко казано несериозно. Ако задам 1.96, и те ми обърнат при съботен курс 1.93, трябва да махна с ръка и да отпиша 300 лева ли? /При 10к евро/. 

Връзка към коментар

Трябва ми малко помощ за попълването на една бланка за получаване на международен превед в евро. 

 

BANK NAME:

BANK ADDRESS:

BANK ACCOUNT NUMBER:

IBAN:

BIC:

SORT CODE:

 

Та въпроса ми е на BANK ACCOUNT NUMBER какво се пише ?  Това имената ли са ми ? Другото което не намирам е SORT CODE . Попълва ли се изобщо за превод в евро или само в паунди ?

 

 

 

 


 

Връзка към коментар
преди 13 минути , Capitan Morgan каза:

Трябва ми малко помощ за попълването на една бланка за получаване на международен превед в евро. 

 

BANK NAME:

BANK ADDRESS:

BANK ACCOUNT NUMBER:

IBAN:

BIC:

SORT CODE:

 

Та въпроса ми е на BANK ACCOUNT NUMBER какво се пише ?  Това имената ли са ми ? Другото което не намирам е SORT CODE . Попълва ли се изобщо за превод в евро или само в паунди ?

 

 

 

 


 

BANK ACCOUNT NUMBER  е номер на сметка с 8 цифри,а SORT CODE е банков код с 6 цифри.Има ги Подробни данни-бутона под сметката в паунди в приложението.

Връзка към коментар
преди 10 минути , dimitrov6 каза:

BANK ACCOUNT NUMBER  е номер на сметка с 8 цифри,а SORT CODE е банков код с 6 цифри.Има ги Подробни данни-бутона под сметката в паунди в приложението.

За сметка в Евро попълват ли се ?

Връзка към коментар

Някой може ли да ми каже, какви са актуалните условия за теглене на кеш с Револут, ако човек мине месечния лимит на безплатно тегглене от банкомат? Търса в сайта им информацията, но не я намирам 😞

 

Връзка към коментар

здравейте поръчах си карта на revolut имам само два въпроса

 

 

-до колко време пристига

 

-мога ли да я заредя през western union

(регнах се но като цъкна order card ми давa искам ли да заредя 10 евро и като цъкна че не ,не ми изкарва нищо задължителен ли е депозита че да ми дойде карта)

благодаря.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.