Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

Защото исках да я ползвам сега, а да не чакам още седмица докато дойде последната. А и щерката като знам колко е "влюбена" рано или късно ще загуби едната пластика и не е лошо да има втора налична.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А някой да е пробвал да плаща с витруална в Алиекспрес?

Пробвах два пъти и двата пъти ми отказа - "Incorrect card Verification Value".

 

И аз добавих терминирана през чата. 

Редактирано от Georgi_G
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 часа, plamenk каза:

Още малко инфо по случая с пристигналите със закъснение карти. Явно съпорта на Револют се обучава още, защото днес сме контактували с 3-ма различни хора от съпорта и се получиха 3 различни отговора за един и същ проблем. Не знам при вас как е било. Първо, щерката се свърза с един от съпорта който й каза, че не можело да се активира вече терминирана карта, а в същото време на мен ми активираха картата която я бях обявил за непристигнала без да ми вземат някаква такса за това. Сега вечерта я накарах отново да се свърже със съпорта и вече беше трети човек, който й каза, че може да я активира, но ще трябва да плати 5.99 евро такса за втора карта. Та аз й казах да я активира и съответно й взеха от сметката 5.99 евро. Сега се чудя аз ли съм късметлията, че ми активираха втора карта безплатно или на нея са й взели 5.99 неправомерно, защото и двете карти са по промоция за безплатно издаване!

Няма конфликт, няма различна информация. Безплатна е първата физическа карта по промоцията, втората струва 5.99 евро. Втора виртуална - също.

Още преди две години активираха втората физическа карта безплатно, но без това да е правило/част от общите им условия.

Жест  за закъснението, който не е задължителен.

 

П.П. Имаха опция за безплатна втора физическа карта, когато раздаваха пластики на представянето си в България - тогава системата питаше дали имаш втора карта, която можеш да добавиш безплатно. Номерата на картите даваха яснота за системата, че са от рекламните пластики.

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 53 минути , EliDion каза:

А защо са ви две карти, ако и двете са Виза? 

Аз в моя акаунт имам две визи и една мастеркард, но всичките съм вадил безплатно, по време на промоции.  Необходимост от повече карти има при покупката на билети от сайтове, които имат 3 месечен период на карантина след покупката, както и когато има ограничение по връщане на кешбек по една карта. Тогава втора, трета карта хич не е излишна, особено и като е безплатна 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
28 minutes ago, Georgi_G said:

А някой да е пробвал да плаща с витруална в Алиекспрес?

Пробвах два пъти и двата пъти ми отказа - "Incorrect card Verification Value".

 

И аз добавих терминирана през чата. 

Аз, няколко пъти и не съм имал проблеми с Алито, даже и с disposable virtual card съм плащал там. Всичко е точно!

Редактирано от ruil4o
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой пробвал ли е да изтрие съществуваща виртуална карта и след това да си добави нова? Пак ли ще е безплатна и номерът на картата същият ли е или различен?

Връзка към коментар
преди 2 минути , chandni каза:

Някой пробвал ли е да изтрие съществуваща виртуална карта и след това да си добави нова? Пак ли ще е безплатна и номерът на картата същият ли е или различен?

Различен номер, различна карта. Безплатно.

Актуалност на информацията - преди половин година.

Редактирано от Таньо
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 53 минути , chandni каза:

Някой пробвал ли е да изтрие съществуваща виртуална карта и след това да си добави нова? Пак ли ще е безплатна и номерът на картата същият ли е или различен?

Доколкото се сещам имаше някаква лимитация месечно. Но на 100% можеш да го правиш по един път на месец безплатно. Аз съм го правил 🙂

Редактирано от foxer
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , foxer каза:

Доколкото се сещам имаше някаква лимитация месечно. Но на 100% можеш да го правиш по един път на месец безплатно. Аз съм го правил 🙂

Лимитът преди няколко месеца беше 5 карти за акаунт в рамките на 30 дни. Не съм сигурен дали в това число не брояха и наличните физически карти, обаче. 

