Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

А поискаха ли ти 3D кода при въвеждането на картата или при верификацията...? Моите всичките карти имат 3D защита и нямам проблем с top-up, но навремето, когато имах карта и от Уникредит, тя нямаше и top-up не минаваше точно затова. Наложи се да ходя на банкомат, за да си извадя 3D код, след което мина верификацията, но щом твоите имат и не минава, не знам каква е причината. Най-добре говори със съпорта на Revolut да кажат първо те какъв е проблемът и после ако се налага - и със съпорта на ДСК.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , EliDion каза:

Някой правил ли е top-up от дебитна карта на ДСК - обикновена в лв. За втори път пробвам и не минава верификация вече повече от 5 мин. Първото зареждане мина с виртуалната, но с основната така и не мина.

Аз зареждам така и досега не съм имал никакви проблеми.

Връзка към коментар

Преди беше за 10 евро. Сега за 90. Нормално ли е  - прехвърлих с виртуалната. Плащането е отчетено в банкирането и пак излиза един надпис за верификация и да чакам и си седи.

 

Връзка към коментар
преди 46 минути , EliDion каза:

Защо, вече е правен превод от тази карта.

Беше по НГ, може това да ги нещо притеснява, не знам. Но когато отидох в банката и ги попитах какво става, оттам ми казаха, че техните хора са блокирали картата, не Револют.

Направих едно зареждане, след това исках да добавя още и на втората транзакция ме баннаха.

Редактирано от Sun4o
Връзка към коментар
1 hour ago, EliDion said:

Някой правил ли е top-up от дебитна карта на ДСК - обикновена в лв. За втори път пробвам и не минава верификация вече повече от 5 мин. Първото зареждане мина с виртуалната, но с основната така и не мина.

Отидете в клон на дск да заявките мобилен номер или тоукън за получаване на еднократна 3д парола за онлайн разплащания 

Връзка към коментар
4 hours ago, EliDion said:

Някой правил ли е top-up от дебитна карта на ДСК - обикновена в лв. За втори път пробвам и не минава верификация вече повече от 5 мин. Първото зареждане мина с виртуалната, но с основната така и не мина.

Сигурно картата ти е или е била тяхната измислена visa pay wave , която дори да си ти я преиздали вече във Виза дебит поне при мен продължава да прави всякакви мизерии от сорта да не се разпознава от сайтовете, т.к не я определят нито като дебит нито като кредит и т.н. Приятелката ми е с такава карта и вече съм се отказал окончателно да я ползвам за онлайн плащания. За всеки случай звънни в кол центъра и им кажи да проверят дали нямаш забрана, която да ти пречи да зарждаш революта.,

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мастър карт е, към нормална разплащателна сметка. Както и да е, ще прехвърлям, от карта в карта като идиот(то и без това съм си, особено в разплащанията 🙂 ), не е болка за умиране, не я ползвам всеки ден.

Връзка към коментар

Привет на всички,

 

Ще последват малко глупави въпроси и колебания от моя страна. Поизчетох доста от темата и виждам, че доста се използва Револют.

 

Имам Visa към ДСК. Наложи ми се да правя плащане с нея към английски сайт, който се оказа, че приема карти издадени само там и ми отхвърля верификацията на картата. Пробвах и с друга карта на друга банка - същото.  Поръчах си виртуална от ДСК да пробвам евентуално и с нея, макар че се съмн явам да се получи.

 

Така в търсене на решение, стигнах до Револут. Заявих си вяиртуална карта - безплатна. Обаче...Хич не ми се ще да си снимам личната карта някак си, дали е достатъчно надеждно всичко?

Ако завърша всичко - към въпросната виртуална карта ще имам ли всичко - номер на карта и cvv code? 

При регистрацията посочих произволен адрес в Англия, това дали е достатъчно, за да имитира карта, издадена там? 

 

Чувствам се като индианец, но до сега не съм се сблъсквала с подобен род неща, та се извинявам малко за спам-а.

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Ако знаеш финансова институция,  която не изисква идентификация с личен документ ще се радвам да споделиш. 

Всъщност това е коментирано в темата. 

 

П. П. Ще имаш карта с номер и CVV. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 34 минути , gaburata каза:

Привет на всички,

 

Ще последват малко глупави въпроси и колебания от моя страна. Поизчетох доста от темата и виждам, че доста се използва Револют.

