Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

6 minutes ago, jiva said:

Здравейте, случайно попаднах на темата и поръчах карта преди 10-на дни. Още не съм я получила, дава ми възможност да поръчам друга, но със условието че старата става невалидна. Прочетох че някой ползват по две карти, как го направихте ? Не съм сигурна дали да анулирам старата и да чакам още 10-15 дни нова или да проявя малко повече търпение. Благодаря!

Когато пристигне "невалидната" пишеш на съпорта, че е пристигнала , те те питат за част от номера на картата, за да се уверят че е тя (май така беше, не си спомням вече) и след това я активират .... като дойде следващата - ако е изчезнала от приложението, пак така ... и си с две карти.

Аз бях събрал 3 🙂 , но се оказа, че мога да имам само 2 физически ... та унищожих една ...

Връзка към коментар

Благодаря за включването! Ще споделя ако пристигне картата дали съм успяла да я активирам. Тази ли е най добрата "на пазара" или ползвате и други конкурентни продукти ?

Връзка към коментар
преди 20 часа, jiva каза:

Благодаря за включването! Ще споделя ако пристигне картата дали съм успяла да я активирам. Тази ли е най добрата "на пазара" или ползвате и други конкурентни продукти ?

Аз поръчвам вече 3-та нито една не пристигна до сега 😞

Редактирано от foxer
Връзка към коментар

Тези от вас които са я получили в пощенаската кутия ли пристига или трябва да се вземе от пощенския клон? Т.е. с обикновена поща ли пристигат или препоръчана?

Връзка към коментар
преди 1 минута , plamenk каза:

Тези от вас които са я получили в пощенаската кутия ли пристига или трябва да се вземе от пощенския клон? Т.е. с обикновена поща ли пристигат или препоръчана?

С обисновена поща в пощенска кутия.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , foxer каза:

Аз поръчвам вече 3-та нито една не пристигна до сега 😞

Мъжът ми е така 😞 . Аз поръчах на служебния адрес и я получих. Той на домашния ни, вече втора не идва. Според мен проблема е в пощата.

Връзка към коментар
1 hour ago, Marisha said:

С обисновена поща в пощенска кутия.

 

1 hour ago, atrencheva said:

Мъжът ми е така 😞 . Аз поръчах на служебния адрес и я получих. Той на домашния ни, вече втора не идва. Според мен проблема е в пощата.

 

13 minutes ago, Климент said:

И при мен 3та не пристига

 

Поръчвайте си ги на служебните адреси, почти сигурно е че ще ви я донесат от пощата. При мен поне идват за 5-6 дена, а иначе на домашния така и не я получих....

Връзка към коментар

А защо не проверите в пощенския клон?Все пак данните в Револют ги изписваме на латиница,понякога пощенските служители се бъркат.Освен това,сложете допълнителна табелка с имената на латиница на пощ.кутия,най-добре в сигнален цвят🙂,за да не стават недоразумения.Така се научих да си спестявам ходенето до пощата😉

Връзка към коментар
преди 16 минути , Мари Николова каза:

А защо не проверите в пощенския клон?Все пак данните в Револют ги изписваме на латиница,понякога пощенските служители се бъркат.Освен това,сложете допълнителна табелка с имената на латиница на пощ.кутия,най-добре в сигнален цвят🙂,за да не стават недоразумения.Така се научих да си спестявам ходенето до пощата😉

Мда, аз пък започнах вместо вход В (като Варна), което на латиница може да бъде разчетено като Б или V, което пък може да бъде разчетено като римско 5, сега да си пиша вход 3 и така няма как да го объркат. Или поне е по-трудно :lol: Последната карта я написах така и взе че дойде без много разправии 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Колеги, на някой случвало ли му се е да му блокират профила в Revolut ?  Имах вътре някакви пари, писах им, но нещо ме мотат..Има ли вероятност да не ми ги преведат по сметката?

Връзка към коментар
22 minutes ago, Everest said:

Колеги, на някой случвало ли му се е да му блокират профила в Revolut ?  Имах вътре някакви пари, писах им, но нещо ме мотат..Има ли вероятност да не ми ги преведат по сметката?

На мен ми се е случвало нещо, но не мога да разбера въпроса ....

Блокирали са профила, сума, или нещо друго ? И какво значи "мотаят" ?

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към коментар
преди 39 минути , Everest каза:

Колеги, на някой случвало ли му се е да му блокират профила в Revolut ?  Имах вътре някакви пари, писах им, но нещо ме мотат..Има ли вероятност да не ми ги преведат по сметката?

ако имат съмнение за пране на пари - да

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой ползвал ли е застраховката по картата за пътуване в чужбина? Сега поразгледах приложението, но не съм навлизал в детайли да видя колко струва и какво покрива.

Връзка към коментар

Сега се порових в приложението и по-точно в частта с курсовете на валутите. Опитах се да превалутирам от евро в лева, но никъде не намерих левовете като опция. Дава ми само около 10-на валути. Така ли е или не намирам точно това което ми трябва?

Връзка към коментар
преди 1 час, sailorbg каза:

Здравейте,

Мога ли да сменя адреса на който ще получа физическата карта?

Притеснявам се, че ако я заявя на адресната ми регистрция може да се загуби.

Да, можеш, аз получих моята на адрес, с който не съм свързана по никакъв начин документално 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Супер новина!

Един въпрос. Имам долари и искам да преведа пари в еврова сметка. Трябва ли да сменя предварително, за да ползвам добрите курсове на Револют, или мога директно да преведа от доларите и револют да ги обмени автоматично?

Връзка към коментар

Ако ги обмениш предварително ще си ги обменил на курса който виждаш по време на обмяната. Ако ги преведеш автоматично ще ти ги превалутира по курса към момента на превода. Сега в момента курса е много добър.

 

На мен картата трябваше да ми пристигне вчера. Да дам ли още няколко дена на пощите или да пускам заявка за нова пластика? Тези които си получиха пластиките навреме ли им пристигаха или закъсняваха с доставката?

Връзка към коментар
5 minutes ago, plamenk said:

Тези които си получиха пластиките навреме ли им пристигаха или закъсняваха с доставката?

Моята дойде с 3 дни по-рано от обявената крайна дата. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • bobbyfm
    • crazyhorse
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.