Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

Поръчах си карта на 1 април, до сега не дойде, пак поръчах, пак чакам 2-ра до не знам си кога... А по принцип никога не съм имала проблем с каквито и да е писма, пратки и т.н. Някаква идея какво може да е?

Връзка към коментар

Две подред не ми дойдоха, докато на друго име, на същия адрес, дойде. Накрая си поръчах до пощенския клон до поискване.

Поръчването на нова, ако старата не е дошла, е безплатно през приложението, поне в момента.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

След няколко дни ще ползвам за първи път физическата карта Револют в Азия. Смятам да я ползвам за теглене на Малайзииски рингите и индонезийски руфии, като най-вероятно ще надхвърля лимита от 200 евро  за месеца. За да тегля в някоя от тези валути как да процедирам. Да си конвертирам през приложението предварително някаква сума или? Аз имам в момента пари в 3 валути - като тегля как ще знам от коя ще конвертира ?  Събота и неделя разбрах, че не трябва да тегля , но през седмицата с кой часови диапазон и коя часова зона трябва да се съобразя за да работи борсата и да имам по-добър курс? Големи ли са таксите за теглене след 200те евро и как да разбера дали даден банкомат има такса или не?

Връзка към коментар
преди 2 часа, macf1an каза:

Поръчването на нова, ако старата не е дошла, е безплатно през приложението, поне в момента.

Като въведеш пин и потвърдиш адреса си, ти излиза бял екран с бутон отдолу и цена 5,99 евро. Писах на съпорта

Връзка към коментар

Това го оправиха преди няколко версии. Сигурна ли си, че си с последната? На две различни устройства ми даде да си поръчам наново, безплатно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте! Реших и аз, барабар Петко с мъжете, да си взема от това чудо - карта Revolut. Дръпнах арр-а, стартирах го и започнах да се ориентирам в обстановката и нещеш ли получих SMS с код валиден 10 мин. Погледнах отгоре, отдолу, ляво и дясно, но не видях куде да го вкарам :mad:

Четох в темата като "чукче" през страница през две, че е доста голяма, но не разбрах каква е горе-долу последователноста за да се регистрирам (дали пък не го направих - пита ме за име и адрес ), кога трябва да се идентифицирам (да им снимам документ за самоличност) и  кога трябва да си заредя сметката? Казано на кратко ще бъда благодарен, ако някой скицира какво и в каква последователност трябва да се направи.

Връзка към коментар

Да, оказа се че не съм с последна версия, но сега ми казва, че този начин на доставка не е валиден за територията ми или нещо подобно. От съпорта казаха, че имали май някъв проблем, утре да пробвам. Благодаря

Връзка към коментар
преди 9 часа, Ivan Ivanich каза:

получих SMS с код валиден 10 мин.

Ами и аз така преди няколко дни когато получих кода се чудих и в крайна сметка не го въведох. Също не преминах през етапа за снимане лична карта както пише тук в темата. Въведох данните за име и адрес, заредих 10 Евро и получих съобщение че the card is on its way. Като дата на получаване ми посочи 5 май. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Vyara каза:

Да, оказа се че не съм с последна версия, но сега ми казва, че този начин на доставка не е валиден за територията ми или нещо подобно. От съпорта казаха, че имали май някъв проблем, утре да пробвам. Благодаря

и при нас така даваше - че опцията за безплатна доставка не е валидна, и изобщо това не се оправи, така че просто им пишеш в чата да терминират те старата ти карта, за да си поръчаш нова и си държиш на обещаната безплатна доставка, съответно след това поръчваш  с тази, която е 5,99 евро и пак през чата се уговаряте да ти рефънднат таксата

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 26/04/2018 в 19:26, Jorro каза:

След няколко дни ще ползвам за първи път физическата карта Револют в Азия. Смятам да я ползвам за теглене на Малайзииски рингите и индонезийски руфии, като най-вероятно ще надхвърля лимита от 200 евро  за месеца. За да тегля в някоя от тези валути как да процедирам. Да си конвертирам през приложението предварително някаква сума или? Аз имам в момента пари в 3 валути - като тегля как ще знам от коя ще конвертира ?  Събота и неделя разбрах, че не трябва да тегля , но през седмицата с кой часови диапазон и коя часова зона трябва да се съобразя за да работи борсата и да имам по-добър курс? Големи ли са таксите за теглене след 200те евро и как да разбера дали даден банкомат има такса или не?

Цитат

The card selects which balance to use in the following order:

*The local currency of the merchant/ATM e.g. if you are in Spain, it will deduct funds from your Euro balance.

*Your base currency - i.e. if you used a UK address to sign-up, your base currency will be GBP.

*Your largest balance.

You need to have sufficient funds in one single balance in order to make a transaction. If you don’t have enough funds in the balance of the local currency, it will default to your next largest balance and so on.

 

Връзка към коментар

Уф два пъти сменям очилата и не мога да вида къде е този чат за да се разберем за цената на доставката при нова регистрация. Някой да подскаже къде да го търся това чудо.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.