Прескочи до съдържание

Дебитна карта Revolut


Георги Матеев

Препоръчани мнения

преди 7 минути , gaburata каза:

В самото приложение имам опция да си редактирам адреса. Направих го. Да уточня, че все още не съм се идентифицирала с личен документ и снимка.

Продължавай с нататък и ще се сдобиеш с виртуална карта, която ще ти върши работа

Връзка към коментар
6 hours ago, gaburata said:

Благодаря, funny!

 

Всъщност благодаря на всички, които се включиха. 🙂 

Еbay нямат проблем с българска карта. Някой сайтове обаче е възможно да не приемат. Аз не бих поръчвал от такъв сайт, при положение, че процесът е толкова сложен 😀

Връзка към коментар
6 hours ago, gaburata said:

В самото приложение имам опция да си редактирам адреса. Направих го. Да уточня, че все още не съм се идентифицирала с личен документ и снимка.

Идентифицирай се спокойно, сигорни са Revolut. А и все пак няма да държиш стотици хиляди, ще го ползваш предимно за разплащания и пътуване. Прочети и този линк, и коментарите след него 👇

https://www.vivainvest.eu/revolut-e-banka/

Връзка към коментар

locke, с Ebay нямам проблем. Там си ползвам PayPal. Сайтът, за който ми трябва такава карта е сигурен. Просто въпртосната фирма в българския офис няма продуктът, който ми е нужен, но в английския има. Уви, просто не се получава с бг карта. 

 

GrigiM, Така е наистина, няма да държа хиляди левове. Просто не ми се щеше да си качвам личния документ с данните на него. Но пък няма друг начин. Идентифицирах се и  всичко е ок. Само си чакам виртуалната карта от ДСК, за да използвам нея за зареждане и да се надявам, че с Revolut няма да имам проблем и ще приемат картата. Ако не, здраве да е.

Благодаря за линка 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
5 hours ago, gaburata said:

locke, с Ebay нямам проблем. Там си ползвам PayPal. Сайтът, за който ми трябва такава карта е сигурен. Просто въпртосната фирма в българския офис няма продуктът, който ми е нужен, но в английския има. Уви, просто не се получава с бг карта. 

 

 

Просто от английският офис да изпратят продукта дотук. Ако откажат, също не бих пазарувал от тях

Връзка към коментар

Е, аз съм си карък, така че не е нещо ново за мен. Свикнала съм. 😂🙂Писах на университета - такса плащах, да ми потвърдят плащането. Още нямам от тях нищо, но то логично, ако ще излезе в понеделник.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
2 hours ago, EliDion said:

Е, аз съм си карък, така че не е нещо ново за мен. Свикнала съм. 😂🙂Писах на университета - такса плащах, да ми потвърдят плащането. Още нямам от тях нищо, но то логично, ако ще излезе в понеделник.

Когато получиш мейл с това: "Transfer has been executed" , обикновено пристига същия или най-късно на следващия ден, когато е сепа превод в евро и няма превалутиране.

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към коментар
logo.png
Transfer has been executed
24 January 2019, 00:24
transfers_tag.png
Expected by Monday, 28 January

 

Ей го на. Направен превод вчера в 9:38. Получен този мейл днес. Просто от по-напред в темата останах с впечатление, че пристига веднага. Явно не е точно така, за това попитах.

Връзка към коментар

Пристигат веднага парите, които се прехвърлят между акаунтите, както и качваните от карти. При превод се изисква някакво технологично време.

Иначе при мен от револута до холандска сметка обикновено са там на следващия ден, а ако прехвърля рано преди обяд са отивали и след няколко часа.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, EliDion каза:

Нашите ги няма още. Днес получихме пак съобщение че пътуват, може би са изпратили нови? Трябваше да пристигнат на 2.01

Ако не сте обявили, че не са пристигнали, няма да пратят нови. 

Връзка към коментар

Трябва да изчакате. Общо взето пристигат две седмици  след срока който са ви посочили, че ще ги получите. Интересното е, че проблема не е в БГ пощи. Получих писмото на следващия ден след като е влязло в БГ. Явно от Револют бавят в момента доставикте.

Връзка към коментар

Airport Lounges се появиха отново с последния ъпдейт на апп-а. Този път опцията е вече активна, но е достъпна само за Premium акаунти и такива с метални карти. 

Не можах да намеря инфо в сайта, за сега е ясно, че влизането не е безплатно, но пише, че е at cheap rate, каквото и да значи това. 

 

Ако някой с premium акаунт може да хвърли малко светлина, ще е супер. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 19 минути , yordanov каза:

Airport Lounges се появиха отново с последния ъпдейт на апп-а. Този път опцията е вече активна, но е достъпна само за Premium акаунти и такива с метални карти. 

Не можах да намеря инфо в сайта, за сега е ясно, че влизането не е безплатно, но пише, че е at cheap rate, каквото и да значи това. 

 

Ако някой с premium акаунт може да хвърли малко светлина, ще е супер. 

Пробвах Сантяго де Чили и София - и на двете излезе цена 28 евро. Объркали са се здраво от Револют, че това е cheap

Това е за Премиум. 

За Метал има един безплатен пас - хахаха. 

D9DBF7B3-2D4D-48F5-8BCC-F6C9CB60FBD2.png

BD5CB231-1AD1-44E6-84AE-526D2250E44D.png

Редактирано от cybersimo
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Днес след 2 опита с физическата и 2 опита с  виртуалната карта на Револют не успях да платя застраховката в worldwideinsure, преди винаги съм плащал с тях.

Зареждаше уж да плати и се връщаше в изходна позиция за въвеждане на данните, не даваше грешка или някакво съобщение, все едно нищо не е станало..

Накрая платих с пейпал.

 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , Alexander каза:

Днес след 2 опита с физическата и 2 опита с  виртуалната карта на Револют не успях да платя застраховката в worldwideinsure, преди винаги съм плащал с тях.

В темата за външна застраховка някой днес се оплака, че също не е успял да плати в WWI.

Връзка към коментар
преди 7 часа, Alexander каза:

Днес след 2 опита с физическата и 2 опита с  виртуалната карта на Револют не успях да платя застраховката в worldwideinsure, преди винаги съм плащал с тях.

Зареждаше уж да плати и се връщаше в изходна позиция за въвеждане на данните, не даваше грешка или някакво съобщение, все едно нищо не е станало..

Накрая платих с пейпал.

 

Аз преди два дена също не успях да платя онлайн с картата иначе през терминал си работи. 

Връзка към коментар

Да се похваля с нов апарат(телефон). Та сега има ли нещо особено при изтегляне на приложението? Трябва ли да се правят някакви настройки или просто да си го изтегля

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • 3 i
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.