 

Имам Visa към ДСК. Наложи ми се да правя плащане с нея към английски сайт, който се оказа, че приема карти издадени само там и ми отхвърля верификацията на картата. Пробвах и с друга карта на друга банка - същото.  Поръчах си виртуална от ДСК да пробвам евентуално и с нея, макар че се съмн явам да се получи.

 

Така в търсене на решение, стигнах до Револут. Заявих си вяиртуална карта - безплатна. Обаче...Хич не ми се ще да си снимам личната карта някак си, дали е достатъчно надеждно всичко?

Ако завърша всичко - към въпросната виртуална карта ще имам ли всичко - номер на карта и cvv code? 

При регистрацията посочих произволен адрес в Англия, това дали е достатъчно, за да имитира карта, издадена там? 

 

Чувствам се като индианец, но до сега не съм се сблъсквала с подобен род неща, та се извинявам малко за спам-а.

Може и с шофьорска книжка ако толкова е проблем личната карта 😉

Връзка към коментар
преди 42 минути , gaburata каза:

При регистрацията посочих произволен адрес в Англия, това дали е достатъчно, за да имитира карта, издадена там? 

Влязъл си в отношения с официална финансова институция, подавайки неверни данни. На твое място не бих вкарвал пари, които не можеш да прежалиш да бъдат блокирани за неопределен период.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
5 minutes ago, macf1an said:

Влязъл си в отношения с официална финансова институция, подавайки неверни данни. На твое място не бих вкарвал пари, които не можеш да прежалиш да бъдат блокирани за неопределен период.

Приложението го изтеглих снощи и просто не знаех кое, как, защо.

 

Хайде моля без излишни нападки какво съм направила и какво не. Като нормален човек влязох тук и търсих някакво съдействие, тъй като за първи път ми се налага нещо подобно. Изходих от логиката, че трябва адреса да е английски, за да може въпросната карта да е английска, защото сайтът, който ползвам иска карта издадена в UK. Адреса е проблем.

 

90 страници за един ден трудно се изчитат. 🙂 Виждам, че може с няколко документа да се верифицира човек, не питах това. Просто се чудих дали е достатъчно надеждна системата.

 

Извинете, че ви наруших спокойствието.

 

stanimir, благодаря за отговора. 

Редактирано от gaburata
допълнение
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , gaburata каза:

Приложението го изтеглих снощи и просто не знаех кое, как, защо.

 

Хайде моля без излишни нападки какво съм направила и какво не. Като нормален човек влязох тук и търсих някакво съдействие, тъй като за първи път ми се налага нещо подобно. Изходих от логиката, че трябва адреса да е английски, за да може въпросната карта да е английска.

Темата е 90 страници - всичко е написано, повторено, преповторено и обяснено многократно и добре.

 

Подаване на неверни данни към финансова институция е сигурен проблем.

Изключително коректно съдействие от @macf1an

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 36 минути , gaburata каза:

90 страници за един ден трудно се изчитат. 🙂 Виждам, че може с няколко документа да се верифицира човек, не питах това. Просто се чудих дали е достатъчно надеждна системата.

Според европейската банкова система са надеждни.

Три страници назад е описано, че ....

" .....  вече имат европейски банков лиценз.👇

https://www.kaldata.com/it-новини/revolut-получи-банков-лиценз-299949.html  "

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , gaburata каза:

Приложението го изтеглих снощи и просто не знаех кое, как, защо.

 

Хайде моля без излишни нападки какво съм направила и какво не. Като нормален човек влязох тук и търсих някакво съдействие, тъй като за първи път ми се налага нещо подобно. Изходих от логиката, че трябва адреса да е английски, за да може въпросната карта да е английска, защото сайтът, който ползвам иска карта издадена в UK. Адреса е проблем.

 

90 страници за един ден трудно се изчитат. 🙂 Виждам, че може с няколко документа да се верифицира човек, не питах това. Просто се чудих дали е достатъчно надеждна системата.

 

Извинете, че ви наруших спокойствието.

 

stanimir, благодаря за отговора. 

Свържи се с Револют през чат-а и поискай смяна на адреса. Кажи че си го объркала . След като го сменят - продължи нататък.

На теб ти трябва карта издадена от UK а не адреса на притежателя да е в UK.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • 3 i
    • aleks_s
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.