Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

преди 7 минути , plamenk каза:

Ако ги обмениш предварително ще си ги обменил на курса който виждаш по време на обмяната. Ако ги преведеш автоматично ще ти ги превалутира по курса към момента на превода. Сега в момента курса е много добър.

 

На мен картата трябваше да ми пристигне вчера. Да дам ли още няколко дена на пощите или да пускам заявка за нова пластика? Тези които си получиха пластиките навреме ли им пристигаха или закъсняваха с доставката?

Дай им няколко дни. Все пак се намираме между Черния петък и Коледа.:smile:

Редактирано от ven62
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз така мисля, да изчакам до вторник и ако не се появи ще пусна втори път. Все пак е един плик, не е цял пакет, че да го бавят толкова много. А Кралските пощи би трябвало да са бързи, за нашите не гарантирам 🙂

Връзка към коментар

Имайте предвид, че сега с промоцията за безплатен шипинг, със сигурност заявките и обработването на самите карти отнема много повече време от колкото, когато бяха за 6 евро доставка. Така, че забавяне от 3-4 до 5 дни мисля е нормално.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , plamenk каза:

И аз така мисля, да изчакам до вторник и ако не се появи ще пусна втори път. Все пак е един плик, не е цял пакет, че да го бавят толкова много. А Кралските пощи би трябвало да са бързи, за нашите не гарантирам 🙂

Моята пристигна буквално в последната минута. Мисля, че даже беше на следващия ден след крайния срок, точно мислех да пускам искане за нова, че тази не е пристигнала.

А за нашите пощи... особено покрай празниците, човек трябва да се въоръжи с голямо търпения.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , plamenk каза:

А Кралските пощи би трябвало да са бързи, за нашите не гарантирам 🙂

Моите карти дойдоха от Германия /мисля, че издават и пращат и от там/  - първата навреме, втората с три седмици закъснение.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Споменах Кралските пощи, защото ми се стори, че сметките са в английска банка и от там направих асоциация с Англия, но не съм обърнал внимание каква е фирмата и къде е седалището й. 

Връзка към коментар
преди 36 минути , plamenk каза:

И аз така мисля, да изчакам до вторник и ако не се появи ще пусна втори път. Все пак е един плик, не е цял пакет, че да го бавят толкова много. А Кралските пощи би трябвало да са бързи, за нашите не гарантирам 🙂

Ами, не е точно така. Аз от Лондон за Лондон (Габиели) чаках един пакет 6 дена.

Връзка към коментар

Получих картата с 6 дни закъснение. преди ден поръчах и друга мислех първата за изгубена.

Доиде в плик с германските пощи на домашен адрес. Пробвах да я активирам през чата и ми поискаха такса.

така че при мен не проработи с безплатната активация 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
21 hours ago, plamenk said:

И аз така мисля, да изчакам до вторник и ако не се появи ще пусна втори път. Все пак е един плик, не е цял пакет, че да го бавят толкова много. А Кралските пощи би трябвало да са бързи, за нашите не гарантирам 🙂

Провери на място в пощата. На мен обикновено ми звънят да отида да си взема пратката или идват до нас да я оставят в кутията. Но нямам загубена пратка, която вече е влезнала в България. 

 

Иначе наистина няма bgn в приложението, но може да се зарежда от сметка в лв. На мен ми е ок така, курсът не е толкова лош

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сигурна съм, че е обсъждано в темата, но не успявам да го открия. Как мога да видя личния си  IBAN, по който да получа превод (най-вероятно от австрийска сметка) и има ли някакви особености като основание, референция или нещо друго, което трябва да се попълни, за да получа парите. Не съм получавала входящ превод досега.

Връзка към коментар
преди 4 минути , Vyara каза:

Сигурна съм, че е обсъждано в темата, но не успявам да го открия. Как мога да видя личния си  IBAN, по който да получа превод (най-вероятно от австрийска сметка) и има ли някакви особености като основание, референция или нещо друго, което трябва да се попълни, за да получа парите. Не съм получавала входящ превод досега.

Като отвориш приложението, отиваш на евровата наличност и кликваш върху сумата. Данните за сметката са най-долу на появилия се екран.

 

Не е нужна референция, тъй като сметката е лична, а не обща на Revolut, от която да трябва в последствие да ти превеждат партите според референтния номер.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

хора, опитвам се да си поръчам карта, като дадох данните на банковата карта излезе verification - please wait и стои така вече 3 мин. нормално ли е.

имам само акаунт но не съм се верифицирала - с лк или друго, т.к. не знаех много за картата.

Продължава да стои вече повече от 5 мин. дали да го прекъсна и да правя нещо друго на ново. Помагайте моля, много съм зле.

 

 

Редактирано от EliDion
Връзка към коментар

на кое чака, искаш да заредиш пари през дебитна карта ли? там имаше някакъв проблем с 3Д, ако имаш включено, като че не минаваше, а всъщност минава

спри го и виж дали е заредил

Връзка към коментар

Верификацията мина, сега като топъп-на от левова сметка по курса на банката ще се превалутира нали, защото не видях възможност за се захранва в лв. или трябва да имам валутна сметка.

 

Редактирано от EliDion
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , EliDion каза:

Верификацията мина, сега като топъп-на от левова сметка по курса на банката ще се превалутира нали, защото не видях възможност за се захранва в лв. или трябва да имам валутна сметка.

 

Ако зареждаш от ДСК, @ven62 беше показал на какъв курс му ги обменят - 1,96 лв за 1€. Аз с карта на ПИБ зареждам на 1.958 лв / 1€, но от Райфайзен има такса превалутиране и еврото струва над 2 лв.

Връзка към коментар

чакам вече 7 мин код за 3д не е истина. Иначе да от ДСК дебитна се пробвам. курса е 1,958, ама май 1,96.

Пробвах отново, не ми изпраща парола. Някой имал ли е такъв проблем. През компютър ако пробвам? Страшен карък .

 

Редактирано от EliDion
Връзка към коментар
преди 42 минути , neuromancer каза:

аз писах по-горе, минава си без 3Д, въпреки, че уж иска

при мен очевидно не минава, нищо не е заредено и нищо не е изтеглено. С кредитната на wizz като пос ли минава или като превод и се начислява лихва. Пробвах с виртуалната ама май няма да я приеме пак започна някакви верификации 100 години.

 

П.п. очевидно с виртуалната мина. В директа ми излизат блокирани.

В револута, пак верифицира нещо и пише да чакам. Всеки път ли е така.

Редактирано от EliDion
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.