Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

Може и по красота да ги определя тия лимити!

Моята е с 15 000 лимит, а на една по-лицата колежка е с 30 000. Иначе и двамата сме давали само по еднал лична карта и по едно пълнене с по 10 евра.

Моята Револутка е по-стара с около година. Може там да е ключа от палатката.

Връзка към коментар
преди 17 минути , antea каза:

ами аз веднъж бях забравила да си я infreeze-на, и засилих онлайн плащане, което ми беше отхвърлено веднага 

Явно има факири, които заобикалят  freeze процесите. Все пак се хванаха за палците с 0 наличност.😄

Връзка към коментар
преди 37 минути , Hollywood каза:

Явно има факири, които заобикалят  freeze процесите. Все пак се хванаха за палците с 0 наличност.😄

Според мен нямаше да минат. Револют имат  и други защити, като например спират картата ако се заяви плащане от странни места. Като си купувах билети за Филипините, два пъти си я отблокирах селд автоматичен блокаж.

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 48 минути , Ardent каза:

Може и по красота да ги определя тия лимити!

Моята е с 15 000 лимит, а на една по-лицата колежка е с 30 000.

😀
Не ще да е по красота, щото моят лимит е 60 000 😁   (не че ще ползвам и 1/10 от него 😉 ) 
Явно нещо генерира на случаен принцип, или пък на по-новите клиенти дава повече, щото аз съм отскоро,  грийнхорн. 🙂

Редактирано от Фичо
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Здравейте! Имам следното питане. Възможно ли е да преведа сума на физическо лице в Гърция( става дума за хотелска резервация). Имам сметката на лицето в Пиреос банк, но ми излиза ужасно скъпо да преведа 80 евро през моята сметка. Възможно ли е да го сторя през Револют -а и най-важното как да пратя на отсрещната страна копие на платежното? Всяка помощ ще ми е от полза! Благодаря Ви предварително1

Връзка към коментар
преди 28 минути , Фичо каза:

😀
Не ще да е по красота, щото моят лимит е 60 000 😁   (не че ще ползвам и 1/10 от него 😉 ) 
Явно нещо генерира на случаен принцип, или пък на по-новите клиенти дава повече, щото аз съм отскоро,  грийнхорн. 🙂

Абе нали знаеш че красотата е относителна величина.

Знаеш ли кой как ни вижда в Револют като ни определя лимитите 🤔

 

ПП. Аз съм с 15 000 ( премиум, не много симпатична  😂 )

 

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 20 минути , niktz каза:

Здравейте! Имам следното питане. Възможно ли е да преведа сума на физическо лице в Гърция( става дума за хотелска резервация). Имам сметката на лицето в Пиреос банк, но ми излиза ужасно скъпо да преведа 80 евро през моята сметка. Възможно ли е да го сторя през Револют -а и най-важното как да пратя на отсрещната страна копие на платежното? Всяка помощ ще ми е от полза! Благодаря Ви предварително1

Можеш ако е в IBAN формат. За съжаление някои гръцки банки дават на клиентите си сметки в съкратен формат, който на практика е част от IBAN, но приема само скъпите SWIFT преводи на родните банки.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 17 минути , Фичо каза:

Направо не знам как се показвате пред хора ... 🤭 😄

склонна съм тогава да приема, че 15К осмисля по нов начин понятието "средна хубост" 😃

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 35 минути , antea каза:

склонна съм тогава да приема, че 15К осмисля по нов начин понятието "средна хубост" 😃

И аз съм с 15000

Тъй като досега са ни известни само две стойности на лимитите - 5000 и 150000, то с малка доза нескромност бих искал да те коригирам:

Ние сме от богатите и красивите. 🙂 

 

ред. О-о, взимам си думите назад. Бях пропуснал няколко мнения в темата.

Очевидно, @Фичо е из между отличниците. ☹️

Редактирано от ven62
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 43 минути , antea каза:

склонна съм тогава да приема, че 15К осмисля по нов начин понятието "средна хубост" 😃

Моля @Polina да прави сбирките по хубост , моля.

Сбирка "Средна хубост" ще се проведе на ..... от .... във ....

Не мога аз да се депресирам от красавиците и красавците във форума 🙄😀🍹

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 39 минути , funny каза:

Моля @Polina да прави сбирките по хубост , моля.

