Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

Колеги някой ползва ли продукта “виртуален номер" на Транскарт за плащане в нета ? Колко активни номера можеш да генерираш и след изтриването им, може ли да се създават нови ?

Връзка към коментар
преди 50 минути , Everest каза:

Колеги някой ползва ли продукта “виртуален номер" на Транскарт за плащане в нета ? Колко активни номера можеш да генерираш и след изтриването им, може ли да се създават нови ?

Аз да, имам trans.cash MasterCard. Виртуалните номера към нея са си на практика виртуални карти, както се наричат при други издатели. Може да се създаде нов номер веднага след изтриване, но не мога да кажа колко активни номера може да има едновременно.

Редактирано от zzxxcc
Връзка към коментар
1 hour ago, neuromancer said:

Случвало се е да се забави (по-скоро е правило), поръчваш още една безплатно, и по някое време пристигат и двете. Нямаш проблем. После вероятно ще можеш да активираш и двете. Пътува с обикновена поща.

 

Всъщност ако поръчам нова има такса 6 евро. Но предполагам, че ако кликна на I haven't received my card, "пътуващата" ще бъде деактивирана, и ще изпратят нова. Но ми е интересно дали в Англия се бавят нещата или някъде по пътя? Ако е дошла в България все ми се струва, че няма да я изгубят, тъй като съм получавал пратки от Китай, и тези, които не са пристигали, въобще не са били шипвани от там

Връзка към коментар
6 minutes ago, locke said:

Струва ми си, че трябваше да пристигнат за това време, ако са от Германия

На мен ми дойдоха по схемата "непристигнала карта" и трите поръчани, но не дойдоха в последователността на изпращане ... 🕵️‍♂️ ... а сега покрай коледа не ми се мисли ...

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към коментар

Е, все едно не знаете какво е по празниците с пратките!

А и в Германия да не работят германци- повечето куриерски услуги са с куриери от бившите соц страни, натоварени с почти неизпълнимо количество пратки на ден. Ще дойде. Като не дойде- ще поръчате нова. Имате номера на тази в приложението и спокойно може да си пазарувате онлайн поне с нея.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
3 minutes ago, aleksandrina said:

Е, все едно не знаете какво е по празниците с пратките!

А и в Германия да не работят германци- повечето куриерски услуги са с куриери от бившите соц страни, натоварени с почти неизпълнимо количество пратки на ден. Ще дойде. Като не дойде- ще поръчате нова. Имате номера на тази в приложението и спокойно може да си пазарувате онлайн поне с нея.

Не , не може след като не е получена и активирана с пин. Виж ако си направи виртуална, с нея вече си е напълно реално да пазарува в нета.

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към коментар
57 minutes ago, aleksandrina said:

Дали не може- има реален номер и CVV. Мисля, че онлайн няма проблем да се пазарува, въпреки неактивирания ПИН.

И всяка карта си ги има тези атрибути, дори и като е в теб, но ако е блокирана, няма как да се ползва.

Представете си сега, ако е активна, какъв коледен подарък може да си купи пощальона, който съвсем без да иска  е скъсал плика и е погледнал вътре - има си карта, няма си пин, но си има номер и CVV - е значи същото, което си имате и Вие .... затова идеята е да се активира при първо ползване на ПОС или банкомат, задължително с въвеждане на ПИН код , това гарантира,че вече е при притежателя си и оттам нататък летс гоу 🙂 

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към коментар
13 hours ago, Ivette said:

Аз пазарувах онлайн с физическата карта, а все още не съм я ползвала нито на банкомат, нито на ПОС.

Но сте я получили, и сте я активирали в приложението вероятно ...

Връзка към коментар

Мисля, че из условията имаше, че картата трябва да е твоя.

Иначе става, но ако прекалиш не знам дали няма да почнат с одити на сметката...

Връзка към коментар
преди 14 часа, neuromancer каза:

Мисля, че из условията имаше, че картата трябва да е твоя.

Иначе става, но ако прекалиш не знам дали няма да почнат с одити на сметката...

Благодаря!

 

Добавих виртуалната карта към Пейпал.,съответно изтеглиха 1$ ,къде мога да видя кода на Пейпал за да потвърдя картата?

Връзка към коментар
48 minutes ago, angel123 said:

Благодаря!

 

Добавих виртуалната карта към Пейпал.,съответно изтеглиха 1$ ,къде мога да видя кода на Пейпал за да потвърдя картата?

Ако не се вижда в statement-а на транзакцията в приложението, се свържете със live съпорта, за да Ви го кажат, май имах подобен казус като регистрирах моята в Entropay

Връзка към коментар

Искам да заредя сума в акаунта в Револют. Ако заредя от кредитна карта а не от дебитна,ще има ли такса и каква?

Редактирано от angel123
Връзка към коментар

Понеже има изискване първата покупка да е с пин код, но доколкото знам с 10 евро, колкото имам в картата, няма нужда от въвеждане на пин на пос терминала. Тоест трябва за вкарам още пари в картата ли? 

Връзка към коментар
2 minutes ago, locke said:

Понеже има изискване първата покупка да е с пин код, но доколкото знам с 10 евро, колкото имам в картата, няма нужда от въвеждане на пин на пос терминала. Тоест трябва за вкарам още пари в картата ли? 

Не но първата покупка няма да можеш да я направиш безконтактно. Задължително ще трябва да вкараш ПИН кода. Не си спомням но май трябваше и физически да се вкара картата в четеца на ПОС терминала.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
1 hour ago, locke said:

Понеже има изискване първата покупка да е с пин код, но доколкото знам с 10 евро, колкото имам в картата, няма нужда от въвеждане на пин на пос терминала. Тоест трябва за вкарам още пари в картата ли? 

Аз изтеглих 10 лева на банкомат и така я активирах.

Редактирано от BlackArt77
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Възможно ли е въобще да не са ми изпратили картата? Днес звънях на всички куриери и при тях няма пратка с моето име или адрес. Никога не са ми губили дошла в страната пратка. От съпорта ми отговориха стандартните неща - ако желая да я обявя за открадната

Редактирано от locke
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • yordanov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.