Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

2 minutes ago, locke said:

Да, но точно те ми казаха за всеки случай да пробвам с dhl и rapido, звънях и но останалите, но нищо

С тези тетрадки... какво инфо да дадат- така ще кажат я...

Връзка към коментар

Писмото с картата не е препоръчано, съвсем обикновено, няма трекинг номер, няма тетрадки, няма куриери, няма как да се издири - просто си проверявайте пощенската кутия ....

Връзка към коментар
4 hours ago, locke said:

Да, но точно те ми казаха за всеки случай да пробвам с dhl и rapido, звънях и но останалите, но нищо

Моята безплатна Visa трябваше да пристигне на 11 декември, но все още я чакам 🙄, дори съм предупредил служителите на пощенската станция 🤔. На 14 декември ми писна и се абонирах за премиум с Mastercard, пристигна на третият ден с куриер по DHL.  Май безплатният обяд от револют се сервира бавно, платеният бързо 😜

 

Връзка към коментар
18 hours ago, GrigiM said:

Моята безплатна Visa трябваше да пристигне на 11 декември, но все още я чакам 🙄, дори съм предупредил служителите на пощенската станция 🤔. На 14 декември ми писна и се абонирах за премиум с Mastercard, пристигна на третият ден с куриер по DHL.  Май безплатният обяд от револют се сервира бавно, платеният бързо 😜

 

Явно това им е целта - да вкараме по 10 евро в сметките, да си изпратим личната информация и да си чакаме неизпратените карти. Класическа измама, но подсладена от много "доволни" клиенти и "никакви" такси. 

 

Засега това ми е мнението докато не видя с очите си, че картата ми е пристигнала 

  • Благодаря 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
5 minutes ago, locke said:

Явно това им е целта - да вкараме по 10 евро в сметките, да си изпратим личната информация и да си чакаме неизпратените карти. Класическа измама, но подсладена от много "доволни" клиенти и "никакви" такси. 

 

Засега това ми е мнението докато не видя с очите си, че картата ми е пристигнала 

Прочетете назад в темата - има много коментари за забавянето на картите. Особено покрай промоцията до Коледа, гледам имат доста работа ...

"Revolut’s hyper-growth is reflected into the fact that it reached a point where they were signing up a new customer every 5 seconds." 

Факт е, че някаква форма на такси има, и е факт, че повечето тук сме доволни от Revolut ...

 

Връзка към коментар

Не съм чел пълните условия на Revolut, но четох днес на друга подобна услуга и там имаше условие, че не може да се плаща към гейминг сайтове и други подобни. Прочети си условията на Revolut.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , plamenk каза:

Не съм чел пълните условия на Revolut, но четох днес на друга подобна услуга и там имаше условие, че не може да се плаща към гейминг сайтове и други подобни. Прочети си условията на Revolut.

Имам приятели които я ползват в bet365 без проблем

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, locke каза:

Явно това им е целта - да вкараме по 10 евро в сметките, да си изпратим личната информация и да си чакаме неизпратените карти. Класическа измама, но подсладена от много "доволни" клиенти и "никакви" такси. 

 

Засега това ми е мнението докато не видя с очите си, че картата ми е пристигнала 

Е малко в повече идва това мрънкане 😉 . Няма перфектна услуга, но за 10 евро и лични данни - получаваш персонална еврова сметка + пълнофункционално копие на физическата карта+ виртуална карта. и тези 10 евро можеш да си ги преведеш в която и да е друга твоя сметка ако толкова си мислиш, че ще ти ги откраднат 🙂

 

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
5 minutes ago, stanimir said:

Дайте ни представител на Revolut и засичам, колко време ще отнеме да го изгоним от форума. 

Е нали имаше среща в София... Гледах част от нея онлайн и мисля, че някой от форума по-добре щеше да се справи, отколкото представителя на Revolut.

Връзка към коментар
преди 3 часа, locke каза:

Явно това им е целта - да вкараме по 10 евро в сметките, да си изпратим личната информация и да си чакаме неизпратените карти.

 

Revolut като организация с банков статут отговарят за защита на личните данни в съответствие с BS 10012:2017, който е хармонизиран стандарт с GDPR ЕU. По всяко време може да бъде отправено искане към тях в съответствие с клаузата за "пълна забрава" на лични данни и друга персонална информация.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Revolut  заслужава си, аз съм доволен от услугата им, дори премиум акаунт си струва за осем евро на месец ( за три кутии цигари😆) получаваме доста добра алтернатива с много повече опции спрямо стандартна банка. А за пътешествия е .........😘

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някой питаше по-рано дали може да се захрани с карта на друг човек. Днес направих на щерката акаунт и захраних сметката с моята карта, дори без да верифицирам картата. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 28.12.2018 г. в 18:23, dimitrov6 каза:

Днес не успях да заредя пари в сайта на Националната лотария с Revolut.

Отказаха,може би щото няма 3D код на картата.

В националната лотария и аз не бих разрешил да се зареждат пари. :dry:

 

 

:cool:

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Ползвам Revolut от 2 години и смятам, че си заслужава. Изключително бърз начин за прехвърляне на средства и коректен сървис. Много подходяща за членове на семейство. Случи ми се да закъсам с друга карта в чужбина на каса и мъжът ми за минутка ми прати нужната сума. Използвах и корпоративната им опция, но таксата от 25 паунда за месец  се оказа много за малкото преводи, които имах и се отказах. Но бяха изключително коректни и бързи при обслужване на корпоративния акаунт. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
39 minutes ago, Angelita said:

Имам втора карта на моята сметка. Кода е различен от този на първата. Как да я зареждам с пари.

Сметката е една т.е. всичко се тегли от нея, независимо коя карта ползваш .... вкл. и виртуалната 🙂 

Връзка към коментар

Някой вече са с по две карти, а на мен още една не е пристигнала 🙂 Вече месец мина от изпращането на първата. Имам чувство, че не ги пращат, а чакат да се ъпгрейдна ,за да пратят с куриер 🙂 Дано не съм прав. Но ще почакам до края на тази седмица и може да закрия сметката.

Връзка към коментар
преди 18 минути , plamenk каза:

Някой вече са с по две карти, а на мен още една не е пристигнала 🙂 Вече месец мина от изпращането на първата. Имам чувство, че не ги пращат, а чакат да се ъпгрейдна ,за да пратят с куриер 🙂 Дано не съм прав. Но ще почакам до края на тази седмица и може да закрия сметката.

Кофти момент сте улучили покрай черни петъци, после и празниците, затова се бавят така, предполагам. Все пак картите идват с обикновената поща. 

Така или иначе не губите нищо - обявете я за изгубена и ще изпратят нова. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.