Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

Преди 1 час, EliDion каза:

Иначе да от ДСК дебитна се пробвам. курса е 1,958, ама май 1,96.

 

И при мен така. В сайта на уникредит пише курс 1,9585. А за 10евро ми взе точно 19,60лв.

Връзка към коментар

Най- после стана. Поръчах. А защо на примерчето пише viza, нали и мастъркарт? Вероятно ви досадих до смърт с моите въпроси, за което се извинявам и благодаря на тези, които ми помогнаха. 😳

Връзка към коментар

днес явно не ми е ден с револута. Реших да отворя апп-а и да поразгледам - не ще. Като си напиша кода върти едно синьо колелце и това е. Друг има ли такъв проблем.

 

Връзка към коментар
преди 8 минути , EliDion каза:

днес явно не ми е ден с револута. Реших да отворя апп-а и да поразгледам - не ще. Като си напиша кода върти едно синьо колелце и това е. Друг има ли такъв проблем.

 

Понякога се случва това, не много често. Аз съм забелязал, че при мен става в зависимост от връзката с интернет колко е добра в дадения момент.

Проблема със зареждането на пари също понякога ми се получава, но много много рядко. По мои наблюдения пак проблема е в интернета.

Аз зареждам от карта на Уникредит и имам 3D верификация, като винаги ми иска кода, когато зареждам пари.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
3 minutes ago, EliDion said:

Избощо не се оправи. Деинсталирах го и го инсталирах отново. Сега работи. Та, може и да ми е от скапания ми стар телефон.

А картата стои ли си?

Връзка към коментар

Здравейте!

Аз се регистрирах преди около месец, но безплатната ми виза още я няма. А трябваше да пристигне на единайсти декември, но преди два дни реших да премина към премиум акаунт, и сега чакам и премиум Мастеркарт.                    Въпросите ми са:

Премиум картата пак ли идва по пощата или с куриер, и като съм поръчал първо безплатната Виза ще дойде ли и тя, и ще могат ли и двете да са активни, да се ползват. 

Връзка към коментар

Визата може би трябва да спреш да я чакаш. Но от  приложението можеш да я обявиш като непристигнала и ще ти пратят нова безплатно. На мен трябваше да пристигне на 13-ти и днес ми даде възможност да си заявя повторно карта. Сега ще чакам до 31-ви декември.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
1 hour ago, EliDion said:

Нямам още карта, днес поръчах, нямах и виртуална, така че не мога да ти отговоря. Само акаунт имах. Той си е там със сумата от 10евро, която приведох днес.

Това, че нямаш физическа карта, не означава, че нямаш виртуална такава в профила си- т.е. данните на физическата ти карта, която трябва да дойде. Тя се появява в меню CARDS. 

IMG_20181218_195553.jpg

Връзка към коментар
4 hours ago, GrigiM said:

Здравейте!

Аз се регистрирах преди около месец, но безплатната ми виза още я няма. А трябваше да пристигне на единайсти декември, но преди два дни реших да премина към премиум акаунт, и сега чакам и премиум Мастеркарт.                    Въпросите ми са:

Премиум картата пак ли идва по пощата или с куриер, и като съм поръчал първо безплатната Виза ще дойде ли и тя, и ще могат ли и двете да са активни, да се ползват. 

Премиума пристига с куриер.

Да, можеш и двете. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А ще получа ли известие от куриера по телефона когато пристигне, аз понеже не се намирам на титулярният ми адрес и съм задал моментният ми адрес за доставка на който се намирам сега, и с коя куриерска фирма ги доставят, адреса го въведох на английски, дано да се оправят и поне тази карта да пристигне на време. 🙄 

Връзка към коментар
8 minutes ago, GrigiM said:

А ще получа ли известие от куриера по телефона когато пристигне, аз понеже не се намирам на титулярният ми адрес и съм задал моментният ми адрес за доставка на който се намирам сега, и с коя куриерска фирма ги доставят, адреса го въведох на английски, дано да се оправят и поне тази карта да пристигне на време. 🙄 

https://community.revolut.com/t/total-mixup-with-card-delivery/30183

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз получавам нотификации, че картата ми е на път и мога да я следя, но в приложението никъде не намирам такава опция? Даже никъде в приложението не пише по никакъв начин, че чакам доставка на карта. Физическата карта си я виждам сякаш е при мен вече. Докато преди да я изпратят имаше един timeline.

Редактирано от kiriku
Връзка към коментар

Премиум картата ми пристигна днес 😀, този път бяха бързи за три дни, достави ми я куриер от DHL. А безплатната ми Виза все още я няма, вече закъснява осем дни след обявената дата за получаване, ще изчакам още малко и направо ще я изтрия. Изобщо ще имам ли някаква полза от нея след като имам вече Мастеркарт?

Връзка към коментар

В разните сайтове за намаления на билети, понякога върви намаление с Visa, друг път с Mastercard. Та все ще има полза и от нея. А и ако я изтриете и тя дойде, ще трябва да я активират отново.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз, като един отявлен идиот да си попитам, освен преводи без такса, теглене без такса в чужбина и добро превалутиране, какви други преимущества има. Четох, четох, ама то толкова много, че се оплетох. Пък гледам тука добрите души ми отговарят на тъпите въпроси, та да се възползвам предколедно, докато сте на кеф.🤭 имаше и идно засрамено човече, ама не го намерих. Та срамувам се.

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Тегленето без такса е с лимит обаче. Плащането на ПОС не е. Може да се изкарат няколко виртуални карти към този акаунт (за плащане в разни jetcost-ове, rumbo-та и т.н.) ...

Иначе зареждането е за секунди.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Надя
    • Jorro
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.