Сбирка "Средна хубост" ще се проведе на ..... от .... във ....

Не мога аз да се депресирам от красавиците и красавците във форума 🙄😀🍹

Ми, пИши им, да ти вдигнат лимита и ще ти мине депресията.😜

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 31 минути , AlexandraKo каза:

Ми, пИши им, да ти вдигнат лимита и ще ти мине депресията.😜

Лекарското мнение за лечение на депресия трябва да се зачита - даваш повече пари на една жена и тя рязко се разхубавява 😂

Моля за рецепта и медицинско заключение за да го представя на мъжа !

 

Така и аз доволна,  а и той (би трябвало да е 🤔) - сдобива се с по-красива жена 😆

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, niktz каза:

Здравейте! Имам следното питане. Възможно ли е да преведа сума на физическо лице в Гърция( става дума за хотелска резервация). Имам сметката на лицето в Пиреос банк, но ми излиза ужасно скъпо да преведа 80 евро през моята сметка. Възможно ли е да го сторя през Револют -а и най-важното как да пратя на отсрещната страна копие на платежното? Всяка помощ ще ми е от полза! Благодаря Ви предварително1

Правил тази операция за приятел преди няколко месеца, нямаше проблеми и излезе 0 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, funny каза:

Лекарското мнение за лечение на депресия трябва да се зачита - даваш повече пари на една жена и тя рязко се разхубавява 😂

Моля за рецепта и медицинско заключение за да го представя на мъжа !

 

Така и аз доволна,  а и той (би трябвало да е 🤔) - сдобива се с по-красива жена 😆

@funnyумният мъж го знае. А твоят, определено смятам, че е умен.😀

 

В тая връзка, все се каня, да взема, да напиша едно ръководство за мъже. Намислила съм го, ама, все не ми остава време. Хората пари напрай’ха, ей ви нА, пример с Кобилкина.😝

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, T.E.Lawrence каза:

Според мен нямаше да минат. Револют имат  и други защити, като например спират картата ако се заяви плащане от странни места. Като си купувах билети за Филипините, два пъти си я отблокирах селд автоматичен блокаж.

Аз няколко пъти без да се усетя превишавам лимита за харчене за 24 часа от ПИБ и при опит да заредя Революта, в първия момент ми изписва, че е зареден и салдото се увеличава, но след 1 секунда пада отново и ми изписва да се свържа с моята банка.

Остава някой да пробва с налични пари в Революта, дали може да плати при блокирана карта.

Връзка към коментар

Ок, значи точно след 4 часа се появи съпорта, казаха, че без проблеми ще ми вдигнат лимита, ако им покажа пак на живо паспорт и снимка. Съответно кой нормален човек се разхожда из страната си с паспорт в джоба, ще остане за вечерта и ще пиша какво е станало. 

Връзка към коментар
преди 14 минути , 招き猫 каза:

Че лична карта нямаш ли в теб?!

Имаше някакви драми  личните карти от бг преди и не ми се разтягаха лукуми да се обяснявам. Направих го за пробата  и спорта, преди зимата няма да ми трябва така или иначе по-голям лимит, довечера ще дам пак паспорта, с който си направих регистрацията преди няколко години.

Връзка към коментар
преди 11 часа, funny каза:

Лекарското мнение за лечение на депресия трябва да се зачита - даваш повече пари на една жена и тя рязко се разхубавява 😂

Моля за рецепта и медицинско заключение за да го представя на мъжа !

 

Така и аз доволна,  а и той (би трябвало да е 🤔) - сдобива се с по-красива жена 😆

За разхубавяване и други рецепти има

Маска за лице с краставица: 
Взема се средно голяма краставица, обелва се и се нарязва на кръгчета. Залива се с 2 супени лъжици олио и оцет. Краставицата се изяжда с чаша сливова ракия. 
Лицето се разтяга в блажена усмивка, поруменява и се освежава.

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Фичо, и аз съм от Зелените Красиви ЧовеЧета...ще си пием заедно бирата.... 60000€ годишен лимит...който надали ще достигна 

преди 19 часа, Фичо каза:

😀
Не ще да е по красота, щото моят лимит е 60 000 😁   (не че ще ползвам и 1/10 от него 😉 ) 
Явно нещо генерира на случаен принцип, или пък на по-новите клиенти дава повече, щото аз съм отскоро,  грийнхорн.е

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.