Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

Декември е много натоварен при куриерските услуги, какво остава за обикновените пощи.Чакам незнам коя седмица вече transferwise картата,но е нормално.Малко повече търпение и всичко ще дойде🙂

Връзка към коментар

Колкото и да е натоварено все пак 1 месец от Германия до България ми се вижда много. Аз от Китай съм получавал и то стоки по-бързо по обикновена поща, а не куриери. Въпроса е, че исках да ги използвам, а вече месец нямам такава възможност. Дал съм им срок още една седмица пък ще видим. Иначе ми изпращат на пощата съобщение как да си ползвам картата, само дето още я няма 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Споко, моята дойде на втория месец след регистрацията (края на февруари)! Междувремено не ми се чакаше и минах на премиум и си поръчах още две карти, които дойдоха на третия ден.

Сега имам 3 карти 🙂

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Точно това ми беше мисълта. Че те карат да минеш на премиум, като не си получиш няколко пъти картата 🙂

Днес получих поредното писмо да ме питат, защо не използвам картата, дали съм си получил картата и ако не съм да си я заявя отново 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 часа, plamenk каза:

 

Днес получих поредното писмо да ме питат, защо не използвам картата, дали съм си получил картата и ако не съм да си я заявя отново 🙂

Според мен това значи, че е изпратена.

Напоследък опита ми с пощите е малък, но едно писмо (обикновено, без тракинг и екстри) от децата до братовчедите в България се бави вече няколко месеца, а брат ми казва, че картичка от морето до София стига за повече от месец.

  • Шок 1
Връзка към коментар
23 hours ago, plamenk said:

Точно това ми беше мисълта. Че те карат да минеш на премиум, като не си получиш няколко пъти картата 🙂

Днес получих поредното писмо да ме питат, защо не използвам картата, дали съм си получил картата и ако не съм да си я заявя отново 🙂

При мен е същото. Мисля си обаче, че все пак целта им е да използваме премиум услугите ми. Възможно е част от безплатните карти да се изпращат, друга част - не. 

 

Връзка към коментар

Нашите трябваше да дойдат днес, е няма ги. Не че ми трябват в момента.така или иначе мига и само с виртуалната да правя преводи. Нали така ? 

Иначе получихме имейл с който ни питат дали сме ги получили и дали да изпратят други. Ще ги почакаме.

Връзка към коментар

В този ред на мисли, някъде прочетох в тамата по-назад, че сте активирали и картите които са закъсняли но са пристигнали по-късно. Сега това възможно ли е? Т.е. ако дойде първата карта ще мога ли да я активирам?

Връзка към коментар
1 hour ago, plamenk said:

В този ред на мисли, някъде прочетох в тамата по-назад, че сте активирали и картите които са закъсняли но са пристигнали по-късно. Сега това възможно ли е? Т.е. ако дойде първата карта ще мога ли да я активирам?

Да, дори да е изчезнала от апликейшъна, просто се свързваш с live support-a , те те питат вече не помня, но май последните цифри от номера на картата, за да потвърдиш по този начин че е при теб и ти я добавят отново - това е. Аз така докарах до 3, но за 3-тата ми казаха, че можело само 2 физически, май сега и това ограничение са махнали, но пък на мен ми стига една Visa и една MС 🙂 

Връзка към коментар
1 hour ago, georgebg said:

Да, дори да е изчезнала от апликейшъна, просто се свързваш с live support-a , те те питат вече не помня, но май последните цифри от номера на картата, за да потвърдиш по този начин че е при теб и ти я добавят отново - това е. Аз така докарах до 3, но за 3-тата ми казаха, че можело само 2 физически, май сега и това ограничение са махнали, но пък на мен ми стига една Visa и една MС 🙂 

Тоест, след като е обявена за изгубена и е деактивирана, могат отново да я активират, ако  "пристигне"?

Връзка към коментар
1 minute ago, locke said:

Тоест, след като е обявена за изгубена и е деактивирана, могат отново да я активират, ако  "пристигне"?

Е ти я обявяваш за непристигнала и поръчваш нова, после си я активираш - няма проблем.

Връзка към коментар
7 hours ago, locke said:

Тоест, след като е обявена за изгубена и е деактивирана, могат отново да я активират, ако  "пристигне"?

Така си мислим, защото с Бг банките е доста по-сложен този процес, а тук можеш да си деактивираш/активираш картите, когато и колкото си искаш.

 

Пример от преди няколко дни: Жена ми си загуби картата от Уникредит. Отиде в банката, разправии, бюрокращина, за да я спрат, но след няколко дни намерихме картата в нас! Казвах и да отиде и просто да я активират - не можело вече!

Тежката машина е задействана и няма спиране! 😄

Връзка към коментар
1 hour ago, ruil4o said:

Така си мислим, защото с Бг банките е доста по-сложен този процес, а тук можеш да си деактивираш/активираш картите, когато и колкото си искаш.

 

Пример от преди няколко дни: Жена ми си загуби картата от Уникредит. Отиде в банката, разправии, бюрокращина, за да я спрат, но след няколко дни намерихме картата в нас! Казвах и да отиде и просто да я активират - не можело вече!

Тежката машина е задействана и няма спиране😄

Специално за Уникредит от приложението може да си активираш и деактивираш картата сам. Ако е обявена за изгубена, те просто я спират и няма как да я активират отново. Тя вече се води като унищожена.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

И аз се регистрирах преди малко, заявих физическа Виза карта с безплатна доставка, заредих с 10 евро акаунта, обаче сега никъде не виждам заявката за карта в профила ми. Като отида на "карти" ми дава опция да поръчам. И сега не знам заявила ли съм или не съм.

Връзка към коментар
2 minutes ago, ivelina666 said:

И аз се регистрирах преди малко, заявих физическа Виза карта с безплатна доставка, заредих с 10 евро акаунта, обаче сега никъде не виждам заявката за карта в профила ми. Като отида на "карти" ми дава опция да поръчам. И сега не знам заявила ли съм или не съм.

Пробвай пак да заявиш - то ще си каже само 😉 , поне ако иска пари, значи ще е за втора карта 🙂 

Връзка към коментар
12 minutes ago, ivelina666 said:

Като отида на "карти" ми дава опция да поръчам. И сега не знам заявила ли съм или не съм.

Това, че е зареден акаунта с 10 евро не означава, че физическата карта е поръчана. Това става от опцията за карти, както сте видели. От Revolut няма как да знаят, че вие искате и физическа карта. Някои потребители си поръчват на по-късен етап, други въобще не си поръчват.

Редактирано от Dango
Връзка към коментар

Колеги, добавих виртуалната Visa към Paypal, получих транзикция за 1,11 евро, но не мога да намеря четири цифрения код за верификация. Някой знаели от къде точно трябва да се извлече този код? 🤔

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.