Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

4 hours ago, Фичо said:

Мерси, това е супер.  Въобще това лесно замразяване/размразяване  е чудесна опция на тая карта! image.png.0e607b14bc88c3fecf5de3b8c84f6402.png

това вече трябва да е стандарт за всяка карта, пробвах такава опция от мобилния апп на ЦКБ с ДК и КК - за мое удивление, блокирането и разблокирането става моментално (пробвано пред банкомата !), което за бг звучи много добре ...  сега вече всички карти си стоят блокирани, докато не ми потрябват, кога и Дайнърс ще се сетят за това...

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към коментар

Е то ако гледаме популацията и Дания и Норвегия са по малко от нас.

А тук би трябвало да имаме повече интерес/потребители в предвид най-високите такси в Европа за трансфери.

Връзка към коментар
4 minutes ago, 招き猫 said:

Е то ако гледаме популацията и Дания и Норвегия са по малко от нас.

А тук би трябвало да имаме повече интерес/потребители в предвид най-високите такси в Европа за трансфери.

Преводи към сметки в лева си стават пак безплатно, какъв е проблема, че няма лева в апп-а, при все , че съм правил транзакции от евро при курс към лева над фиксинга 🙂

Връзка към коментар
преди 5 минути , georgebg каза:

Преводи към сметки в лева си стават пак безплатно, какъв е проблема, че няма лева в апп-а, при все , че съм правил транзакции от евро при курс към лева над фиксинга 🙂

 Проблемът е, че българските банки дерат дори при превалутиране евро - лев, както и като зареждаш революта от левова сметка. Моите са пълни рекордьори в това отношение, последн оакт огледах обменяха еврото за 1.979

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
К.Александров

Имам Револют зареждан само от сина ми през неговия . Снощи се опитвах да заредя 10Е от моята ДК на ПИБ. Успях да я регна една след няколко опита, като след всеки неуспешен излизаше съобщение "Чакай! Не мърдай , не шавай! Не натискай Бак или Рефреш "....  
Когато картата беше вече видима в апа , опитах  да вкарам 10 Е  и след вкарване на 3Д кода излиза пак този надпис. След изчакване от по десетина минути давам Бак , и започвам нов опит да заредя 10 Е.....    Тази сутрин виждам , че съм успял да заредя 3 Х 10 Е   и имам 2 неуспешни зареждания.

На друг случвало ли се е така? Колко време е нужно за да се "случи" едно зареждане и да бъде видимо в апа? 

Връзка към коментар
преди 7 минути , К.Александров каза:

Колко време е нужно за да се "случи" едно зареждане и да бъде видимо в апа?

Аз също зареждам с карта на ПИБ и зареждането става изключително бързо - за секунда. Докато натисна бутона, ми изкарва анимирана отметка и пише "Success" или "Completed"... не помня точно. Пробвай да изтриеш cache и data на приложението, след което да се логнеш отново. Също така провери дали си с последната версия на приложението. Ако не си, я обнови от Play store-a.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , К.Александров каза:

 

На друг случвало ли се е така? Колко време е нужно за да се "случи" едно зареждане и да бъде видимо в апа? 

На мен ми се е случвало подобно нещо при бавен интернет. Даже тогава изобщо не успях да заредя пари.

Иначе, ако всичко е наред зареждането става за секунди.

Редактирано от boogy83
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , bad kid каза:

Втора безплатна карта може ли да се издаде на един човек?

Не, освен виртуална (ако не е паднало мандалото за безплатна 🙂 )

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
7 minutes ago, bad kid said:

Втора безплатна карта може ли да се издаде на един човек?

При мен проработи, след като поръчах първата (безплатна) , после им писах че не е дошла, поръчах пак, върнха парите за втората карта по сметката ми, после пак не дойде, пак същото и 3-та .... накрая една по една си дойдоха, оказа се обаче, че мога да имам само 2 физически, така си активирах 1 виза и 1 мастър, третата унищожих, и никой не се сети да ми иска пари 🙂 ...

Връзка към коментар
На 30.07.2018 г. в 22:01, Ivan Ivanich каза:

За да си поръчаш нова карта с безплзтна доставка - цък 😀

 

преди 11 часа, bad kid каза:

Втора безплатна карта може ли да се издаде на един човек?

 

преди 11 часа, chandni каза:

Не, освен виртуална (ако не е паднало мандалото за безплатна 🙂 )

За мое най-голямо удивление преди малко си взех (надявам се, безплатно! ) и виртуална Visa към физическата MC. Получи се от менюто Get new Revolut card в апликацията, и то без да ми иска ъпгрейд до премиум, както беше досега. Имаше опция за избор и на т.н. Disposable virtual card с промяна на номера на виртуалката при всяко плащане. За трета карта няма безплатна опция, дори и в момента. :banned:

Редактирано от rik4o
Връзка към коментар
преди 7 минути , rik4o каза:

 

 

За моя най-голямо удивление преди малко си взех (надявам се, безплатно! ) и виртуална Visa към физическата MC. Получи се от менюто Get new Revolut card в апликацията, и то без да ми иска ъпгрейд до премиум, както беше досега. Имаше опция за избор и на т.н. Disposable virtual card с промяна на номера на виртуалката при всяко плащане. За трета карта няма безплатна опция, дори и в момента. :banned:

На 26.06.2018 г. в 16:00, 招き猫 каза:

Преди беше платена виртуалната ако имаш физическа/и, сега си играех и без да ме пита направо я създаде безплатно? Пропускам ли нещо или просто е в промоция?

На 26.06.2018 г. в 16:09, chandni каза:

Ха! И на мен ми даде безплатно! Благодаря! 😊

 

П.С. Виртуалната е Visa, а физическата ми - Mastercard.

:beach:

 

 

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , antea каза:

на мен пък без ъпгрейд до премиум не ми дава...

 

физическата ми е виза, а вашите, гледам, са МС, може да е заради това?

И на мен не ми дава. Физическата ми е МС.

Връзка към коментар
10 hours ago, Marisha said:

И на мен не ми дава. Физическата ми е МС.

Имам 2 физически МС и VISA, сега пробвах и ми даде виртуална без пари 🙂 , но за Disposable virtual card  искаше премиум акаунт, та се задоволих с нормална ...

Връзка към коментар

Аз имам две МС физически и една VISA, която така и не ми пристигна. Сега цъкнах за виртуална и ми даде VISA безплатно. Само не си спомням дали аджеба преди имах виртуална и си я изтрих или не си бях правил изобщо?

Връзка към коментар

сега пак пробвах и ми създаде веднага виртуална карта /отново Visa/, въпреки че сивееше опцията и мислех, че пак ще ме прати "go premium", а аз всъщност не исках такава, а disposable...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , antea каза:

сега пак пробвах и ми създаде веднага виртуална карта /отново Visa/, въпреки че сивееше опцията и мислех, че пак ще ме прати "go premium", а аз всъщност не исках такава, а disposable...

disposable е само за премиум. за обикновена виртуална - при някои става безплатна, а при други не

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.