Връзка към коментар
20 hours ago, plamenk said:

Да се похваля, че вече имам активна карта Револют! Преди малко я активирах с един кеш от ATM на ДСК. Странното е, че ми показа курс към британския паунд, а сметката ми е в ерво. Даже ме питаше дали да тегля директно в лева или сума в британски лири. Аз избрах в лева и курса е много добър по който ги хвана. Трябваше да запомня в лири какъв курс ми предложи, за да сравня кой е бил по-изгоден. Като цяло мисля, че ще съм много доволен от тази карта и ще прехвърля всички плащания през нея. И да благодаря на форумната общност, която е споделила за този продукт!

Честито, моята първа поръчана карта я отписах, мина месец откакто трябваше да дойде. Днес чакам втората, поръчана е на служебния адрес, но също не вярвам да пристигне. Мисля следващият петък да направя трети опит за поръчка и ако отново не стане, няма да се занимавам повече

Връзка към коментар

На колежка трябваше да дойде средата на декември и дойде вчера. Точно я попитах дали има вест, след като @plamenk написа, че неговата първо поръчана е пристигнала и след час и на колежката беше дошла.

Та, @locke, според мен ще дойде.

Връзка към коментар
25 minutes ago, Климент said:

Моята дойде вчера въпреки, че трябваше да я получа в началото на декември.

Това е третата предните 2 така и не пристигнаха.

Може би искат да ни проверят колко сме упорити  😁

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Може ли да се регистрира Mastercard на Револют в epay.bg и да се захранва микросметка? Защото успешно ми изтегли 1 евро, получих 5 цифрения код, но при въвеждането му в epay ми дава грешен код.

Връзка към коментар
15 minutes ago, anichka_p said:

Може ли да се регистрира Mastercard на Револют в epay.bg и да се захранва микросметка? Защото успешно ми изтегли 1 евро, получих 5 цифрения код, но при въвеждането му в epay ми дава грешен код.

Не знам кой код гледате, но при регистрация в PayPal кода могат да го кажат само от livesupport-а, не се вижда в апп-а

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към коментар
преди 20 минути , georgebg каза:

Не знам кой код гледате, но при регистрация в PayPal кода могат да го кажат само от livesupport-а, не се вижда в апп-а

Много, много благодаря 🙂 До транзакцията излизаше също някакъв 5-цифрен код, и се заблудих, че е той. Вече всичко е наред.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 32 минути , georgebg каза:

Не знам кой код гледате, но при регистрация в PayPal кода могат да го кажат само от livesupport-а, не се вижда в апп-а

Чета,че май не можело да се добави картата към PayPal ,а само сметката.

Дали вече е променено.

Връзка към коментар
преди 1 минута , dimitrov6 каза:

Чета,че май не можело да се добави картата към PayPal ,а само сметката.

Дали вече е променено.

Няма такова нещо. Картата ми е успешно добавена и си пазарувам през нея. Само като я добавяш гледай да имаш поне 5-6€ (за предпочитане 10), за да може да мине верификацията. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, plamenk каза:

@anichka_p интересно ми е след като сте успяли да я регистрирате в epay.bg как я разпознава картата и дали при плащане са по-големи таксите.

Да, по-големи са таксите. Всъщност, въпреки успешното регистриране на картата с кода, сега трябва да чакам между 2 и 5 работни дни за одобрение на картата от служител на epay, тъй като била чуждестранна. Така че не мога да кажа колко точно са таксите. 

Връзка към коментар

Странно, но аз съм регистрирал в epay mastercardDebit от БГ банка и нямам никакви такси при плащане 

PS. Опс то имало преференциална тарифа, за определени номера на карти

Редактирано от Zlia
Връзка към коментар
преди 6 минути , EliDion каза:

Нещо не ми стана ясно относно курсовете купува и продава. Пр. Ако имам 100€ в сметката на Револут и ги прехвърля в БГ банка в лева, колко ще се получат. 

Това зависи от банката. При ПИБ до 500€ входящ трансфер няма такса, така че там би получила всичките 100€.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.